Як заробити на автосимуляторах?

Науково-технічний прогрес надав у розпорядження людини величезна кількість високотехнологічних розваг. Сучасні атракціони, впливаючи на різні органи чуття людини, змушують відчути себе спортсменом-екстремалом, підкорювачем неба або володарем доріг. Одними з найпопулярніших атракціонів-симуляторів є автосимулятори. Секрет їхнього успіху в тому, що вони реалізують заповітну мрію більшості російських людей: швидку їзду по хороших дорогах, за яку не пришлють штраф і не відберуть права. Гострі відчуття і безпека - ось що приваблює людей в автосимуляторах. Гонками на автосимуляторах захоплюються не тільки діти і підлітки (хоча в більшій мірі саме вони), але і дорослі люди. Любителі автосимуляторів стверджують, що ніяка відеогра за повнотою і реалістичності вражень не зрівнятися з цими атракціонами.

Що ж являє собою автосимулятор нового покоління, відомий також як автосимулятор 6D? Це атракціон, що складається з рухомої платформи (3-4 ступеня свободи), гідравлічного крісла, стійки управління, керма з силової зворотним зв'язком, блоку педалей (гальмо, зчеплення, газ), ручки перемикання передач, тривимірного телевізора з комплектом 3D очок, чотирьохканальної аудіосистеми . Найдорожча комплектація оснащується також купюропріємником .. При наявності двох автосимуляторів можна організувати мережеву гру, друзі зможуть взяти участь у віртуальних вуличних гонках.

До атракціону додається кілька ліцензійних відеоігор. У кожної гри є кілька режимів: для дітей, для початківців, для професіоналів. Завдяки цьому одна людина може знову і знову користуватися автосимулятора, підвищувати свою майстерність і кожен раз знаходити для себе щось нове в грі.

Вартість нового автосимулятора становить від 26 до 34 тисяч доларів. На обладнання надається річна гарантія, післягарантійне обслуговування також здійснюється постачальниками атракціонів. Підприємці з регіонів повинні бути готові до витрат на транспортування обладнання.

Колишній у вживанні атракціон можна придбати за 500-600 тисяч рублів.

Власник пари автосимуляторів може зробити успішний бізнес, якщо встановить атракціони в правильному місці. Ідеальний варіант для розміщення автосимуляторів - торгово-розважальний центр або розважальний парк. Особливо добре можна заробити в літній період на курорті, але бізнес у великих містах теж приносить дохід.

Для розміщення одного автосимулятора потрібна площа 2х4 метра. Середня вартість оренди площі в крупних торгових центрах міст-мільйонників становить 3 - 6 тисяч рублів за квадратний метр. Бажано розміщення хоча б двох автосимуляторів, щоб скористатися наявними можливостями мережевої гри.

Реклама атракціону не потрібна, якщо місце відвідує багато людей. Якщо орендована площа знаходиться в деякому віддаленні від основних потоків відвідувачів, то має сенс надрукувати рекламні проспекти зі знижкою 10% і роздавати їх в місцях з великою прохідністю, щоб привернути увагу, а також розвісити рекламні плакати і рекламні розтяжки. Витрати на рекламу при відкритті бізнесу складуть 5-10 тисяч рублів.

Для обслуговування атракціону необхідний одна людина. Хоча найдорожчі комплектації автосимуляторів обладнані купюроприймачами, для збереження атракціону буде краще, якщо хтось буде спостерігати за клієнтами. Заробітна плата адміністратора атракціону становить 10-15 тисяч рублів. Можна пропонувати відсоток від виручки.

Робочий день в торговому центрі триває зазвичай близько 14 годин (з 10 до 24), але вранці в будні дні атракціони, як правило, простоюють. Клієнти з'являються не раніше 16 годин. Найбільше виручки, звичайно, у вихідні дні. З самого ранку зазвичай приходять діти з батьками, ближче до вечора - підлітки, а після 21-ї години найчастіше цікавляться віртуальними гонками відпочиваючі дорослі.

Вартість десятихвилинної поїздки на автосимуляторе становить 100-150 рублів і може відрізнятися в будні і вихідні дні, у ранковий і вечірній час. При середньому завантаженні хоча б 4 повних години за робочий день сума виручки з одного атракціону складе мінімум 2400 рублів, в тиждень - 16800 рублів, на місяць 72000 рублів. Після виплати заробітної і орендної плати, сплати податків, прибуток складе близько 40000 рублів на місяць з кожного автосимулятора.

Як організаційно-правової форми для відкриття свого бізнесу можна вибрати ІП і перейти на спрощену систему оподаткування. Для реєстрації підійдуть коди КВЕД "Діяльність ярмарок та парків з атракціонами" (Код 92.33) і "Інша діяльність з організації відпочинку та розваг, не включена в інші угруповання" (Код 92.72). Касовий апарат купувати не потрібно, можна використовувати бланки суворої звітності, які легко купити або замовити в друкарні.

Меркулова Наталя
(c) www.openbusiness.ru

Що ж являє собою автосимулятор нового покоління, відомий також як автосимулятор 6D?