Як заробити на повітрі: відкриваємо магазин надувних меблів

Меблі, яку можна легко перевозити, переносити і компактно зберігати, користується великою популярністю на Заході. На російському роздрібному ринку широко представлені, в основному, надувні матраци. Надувну ж меблі можна купити лише в деяких інтернет-магазинах. Але в цілому, конкуренція в цьому сегменті до сих пір невисока.

Переваги таких меблів безперечні: низька ціна (особливо в порівнянні з цінами на аналогічну корпусні і м'які меблі), невелика вага і компактність, що дозволяє без зайвих незручностей зберігати непотрібну в даний момент меблі і знижує витрати на її транспортування. Надути меблі можна за допомогою спеціального насоса, який йде в комплекті. Такий гарнітур ідеально підходить для облаштування квартир, які здаються в оренду, і дачних будинків. Ці меблі досить міцна, довговічна, гігієнічна, легко чиститься і ремонтується. Крім того, асортимент подібних предметів інтер'єру дуже широкий і включає себе великий вибір як моделей, так і забарвлень.

Особливим попитом користується меблі з повітряних блоків, які збираються за типом конструктора. Герметичні блоки, які не потрібно додатково підкачувати протягом трьох років активної експлуатації, надійні, довговічні і практичні. З них можна «скласти» практично будь-який вид меблів - від крісла до ліжка. Крім звичайних споживачів, ще одним каналом збуту таких меблів можуть стати громадські заклади - клуби, дитячі садки і школи, кафе і т. Д., Так як виробник дає 10-річну гарантію на меблі навіть при самому інтенсивному її використанні.

Є у надувних меблів і свої недоліки, які також варто враховувати при відкритті власного бізнесу. Котячі кігті або сигарета можуть заподіяти їй набагато шкоди, ніж корпусних меблів (правда, і починають її буде набагато простіше і дешевше). Через особливості виробництва у цього виду товарів досить високий відсоток браку. Крім того, подібні ліжка можуть використовуватися за призначенням швидше як тимчасовий варіант (наприклад, для гостей), так як щільний прогумований матеріал не пропускає повітря і вологу, на відміну від звичайних матраців.

Закуповувати надувну меблі можна як безпосередньо у виробника, так і у російських представників. В останньому випадку ціна за блок (або за одиницю товару) буде відсотків на 30-50 дорожче, але для невеликої партії це може бути вигідніше, ніж пошук зарубіжних постачальників і оплата за міжнародну доставку.

Вибирати під магазин окреме приміщення недоцільно, по крайней мере, на першому етапі роботи. Краще зняти невелику площу в торговому центрі (від 25 т. Р. / Міс.) Або пропонувати свій товар на реалізацію в звичайні меблеві магазини. Останній варіант дозволить значно заощадити на оренді і зарплати продавцям, але не сприяє зниженню роздрібної вартості меблів, яка позиціонується як недорога. Тому в якості основного інструменту продажів можна використовувати інтернет-магазин з доставкою по місту або регіону (від 20 т. Р. На розробку сайту і оплата послуг кур'єра).

До витрат на реєстрацію юрособи (якщо плануєте відкривати власний магазин) додайте витрати на покупку касового апарату (близько 20 т. Р.) І зарплату продавцям (від 10 т. Р. / Міс. На одну людину). Для відкриття одного інтернет-магазину можна буде зареєструвати ІП і приймати оплату банківським переказом. В цьому випадку в касовому апараті немає необхідності.

Так як надувні меблі все ще досить новий товар для російського споживача, то мінімізувати витрати на рекламу навряд чи вдасться, якщо ви розраховуєте на гарний прибуток. Інтернет-реклама на сайтах відповідної тематики і в соціальних мережах приверне покупців на ваш сайт, а традиційні форми реклами і просування (оголошення в ЗМІ, участь у виставках, промоакції для дизайнерів), система знижок і бонусів допоможуть збільшити продажі в вашому звичайному магазині.

Неважливо, який магазин ви відкриваєте - традиційний або віртуальний (або обидва відразу). У будь-якому випадку необхідно подбати про супутні товари (запасні насоси, чохли, заплатки і клей) і додаткові послуги (ремонт, чистка).

Оптова ціна за один блок для збірної надувних меблів становить 100-300 р., В залежності від постачальника і вартості доставки. Для прикладу на середній за розмірами диван знадобиться близько 10 блоків. Якщо ви купуєте цільну меблі, вартість однієї одиниці становить від 300 р. Залежно від виробника, розміру, матеріалів, наявності вбудованого електричного насоса ціна може збільшитися до 2-3 т. Р. Роздрібна націнка на дешеві моделі становить 150% і вище. Цінник на дорогі меблі в роздробі буде на 30-50% вище оптової ціни.

Сисоєва Лілія
(c) www.openbusiness.ru - портал бізнес-планів і посібників з відкриття малого бізнесу