Як змінився Центр дистанційної освіти дітей

У Кірові відкрив свої двері оновлений Центр дистанційної освіти дітей. Тепер діти зможуть займатися не тільки в відремонтованих приміщеннях, але і використовувати сучасні засоби навчання.

У Кірові відкрив свої двері оновлений Центр дистанційної освіти дітей. Тепер діти зможуть займатися не тільки в відремонтованих приміщеннях, але і використовувати сучасні засоби навчання. Подивитися, як змінився Центр після ремонту приїхали і перші особи міста.

У стінах установи сьогодні, 4 вересня, побували глава регіону Ігор Васильєв, заступник голови уряду Кіровської області Дмитро Курдюмов та міністр освіти регіону Ольга Рисева. Гості відвідали кабінет англійської мови і кабінет алгебри, поспілкувалися з педагогами і учнями і не тільки.

«Крім сучасного ремонту, Центр також оснащений обладнанням за останнім словом техніки. Зараз тут проводяться дистанційні заняття як індивідуально, так і для сільських шкіл, у яких немає можливості мати в своєму штаті висококласних педагогів, наприклад, з фізики, хімії та інших предметів. Всі ми хочемо, щоб наші діти отримували якісну освіту, здавали на високі бали ЄДІ і вступали до вузів. Я думаю, що наявність такого сучасного Центру в нашому регіоні - серйозний крок вперед в цьому напрямку. Крім того, тут навчаються діти з особливостями у розвитку, які потребують особливої ​​турботи і опіки, тому і викладачі тут повинні бути особливі. Для всіх в центрі - і для дітей, і для педагогів - створені відмінні умови », - пояснив Ігор Васильєв.

З цього року Центр буде виконувати ще одну важливу функцію - розподіляти в обласні державні школи електронні підручники. Також на базі Центру буде реалізований проект міністерства освіти регіону «Кіровська цифрова школа», метою якого є розширення меж використання дистанційних технологій в рамках створення мережі опорних шкіл.
Нагадаємо, що вперше освітній заклад відкрило свої двері дев'ять років тому - в 2009 році. Пізніше було прийнято рішення переїхати в іншу будівлю, побільше. Однак нові приміщення потребували ремонту. Для того, щоб у дітей з обмеженими можливостями та учнів сільських шкіл з'явилася можливість навчатися в комфортних умовах, на ремонт будівлі виділили понад 17 мільйонів рублів з резервного фонду президента РФ. Ще бюджет області виділив Центру 1,5 мільйона рублів на покупку устаткування і понад два мільйони на благоустрій самої території.

За словами Дмитра Курдюмова, зміни в Центрі дозволять навчити більше хлопців. Наприклад, в минулому році в стінах закладу навчалися 600 учнів з 12 сільських шкіл, а в цьому - 1000 чоловік.

«Особливу увагу ми приділяємо розвитку інклюзивної освіти в регіоні. В даний час діти з особливостями розвитку навчаються в загальноосвітніх школах, але є такі хлопці, яким в силу стану здоров'я складно ходити в школу. Ці діти навчаються тут і дистанційно, і очно - в 2018 році їх буде 235 чоловік. Крім того, протягом року можуть з'явитися і нові учні - це діти, які потрапляють в стаціонар дитячої обласної лікарні або Центру травматології. Вони теж навчаються дистанційно », - зазначив Дмитро Курдюмов.