Академія бізнесу та інноваційних технологій: вчити і вчитися в середовищі XXI століття

Викладачі класичних вузів, як правило, не мислять сучасними категоріями і не усвідомлюють необхідність впровадження інноваційних технологій в освітніх процес. Внаслідок цього виникає педагогічне відставання від реалій життя і глобальних світових процесів.

Академія бізнесу активно підтримує впровадження інноваційно-інформаційних освітніх технологій, тобто концепції SMART-освіти. Це дозволяє по-новому будувати процес навчання. Однак використання нововведень не передбачає повне виключення традиційних методів навчання.

має в штаті сучасних, талановитих і висококваліфікованих педагогів і викладачів. Таких, як, наприклад, Михайло Васильович Миколаїв. Він є доцентом, кандидатом педагогічних наук, автором ряду наукових публікацій, головою Експертної ради комітету Державної Думи з освіти і науки, заступником директора Інституту цивільних ініціатив, почесним працівником сфери молодіжної політики РФ. В Академії бізнесу займає посаду керівника Центру психології і педагогіки, курирує освітній проект Академії - «IT class». Будучи членом професорсько-викладацького складу АБИТ, приділяє особливу увагу впровадженню сучасних освітніх технологій і технологічних рішень в освітній процес і використання ігрових методів навчання.



У своїй науковій статті (міжнародний науковий журнал «Світ науки, культури, освіти») Михайло Васильович піднімає такі актуальні питання:

Що таке ігрові методи навчання?

Основою ігрових методів навчання є навчальна гра. Навчальна гра - це модель реального процесу, що імітує професійну діяльність і спрямована на формування і закріплення професійних умінь і навичок.

У чому доцільність (поряд з традиційними методами навчання) використання ігрових методик в освітньому процесі?

Незаперечною перевагою ігрових методів навчання полягає в тому, що вони універсальні по відношенню до предметного змісту, мають різні дидактичні цілі, організаційну структуру і досить ефективні. Кожна ігрова методика орієнтована на певний вік. Гра є певним каталізатором навчального процесу, вона підвищує інтерес її учасників до дисципліни, мотивує до більш глибокого вивчення.

У чому ж полягають основні переваги навчальної гри?

По-перше, це залучення в навчальний процес усіх без винятку слухачів. По-друге, навчальна гра виступає своєрідним акумулятором знань, умінь і навичок, отриманих в процесі навчання з різних навчальних дисциплін. По-третє, в процесі навчання підвищується інтерес до навчальних дисциплін, і, безумовно, формується усвідомлена професійна орієнтація.

Впровадження розглянутих вище згаданих елементів освітнього процесу можна розглянути на прикладі дитячого освітнього центру (освітній проект АБИТ). «IT class» - це освітня майданчик для дітей у віці від 6 до 17 років, створена на базі Академії бізнесу. Основною метою «IT клас» є мотивація дітей до вивчення наук і їх занурення в інформаційно-технологічне середовище. Cледованіе концепції SMART-освіти передбачає комплексну модернізацію всіх освітніх процесів, а також використовуваних в них методів і технологій. Це дозволяє по-новому побудувати процес розробки контенту, його подачі і актуалізації.



Окремою гордістю центру є інноваційні технологічні рішення. Наприклад, впровадження системи Macroscop. У всіх аудиторіях встановлено систему відеоспостереження «Macroscop». Вона транслює заняття в онлайн-режимі і архівує їх у відеобібліотекі центру. Додаток «Macroscop» дозволяє батькові віддалено переглядати відео або прослуховувати аудіо занять, тобто контролювати і бути активним учасником освітнього процесу дитини. Додаток працює під управлінням ОС Android, iOS, Windows Phone і надається безкоштовно. В процесі навчання використовується тільки сучасне технологічне обладнання - потужні ігрові персональні комп'ютери і ноутбуки, МФУ, 3D-принтери, інтерактивні дошки та ін.




Заняття побудовані в ігровій формі з урахуванням вікових особливостей слухачів. «Живе» навчання виключає нудну подачу матеріалу - прийоми максимально різноманітні. Протягом заняття відбувається періодична зміна дій, тобто процес не встигає набриднути дитині. Все це допомагає підтримувати і розвивати в учнів інтерес до точних наук.

Освітній центр IT class веде навчання за наступними напрямками:

  • програмування (мова Scratch);
  • 3D-моделювання;
  • трансформаційна робототехніка.
  • основи комп'ютерної графіки (Adobe Photoshop CS6 / CC);
  • web-дизайн;
  • розробка сайтів.

Академія бізнесу та інноваційних технологій розташована за адресою: м Зеленоград, пр-д Савелкінскій, д. 4, БЦ «Зелений Град».

Контакти Академії бізнесу:, 8 (495) 981-56-01, 8 (925) 755-93-77, «»,.


Академія розташована за адресою: Зеленоград, Савелкінскій проїзд, будинок 4, бізнес-центр «Зелений Град», 3 поверх
Натисніть на карту, щоб перейти на сайт Академії


На правах реклами. Інформація надана рекламодавцем.

У чому доцільність (поряд з традиційними методами навчання) використання ігрових методик в освітньому процесі?
У чому ж полягають основні переваги навчальної гри?