Як швидко продати непотрібні речі і меблі?


Коли виростає дитина, планується переїзд або ремонт, постає питання про те, як швидко продати непотрібні речі і меблі. Починаючи дізнаватися подробиці цього процесу, багато так в нього втягуються, що перетворюють продаж (і перепродаж) в досить прибуткова справа. Безумовно, на це потрібні сили, час і певний талант.

Ми ж розглянемо ситуацію, в якій ви приймаєте рішення продати щось з зайвих речей тільки для того, щоб якомога швидше зібрати потрібну суму готівкою - наприклад, якщо до зарплати ще далеко, а обов'язкові платежі потрібно зробити саме зараз.

Від вибору підходящого каналу реалізації вашого товару безпосередньо залежить, наскільки успішною буде угода, і як швидко вдасться її здійснити. У будь-якому випадку, приготуйтеся витратити чимало часу на безцільні зустрічі з потенційними покупцями, які можуть або взагалі не приїхати в призначений час, або розчаруватися в реальному зовнішньому вигляді товару, або не зійтися з вами за ціною.

Ось шість найбільш популярних варіантів, якими ви можете скористатися, збираючись продати б / у речі або меблі:

  1. Зверніться до знайомих. Якщо ви збираєтеся продати дитячий одяг, іграшки, коляску або ліжечко (в отличном состоянии), то цілком можна обдзвонити друзів, у яких є маленькі діти, і зробити їм пропозицію за вигідною ціною. Знижка в 50% -60% від ринкової вартості цілком підійде.
  2. Використовуйте соцмережі. Найбільш сучасний спосіб охопити максимально зацікавлену аудиторію і одночасно відповісти на всі питання, - розмістити пост на своїй сторінці в соціальних мережах з позначкою «Терміново». Можна піти ще далі і виставити всі позиції на продаж в тематичних спільнотах: так справа піде швидше.
  3. Здайте непотрібне в комісійний магазин. Скупка - одне з небагатьох місць, де можна продати речі і відразу ж отримати гроші на руки. Визначте для себе кілька точок по місту, які приймають ваш тип товару. Наприклад, одні комісійні магазини спеціалізуються тільки на електроніці, інші беруть б / у меблі, треті готові купити одяг. Є і салони з придбання антикваріату: найчастіше, виїзд оцінювача безкоштовний.
  4. Дайте оголошення в газету. Трохи застарілий спосіб, який, тим не менш, непогано працює. Розраховуйте на цільові дзвінки тільки в тому випадку, якщо склали привабливе опис, супроводили його вдалим фото і виставили конкурентну ціну - таку, по якій ви б купили цю річ самі.
  5. Розклейте паперові оголошення. Ще один варіант, який поступово відходить в минуле, але цілком може спрацювати навесні, в переддень дачного сезону. Поїдьте в найближче селище і розмістіть на стовпах або інформаційних дошках повідомлення про те, що ви продаєте комод / стіл / сервіз / садові приналежності і т.д. Велика ймовірність, що дачники, які як раз в цей час починають облагороджувати свої будинки, захочуть придбати необхідний їм товар за зниженою ціною.
  6. Продайте через Інтернет. Ви напевно знаєте, що є сайти, де продають речі. Найпопулярніші з них - irr.ru, barahla.net і avito.ru. До речі, на Авито буквально за лічені години легко знайти покупця з будь-якого міста Росії, будь то Москва, Калінінград або Уфа. Тут продається не тільки старі меблі, одяг і електроніка, а й нові товари десятків різних категорій.

Якщо швидко виручити гроші за старі речі все-таки не вийшло, спробуйте звернутися в МФО « Чесне слово ». Як новий клієнт ви зможете отримати мікропозик до 10000 рублів на термін до 20 днів. Це дозволить вам оперативно вирішити свої матеріальні проблеми і потім в спокійній обстановці максимально вигідно завершити процес продажу.