Абітурієнт думає лише про те, як йому можна набрати найбільшу кількість балів, для можливості вступити на бюджетне відділення в інститут. І якщо ж у нього є по ЄДІ загальний прохідний бал (від двадцяти і до сорока балів за різні предмети), то прохідний бал у кожного університету буде своїм. Одинадцятий клас для учнів є самим складним і напруженим. Оскільки необхідно отримувати атестат про закінчення школи. Звичайно ж, кожному випускнику хотілося б, щоб там містилися позитивні оцінки. Також потрібно здати ЄДІ на найвищі бали, і в ВНЗ, куди бажає вступити майбутній абітурієнт, показати відмінні результати за вступними іспитами. А потім довгий час (від 2-ух, трьох тижнів) чекати результатів і списку надійшли.
Так, варто відзначити, що таке літо для абітурієнтів не для того, щоб відпочивати. Але все ж, можна і не так переживати і мучитися. Потрібно всього-на-всього знати деякі золоті правила абітурієнта, які допоможуть уникнути всі основні етапи надходження з блискучим успіхом.
- В першу чергу, С ВУЗами слід заздалегідь визначитися. Краще, за 2 роки до того, як закінчиться навчання в школі.
- У другу чергу, до єдиного держіспиту школяр повинен почати підготовку нема за два, три місяці до його початку, а за два, три роки. Або за рік. Якщо ж він не може проходити навчання з репетитором або відвідувати різні курси, то необхідно зайнятися підготовкою до іспитів самостійно. Найважливіше в цій справі, не боятися нічого, і навчатися сумлінно. В цьому випадку, школяр спокійно зможе скласти іспити на досить високі бали.
- У третю чергу, навіть якщо бали будуть у нього не дуже високими, і у школяра є можливість оплатити навчання, то йому слід подати заяву на бюджетне відділення в ВНЗ. Якщо ж все-таки у нього не вистачить балів, і в момент подачі заяви не було сказано, що абітурієнт вступає на бюджет, то він зможе вчитися тільки на платній основі.
У цій статті варто розповісти студентам про те, як вступити на бюджет якщо мало балів. Для можливості вступити на бюджетне відділення в ВУЗ, необхідно досить серйозно підійти до навчання, і постаратися по максимуму викластися, відклавши в сторону різні шпаргалки і дуже прості завдання до екзаменаційного листа. Необхідно бути готовим до іспиту. Не слід оцінювати кращі шанси за попередніми минулорічними результатами. У момент надходження для абітурієнта може все різко помінятися: бал може сильно впасти або вирости.
Крім цього, існує велика ймовірність виникнення і однієї і другої ситуації. Але все ж є і список найкращих університетів Росії, куди можна поступити на бюджетну основу. Необхідно тільки постаратися зробити найперший крок до професіоналізму, освіченості, у подальшій успішній кар'єрі.
Більшість абітурієнтів обходять стороною головний Вуз нашої країни. Ми, звичайно ж, говоримо про МГУ. Імені Ломоносова М.В. Вони вважають, що якщо цей університет є найпрестижнішим в Росії, і предмети там викладають тільки люди з великим ім'ям, то значить, і намагатися туди вступити не потрібно. Просто немає жодного шансу. Але, дане твердження можна сміливо назвати помилковим. Цілком можливо поступити в МГУ. Найважливіше, прагнути до своєї мети і прикладати до цього всі свої старання. В основному, в даному ВУЗі на будь-який факультет необхідно відразу здавати 2-а внутрішніх іспиту. Так, наприклад, для того, щоб вступити на факультет журналістики, слід написати твір на потрібну тему, або просто пройти співбесіду. А для того, щоб вступити на факультет лінгвістики, абітурієнту слід написати твір на двох мовах: на іноземною та рідною. В результаті цього, отримані бали за єдиний держіспит і внутрішні іспити в ВУЗі підсумовуються між собою і на основі отриманого результату, абітурієнт вступає на бюджетні або платні місця. Крім цього, в МГУ проводитися внутрішня Ломоносовська Олімпіада. Той, хто зміг її виграти, отримує реальний шанс бути зарахованим на бюджетний факультет без складання іспитів. Йому або зарахують внутрішні іспити за стобальною шкалою, або ЄДІ за такою ж системою. Або відразу ж запропонують місце на бюджетному факультеті. До цієї олімпіаду входять всі предмети. Виходячи з цього, існує ймовірність бути зарахованим на будь-яке відділення. Як правило, Ломоносовська Олімпіада проходить взимку. Крім того, переможець отримує пільги і в інші ВНЗ.
Хочете знати, як вступити на бюджет після 11 класу? Тоді дана стаття вам зможе стати в нагоді. Є ще один непоганий університет - це МДУП ім. Івана Федорова. Він є одним з кращих профільних Вузів Росії. Головні його напрямки: журналістика і видавнича справа, але також є і реклама, економіка та інші факультети. Виходячи з усього цього, даний університет не можна віднести до вузькопрофільних. Практично на всіх його факультетах існують бюджетні місця. А якщо ж уряд не виділив таких місць, то сам Вуз пропонує своїм абітурієнтам - гранти. (Або оплата навчання студента за рахунок університету). Основна перевага даної системи полягає в тому, що найперші рядки займають далеко не призери олімпіад і пільговики, а ті абітурієнти, які змогли отримати більш кількість балів. Істотним мінусом є наступне: студентам, які мають гранти не виплачується стипендія. З тієї простої причини, що вони офіційно зараховані на платний факультет.
Рекомендуємо прочитати статтю сайту: Отримуємо дозвіл на мисливську зброю
Але все ж, якщо і такі Вузи, де потрібні тільки результати ЄДІ. Загальний бал 2014 р склав приблизно від 220 за 3 іспити до 310 балів за 4 іспити. В університет Дружби Народів (РУДН) теж є шанс поступити. Хоча, варто відзначити, що даний університет кілька років є лідером серед найкращих вузів Росії. В даному випадку, абітурієнту доведеться здати внутрішні іспити, і також у нього повинні бути найвищі бали з ЄДІ. Але шанси вступити все-таки є.
У вищій Школі економіки (НДУ ВШЕ) також, як і в МГУ, проводитися внутрішня олімпіада. Якщо абітурієнт зможе здати її переможцем, то у нього з'явитися шанс вступити без іспитів на бюджетне місце. Але все-таки, дана олімпіада буде вимагати від абітурієнта певних знань. Але відмовлятися від такої можливості, все ж не слід. Оскільки дана олімпіада може надати пільги при вступі до інших ВНЗ нашої країни. РГСУ уряд виділяє щороку велику кількість бюджетних місць. Але на початку 2013 року, на жаль, не було ні одне бюджетного місця на факультет журналістики. Але все ж, уже в 2014 році вони з'явилися. На деякі факультети потрібно здача додаткових іспитів. Але, в основному, абітурієнти зараховуються до ВНЗ по результату ЄДІ. Прохідний бал в даному випадку, буде варіюватися від кількості вступників та числа іспитів. Зрозуміло, в столиці Росії є велика кількість ВУЗів, куди можна всеете таки вступити на бюджет. Але, все ж, далеко не кожен абітурієнт може відвідати Москву. Але в цьому немає нічого страшного.
У будь-якому місті Росії є хороші університети. Так, наприклад, в Санкт-Петербурзі одним з найголовніших Вузів є Санкт-Петербурзький державний університет. У цьому навчальному закладі є практично всі спеціальності. І дуже високі шанси вступу на бюджетне відділення. Так. Варто відзначити, що в Санкт-Петрербурге є велика кількість різних Вузів, куди можна поступити. Наприклад, в місті Самара знаходяться 2-а дуже відомих Вузу: Самарський Державний Економічний Університет і Самарський Державний Архітектурно-Будівельний університет. В даному випадку, шанси для вступу теж мають місце. Але, абітурієнтам доведеться витримати дуже багато складних іспитів. Але в разі, якщо у них все вийде, то бюджет буде їм забезпечений. Слід зазначити, що якщо абітурієнт зупинився на будь-якої творчої спеціальності, пов'язаної з мистецтвом і сценою, і він чітко вирішив для себе вступати, наприклад, в театральний Вуз, то результати єдиних державних іспитів не мають великого значення. Зрозуміло, на них, все ж, під час вступу, звернуть увагу. (В ЄДІ обов'язковим є література.) Якщо ж, з даного предмета буде поганий прохідний бал, то, комісія звертатиме увагу на те, як абітурієнт здасть внутрішні іспити. Саме за їх результатами, велика кількість творчих університетів зарахують абітурієнтів на обраний факультет. У разі, якщо абітурієнт зміг показати себе відмінно при здачі внутрішніх іспитів, то на низькі результати ЄДІ ніхто з комісії не зверне увагу. Але все ж, якщо у майбутнього студента не вистачити вступних балів, то саме відмінні результати з ЄДІ можуть його виручити. У початку 2014 року прохідні бали не набагато відрізнялися від минулого 2013 року. У деяких університетах вони були меншими, а в деяких, навпаки, більше. У минулому році університетами було вирішено карати абітурієнтів, оскільки, у більшості з них, результати був дуже високі. Це пов'язано з витоком відповідей.
- Так, перш ніж ми підведемо підсумки, слід ще разок нагадати вам про золотих правилах абітурієнтів:
- Потрібно вибирати ті ВНЗ, в які абітурієнт бажає вступити і вчитися.
- Не потрібно боятися популярності Вузів. Найкраще використовувати п'ять шансів, але завжди дотримуватися однієї вибраної професійної лінії.
- Не потрібно проявляти сорому, телефонуючи до приймальної комісії. Намагайтеся відвідувати день відкритих дверей.
- Необхідно завжди прагнути отримувати велику кількість балів на іспиті. Але все ж, якщо вам це не вдалося, не потрібно впадати у відчай. Існують ще й внутрішні іспити. Навіть, якщо у вас є можливість оплачувати майбутнє навчання, спробуйте все ж вступити на безкоштовне відділення.
А якщо вам вдасться вступити? Необхідно заздалегідь підготувати необхідний пакет документів. Виходячи з цього, перш ніж, ви подасте заяву, необхідно перевірити, чи всі папери у вас є.
На закінчення
Не потрібно замислюватися про те, як вступити на бюджет з низькими балами після 9 класу. Оскільки у будь-якого абітурієнта є шанс вступити на бюджет, без знайомства і грошей. Необхідно завжди все знати про обраної вами професії, стежити за новинами в тих навчальних закладах, куди ви бажаєте поступати.
Дізнавайтеся більше нового. Намагайтеся багато вільного часу присвячувати самостійних занять, для можливості відмінно здати вступні іспити. Не слід опускати руки, в разі, якщо у вас щось не вийде. Невдачі все одно будуть. Так, варто зізнатися, що даний етап життя не можна назвати самим райдужним, але його все ж, слід пройти гідно. За практикою 2014 року, ті абітурієнти, які багато часу працювали, змогли вступити до ВУЗів. Запам'ятайте, ви можете поступити! Але для цього слід пам'ятати про золоті правила абітурієнта.
Подивіться відео по темі: Як поступити на бюджет якщо мало балів.
А якщо вам вдасться вступити?