З точки зору провідних парфумерів світу, одяг прикрашає лише зовнішність людини , А духи - вони відображають його внутрішній світ. Чи згодні ви з цим твердженням?
Не можна недооцінювати роль ароматів в нашому житті , Часом духи грають нітрохи не меншу роль, ніж одяг. Людина набагато краще і довше пам'ятає аромат, ніж те, у що хтось був одягнений. Фахівці вважають, що духи ми вибираємо інтуїтивно. Вибір запаху насправді видає майже все про вас: як ви себе сприймаєте, яким хочете здаватися, запахи впливають навіть на настрій.
Аромати дивним і незбагненним чином впливають на нашу підсвідомість, викликаючи або миттєве тяжіння, або, навпаки, відштовхування. Мистецтвом пробудження почуттів і фантазій за допомогою різних ароматичних масел і пахощів володіли ще єгипетські красуні.
Можливість же вибору аромату у сучасної жінки незмірно ширше і багатше, але разом з тим і важче. Адже аромат повинен не тільки підкреслювати її індивідуальність і будити фантазії навколишніх чоловіків, але і бути співзвучним її власної душі ...
Мода на духи , Тобто на конкретні найменування і на типи запахів, існує нарівні з модою на одяг або взуття. Однак це - поняття не настільки абсолютна, бо її важче передбачити: вона формується споживачами на основі новинок останніх років. Тримається мода на духи довше: не менше 1,5-2-х років. Хоча варто відзначити, що в зв'язку з тим, що новинки з'являються частіше, ніж у попередні роки, термін популярності ароматів теж скорочується.
В результаті кожні 1-2 роки якісь ноти в парфумерії переважають і вважаються модними, а потім на якийсь час - іноді надовго, а іноді назавжди - відходять на задній план. І тоді з'являються нові модні течії.
І все-таки головна відмінність моди в парфумерії від моди в одязі в тому, що її дотримуються далеко не всі і навіть не більшість людей. Запах навіть не актуальний з точки зору моди, може бути оцінений як шикарний, чудовий, викликати безліч компліментів, якщо він підходить людині.
Тому на парфумерному ринку до сих пір присутні аромати, створені ще на початку століття: вони користуються незмінним попитом поряд з новітніми знахідками парфумерів. Це так звані аромати поза часом, класичні аромати , Які в моді завжди, бо час відібрало їх з десятків, а то і сотень зразків - як найкращі, незабутні, неповторні. Не варто нехтувати ними просто тому, що їх формули винайдені давно, а запахи багатьом добре відомі. При цьому різні люди, використовуючи одні й ті ж парфуми, видають свій тільки їм властивий запах.
В даний час, на жаль багатьох, парфумери стали випускати все більше сезонних ароматів, які йдуть у небуття вже через півроку-рік (фірми Escada, Yves Saint-Laurent вельми досягли успіху у випуску таких ароматів-одноденок). Передбачають, що тепер лише один аромат з 100 стане класикою, тобто протримається на ринку більше 10 років.
Чи існує гармонія парфумерії із зовнішністю людини, його одягом? Безумовно. Раніше вважалося, що той чи інший аромат відповідає певній зовнішності: смуглокожіх брюнетці наказували східний запах на зразок «опіуму» Іва Сен-Лорана, блондинці - легкий свіжий аромат «Діоріссімо» або «Про де Ланком». Багато хто вважав, що свій аромат треба вибирати якщо не назавжди, то надовго, щоб він "приріс" до вас і навколишні вважали його вашим власним запахом. Зараз ці правила застаріли. На туалетному столику середньостатистичної європейської жінки - 6 різних флакончиків. Залежно від настрою, пори року і доби.
Наносити аромат прийнято безпосередньо на суху чисту шкіру, в тих місцях, де легко прощупується пульс: за вухами, в улоговинці шиї, під грудьми, у вигинах ліктів, на зап'ястя, під колінами. Чому? Биття пульсу дозволяє аромату швидше і краще випаровуватися.
Відповідно до зовнішністю і стилем одягу слід дотримуватися наступних правил:
- Вік: чим молодша людина, тим більше йому підійдуть легкі аромати, і навпаки, чим старше - тим ефектніше глибокі аромати.
- «Підказки» фірм-виробників. Вони існують! Це допоможе самій неосвічений зрозуміти стиль і спрямованість аромату в першу чергу - назва парфумів і реклама. Навіть сюжет фотографії або рекламного ролика зможуть вам підказати, чи ваш це запах.
- Гармонія колірних поєднань. Парфумери завжди підбирають упакування відповідно до кольору, з яким у них цей запах асоціюється.
ще Коко Шанель відзначала, що парфумерія - невидимий, але неперевершений аксесуар. Це дійсно так: добре підібраний аромат виграшно підкреслить ваше чарівність, додасть впевненості у власній привабливості.
Парфумерні новинки. Щоб ефективно використовувати парфумерію, варто скласти «парфумерний гардероб». Складати колекцію краще з ароматів різного типу: різні настрої, різні події, подорожі туди, де клімат може бути абсолютно відмінним, на роботі, вдома, в театрі, на романтичному побаченні, на природі і в спортивному клубі. Змінюється роль - міняється парфум . Духи і самі по собі - незалежно від людини - можуть бути сексуальними, юними, жіночними, загадковими, завзятими, енергійними, спортивними.
Знання базових 7 основних типів допоможе вам зорієнтуватися в морі запахів, підібрати гідну заміну того чи іншого аромату. Під парфумерним типом розуміється загальна будова і враження, вироблене ароматом.
запам'ятовуємо:
- цитрусові
- квіткові (квітково-альдегідні, квітково-фруктові, квітково-океанічні, зелені квіткові аромати)
- фужерні (папоротеві)
- шипровие
- деревні
- амброві
- шкірні
Важливо зрозуміти, який тип вам найбільше до душі: якщо подобаються кілька «типових» ароматів, тоді у вас є можливість постійно урізноманітнювати свій парфумерний столик.
Якщо розглядати парфум як подарунок, які основні принципи?
Якщо ви не знайомі з парфумерним смаком того, кого хочете порадувати, ваш подарунок може стати повним провалом. Пам'ятайте про вік і соціальне становище людини. Молодим краще підібрати щось з розділів «Новинки» або «Модні тенденції», то, як то кажуть. Однак якщо впевнені, що людина, для якого підбирається подарунок, стриманий і консервативний, можна зупинитися на нейтральному класичному ароматі.
Увага! Парфуми вимагає правильного використання і зберігання: середній термін зберігання духів - 3 роки, якщо флакон відкритий не був, і від 6-ти до 18 місяців з моменту початку його використання.
Підбірка записів в тему:
Чи згодні ви з цим твердженням?Чи існує гармонія парфумерії із зовнішністю людини, його одягом?
Чому?
Якщо розглядати парфум як подарунок, які основні принципи?