Як поповнити гаманець Webmoney: основні способи, комісія, терміни

  1. Варіант перший: використання банківської карти
  2. Варіант другий: використання банківського рахунку
  3. Варіант третій: WM-карти
  4. Інші методи перерахування коштів на гаманець Вебмані

Щоб ефективно працювати з системою, важливо знати, як можна покласти гроші на Вебмані. Способів оплати електронної системи безліч, у кожної з них свої умови, терміни і комісії. Радимо вам вивчити кожен з методів поповнення WMR (або WMU для громадян України), щоб вибрати найбільш ефективний і зручний конкретно для вас.

Варіант перший: використання банківської карти

З цього розділу ви зможете дізнатися, як можна поповнювати гаманець Webmoney за допомогою будь-якої з наявних у вас банківських карт . Перевага способу в тому, що такий переклад доходить миттєво і без комісії. Щоб зробити платіж, вам потрібно:

  1. У пересувному вікні вибрати іконку оплати WMR (або WMU для громадян України) і клікнути на неї.
  2. У вікні, натиснути «поповнити гаманець».

Ці два пункти завжди будуть загальні для всіх способів покласти гроші на гаманець Webmoney. Але, такі пункти будуть відрізнятися.

  1. Вибрати з відкрилися менюшек «з банківської карти» і перейти на форму оплати.

Вибрати з відкрилися менюшек «з банківської карти» і перейти на форму оплати

У формі заповніть всі поля, перевірте введені дані і натисніть кнопку «купити WMR (або WMU для громадян України)». Даний спосіб доступний тільки для громадян, які проживають в Росії.

Варіант другий: використання банківського рахунку

Якщо у вас немає банківської карти, але відкритий рахунок на ваше ім'я, то ви можете використовувати його для поповнення Вебмані. Вибираючи цей спосіб для покупки WMR, пам'ятайте про те, що переклад може йти до 24 годин. Крім того, поповнення Вебмані з рахунку банку обкладається комісією до 2%, в залежності від того, в якому банк ви обслуговуєтеся.

Щоб оплатити Webmoney, виберіть у меню рядок «з банківського рахунку», а потім той банк, в якому у вас відкритий рахунок.

Щоб оплатити Webmoney, виберіть у меню рядок «з банківського рахунку», а потім той банк, в якому у вас відкритий рахунок

Система перенаправить вас на форму оплати, в якій ви зможете вказати, скільки WMR ви хочете закинути на свій рахунок в Вебмані.

Варіант третій: WM-карти

Не так давно з'явився новий метод поповнювати гаманець Вебмані. Цей варіант пов'язаний з придбанням WM-карт . Це досить новий спосіб поповнити свій електронний гаманець, так що купити такі карти ще важко, але ви завжди можете замовити доставку WM-карти до себе додому або на роботу. Номінал WM-карт:

  • 500;
  • 1000;
  • 3000;
  • 5000;
  • 10000 WMR.

Щоб поповнити рахунок Вебмані по цій карті, виберіть пункт «з передплаченого карти» в розділі «поповнення WMR».

Тепер система перенаправить вас в вікно для оплати, де потрібно ввести дані з WM-карти, зазначені на зворотному боці. Даний спосіб не обкладається комісією, а зарахування відбуваються моментально.

Але, стежте за правильністю введення даних і завжди зберігайте квитанції до того моменту, як гроші надійдуть на ваш рахунок.

Але, стежте за правильністю введення даних і завжди зберігайте квитанції до того моменту, як гроші надійдуть на ваш рахунок

Інші методи перерахування коштів на гаманець Вебмані

У новій системі Webmoney всі варіанти на поповнення гаманця зібрані в одному місці. Вибравши меню «інші способи» у спливаючому вікні, ви можете ознайомитися з усіма варіантами поповнення гаманця Вебмані.

До інших способів відносяться:

  1. Інтернет-банкінг. Гроші приходять миттєво, комісія складає від 0,6 до 3,5%, в залежності від того, через який банк ви працюєте.
  2. Електронні гроші. Дана система ділиться на два пункти: сервіси для поповнення, такі як Яндекс.Деньги, QIWI і Easy Pay, і баланс мобільного телефону. Різниця в тому, що при використанні електронних платіжних систем, комісія не стягується, а ось при поповненні Webmoney з мобільного, втрачається від 5,95 до 15,5%. Але, якщо вам потрібно терміново поповнити WMR, то ви можете використовувати цей спосіб.
  3. У касі роздрібних мереж: Евросеть і зв'язковий. Переклад відбувається миттєво, але магазини стягують комісію в розмірі 2%.
  4. Платіжний термінал. Використовуючи платіжний термінал , Гроші надійдуть миттєво, але буде списана комісія, встановлена ​​терміналом.
  5. Поштовий переказ. Оплата цим методом не відноситься до розряду ефективних, адже гроші можуть йти до 5-и днів, а за сам переклад ви заплатите 2,2% від суми.
  6. У банкоматах Альфа-банку, ВТБ 24, Московського кредитного банку і Крайінвест банку або через касу банку. Це відмінний варіант, якщо у вас є карта одного з цих банків, але не підключений інтернет-банк. Поповнення WMR відбувається миттєво, але береться комісія за переказ:
  7. Банківський переказ або біржа WMR. Комісія при цьому варіанті перекладу може доходити до 2% і більше, а зарахування йти до 24 годин.
  8. Грошовий переказ. Ви можете використовувати одну з систем: Пошта Росії, CONTACT, WU, Anelik або UniStream, щоб кинути кошти на свій WMR. Метод миттєвий і зручний в тому випадку, якщо ви збираєтеся використовувати для поповнення готівку. Комісія за переказ: 1,5-2,5%.
  9. Обмінні пункти системи Webmoney. Комісія в таких пунктах може досягати 4%, але грошові кошти зараховуються миттєво.

Який би ви не вибрали платіжний метод, обов'язково ознайомтеся з лімітами на переклади. Якщо у вас недостатньо грошей або ви перевищили ліміти на введення і виведення грошових коштів, то ви побачите напис «запит відхилено».

Якщо для поповнення Вебмані можна користуватися карткою, то рекомендуємо вам закріпити її за гаманцем. Це спростить вам роботу не тільки при поповненні, а й при інших операціях на сервісі Webmoney.