Як домашні тварини впливають на дітей

Собака і дитина.

Фото: myslo.ru

Виховуються в сім'ях з домашніми тваринами діти опиняються розумніші за своїх однолітків, які не мають тварин. При цьому наявність шиншили призводить до кращих результатів в плані інтелекту.

79% дітей у віці від 5 до 16 років вважають, що наявність домашніх тварин позитивно впливає на виконання роботи по дому. 55% дітей, що мають удома шиншил, відчувають себе інтелектуально більш розвиненими. В цілому, володіння тваринами робить дітей турботливими і відповідальними. До такого висновку прийшли британські соціологи, які опитали більше тисячі дітей.

Виявилося, що різні домашні тварини роблять різний вплив на дітей. Так щури або миші, на думку 92% і власників, допомагають виконувати роботу по дому. Собак за таку допомогу дякують 86% дітей, а кішок 80%. Половина опитаних впевнені, що стали щасливішими завдяки наявності в будинку тварин, третина впевнена, що тварини роблять їх більш спокійними, а 20% - більш розумними.

При цьому найпотужнішими в плані розвитку дитячого інтелекту виявилися шиншили і дрібні гризуни дегу, 55% власників яких вважають себе більш розумними, ніж інші їх однолітки. 68% власників рептилій вважає, що ці тварини зробили їх більш відповідальними. На другому місці власники кроликів (61%), на третьому кішок (40%), на четвертому собак (36%). Нарешті, 20% дітей, що мають домашніх тварин, дякують своїх улюбленців за те, що вони дозволили налагодити спілкування з іншими дітьми.

Психологи вже давно рекомендують брати тварин в сім'ї, де ростуть нетовариські діти. Якщо дитина просто соромиться з кимось знайомитися, то домашня тварина швидко подружить його з оточуючими. Наприклад, власники собак зазвичай заговорюють між собою практично відразу і без довгих прелюдій. Тим більше що шукати теми для розмови їм не потрібно, адже вони бігають поруч з ними.

Про те, як собака врятувала цуценят і стала зіркою Інтернету, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: zoobusiness