Американська фондова біржа історія створення

  1. Про перші фондових біржах в світі торгівлі
  2. Про процес становлення Амстердамської фондової біржі
  3. Про сучасному етапі становлення фондових бірж
  4. Як потрапити на фондові біржі США

Сучасні люди дуже часто займаються купівлею-продажем акцій на американській фондовій біржі, валют, опціонів, ф'ючерсів і т Сучасні люди дуже часто займаються купівлею-продажем акцій на американській фондовій біржі, валют, опціонів, ф'ючерсів і т.п. Багато поки тільки цього навчаються. Приходячи і йдучи з біржі, вони роблять свій внесок в історію. Головним завданням, звичайно ж, є заробіток грошей. Трейдер, поряд з грошима, отримує і моральну вигоду. Незалежність від керівництва, самостійний вибір, коли і скільки працювати.

Біржа надає можливість заробітку «мізками». Багато людей не замислюються про історію біржі, і про те, з чого все почалося, природно, нічого не знають. Розглянемо детальніше, про появу першої торгової біржі.

Про перші фондових біржах в світі торгівлі

Перші біржі виникли в місті Брюгге, в який переїхав Ван дер Бурсі, купець з Бельгії. Готель купця набула популярності досить швидко, ставши центром торгівлі в місті, куди часто приїжджали іноземні купці. Ван дер Бурсі домагався мети - він хотів, щоб його готель став максимально відповідною для здійснення торгових операцій. Там були сейфи, зал для клерків, переговорні кабінети. Прийнято вважати, що «біржа» - це слово, яке походить від прізвища цього знаменитого купця. У перекладі з латинської Bursa - це шкіряний мішок. Дійсно, перед входом в Бурсі весел на стіні фамільний герб, на якому були зображені три шкіряних мішки.

Біржа Бурсі ніколи офіційно не була зареєстрована. Перша організована біржа виникла в Антверпені - конкурента Брюгге. Будівля, яке призначене для проведення торгів, було побудовано в 1531 році, перед входом в будівлю, на стіні весела напис - «Для торговців всіх країн і національностей». Біржа Антверпена першою почала торгівлю облігаціями та цінними паперами, емісію яких здійснював уряд Нідерландів і влади певних городов.Помімо цінних паперів, на біржі проводилася термінова торгівля товарами, це була торгівля, підвладна великому ризику, так як, тоді було дуже небезпечно в море. Була активно розвинена спекуляція. Через великих ризиків навіть астрологічні прогнози вважалися об'єктивної інформаціей.Антверпенская біржа була успішною не довго. У 1550 р Іспанська і французька королі оголосили, що вони банкрути, це був кризовий поштовх. Антверпен незабаром був розгромлений Альбою, іспанським герцогом. Кермо влади надійшли в руки Амстердамської біржі.

Про процес становлення Амстердамської фондової біржі

Амстердамська біржа сьогодні вважається найбільш старої. Рік народження біржі - 1612, але торгівля як така почалася набагато раніше. Окрема будівля для ведення торгівлі було побудовано в 1612 році. Перед цим торги вели на мосту. Коли була погана погода - у церкві. На амстердамської біржі були різнобічні торги: як товарами, так і паперами (цінними). На цій біржі, на відміну від Антверпена, торгували акціями компаній. Перша в світі акціонерна компанія - Ост-Індська, була заснована в 1602 році. З цього ж часу почав свою роботу Амстердамська біржа. В Амстердамі незабаром ще одна компанія (в 1621г.) Була заснована - Вест-Індська. Купити акції даної компанії можна було як всередині Нідерландів, так і за кордоном. Вперше був складений проспект еміссіі.Біржа Амстердамська розвивалася стрімко, але уникнути кризи не змогла. Причиною, через яку обвалився ринок, були звичайні тюльпани. Цибулини тюльпанів стали продавати на ринку, що призвело до неймовірної популярності і великій ціні. На ринку в 1637 році почалася справжня паніка. Вся економіка Нідерландів, в результаті, зазнала краху. До кінця XVII століття Англія зайняла місце світової біржі.

Установа першої спеціалізованої Лондонській фондовій біржі для реалізації цінних паперів було проведено в 1773 році.

У 1792 році була заснована Нью-Йоркська фондова біржа (США). Її створили 24 брокера, підписаний першим брокерську угоду. Це призвело до організації першого Нью-Йоркського ринку цінних паперів.

Про сучасному етапі становлення фондових бірж

На початку ХХ століття налічувалося безліч фондових бірж в різних країнах. Після 1939-1945 років відбувся процес злиття бірж. У багатьох країнах залишилося по одній біржі. в кожній великій країні налічувалося кілька фондових бірж (в США кілька десятків). Після Другої світової війни повсюдно відбувається процес злиття фондових бірж, в результаті чого, в багатьох країнах залишилася всього по одній біржі.

Сьогодні вже Лондонська фондова біржа, як така, відсутня. З 1986 року ми отримали Міжнародну фондову біржу, яка поглинула все біржі Ірландії і Великобританії. Біржові системи Японії і Франції також є Моноцентрическими.

Кінець XIX - початок XX століття характеризувався тим, що США був найбільшим світовим експортером с / г продукції. Дана продукція становила основу ринку товарів. З середини XIX до початку XX століття, за 50 років в США збільшилася кількість бірж до 1600.

Як потрапити на фондові біржі США

У Сполучених Штатах Америки на сьогоднішній день одні з найбільш розвинених і популярних бірж це: У Сполучених Штатах Америки на сьогоднішній день одні з найбільш розвинених і популярних бірж це:

NYSE - Нью-Йоркська фондова біржа (англ. New York Stock Exchange) NASDAQ - скор. від англ. National Association of Securities Dealers Automated Quotation, читається як «Насдак» AMEX - American Stock Exchange

Що б приступити до торгівлі на американській фондовій біржі вам всього лише потрібно:

1. Зареєструватися на нашому сайті здес.

2. Пройти безкоштовне навчання, так само ми пропонуємо професійні авторські курси по трейдингу, які допоможуть вам швидше розібратися у всіх тонкощах трейдингу на американській фондовій біржі.

3. Відкрити демо рахунок безкоштовно

4. Відкрити реальний торговий рахунок. Після того як ви ознайомитеся з платформою і навчитеся торгувати на демо рахунку - можна приступати до торгівлі на реальному торгівельному рахунку.

Якщо вам хочеться займатися тільки трейдингом, і при цьому працювати з надійним партнером з багаторічним досвідом і сучасними технологіями в трейдингу, то SDG Trade - то що треба!