Американський Університет в Центральній Азії

  1. АУЦА
  2. КОРОТКО ПРО АУЦА
  3. Народжений в Індії в 1957 році, доктор Херш Чадха OPM (Гарвард), ARPS, знайшов своє, щастя в самотньому подорожі зі своєю камерою і думками. На сьогоднішній день він відвідав 92 країну і 279 міст світу.

    Він є автором серії фотографічних книг «Elements» і «Elements I, II і III», які показують природу в її різних настроях. Виручка від продажу цих книг направляється в WWF (Всесвітній Фонд Захисту Природи). «Elements» можна знайти в бібліотеках священних центрів навчання Гарвардa і Стенфордa, де приклади його робіт також висять на стінах. Його зображення також у володіннях ряду видатних діячів - в тому числі кількох членів королівської сім'ї. Херш Чадха: «Видіння природи», книга, яка, як видно з назви, містить добірку його фотографій природи, випущена після серії «Elements». Потім була книга «With Ink & Film, яка відправляє читача в подорож по всьому світу і в унікальне поєднання глибокодумних цитат з його майстернями фотографіями. У 2011 році доктор Чадха випустив три нові фотографічні книги, що містять приголомшливі приклади його творчості: «Masterpiece», в якій висвітлюється близько 250 захоплюючих місць, які він відвідав, «YOU», яка вивищує красу жінки, а також «Patterns», яка розглядає схожість візерунків природи і візерунків людини. Ім'я Доктора Чадхі увійшло в нове видання книги рекордів Індії - Limca Book of Records 2015 категорії "Фото книга найбільшої кількості міст одного фотографа" за видання фото книги Masterpieces, що охоплює 235 міст. Також його чотири книги, Visions of Nature, Patterns, Masterpiece і With Ink & Film, зараз доступні в найбільшій бібліотеці світу - Бібліотека Конгресу у Вашингтоні, США.

    Херш Чадха є співробітником Королівського фотографічного товариства (ARPS), нагороджений за високий рівень майстерності і демонстрацію технічних і візуальних знань в області фотографії. Він також брав активну участь в World Press Photo. Він людина з багатьох граней. Він живе в Дубаї, в Об'єднаних Арабських Еміратах, де володіє глобальною мережею бізнес діяльності, завзятий читач, захоплений економіст і колекціонер предметів мистецтва.

    Його безкомпромісна турбота про навколишнє середовище і руйнівний шлях людини спонукали його сфокусуватися на найважливіших питаннях, таких як збереження дикої природи, захист тропічних лісів, озонового шару і забруднення навколишнього середовища. Він працював з низкою установ, що займаються питаннями збереження арабської дикої природи - в тому числі з Фондом Арабських Леопардів і Агентством з розвитку та дослідження навколишнього середовища і дикої природи (ERWDA) - і вніс значний фотографічний внесок в ці установи.

    Піклуючись про нужденних, Херш Чадха розглядає благодійність як необхідного інструменту в справі сприяння розвитку людського потенціалу. Освіта є одним з ключових центрів в рамках його благодійної діяльності.

    У відповідь на запит школи для незрячих в Бішкеку, доктор Чадха організував придбання передових принтерів для друку книг шрифтом Брайля і оплатив капітальний ремонт системи електропостачання в школі. Його Програма стажування в Дубаї надає можливості для професійного навчання, студентам з усього світу, в області цифрової фотографії і фото моделинга. В цілому доктор Чадха провів більше 95 стажувань для студентів з різних куточків планети. Фонд Херша Чадхі спонсорував навчання понад 200 студентів з різних університетів по всьому світу, надаючи їм гранти на навчання. Крім того, він вносить свій внесок у багато благодійних організацій та підтримує молодих перспективних спортсменів.

    Його бажання встановити фотографію як вид мистецтва сподвигло на щорічне вручення премій в престижному Інституті Журналістики Київського Університету імені Тараса Шевченка. Доктор Чадха надав найважливішу підтримку в створенні інфраструктури медіа лабораторії для студентів програм масової комунікації та журналістики в новому корпусі Американського університету в Центральній Азії (АУЦА) в Бішкеку, Киргизстан; також створив нову фотолабораторію в Київському національному університеті технологій та дизайну в Україні. Він надав фінансові гранти для декількох студентів факультету журналістики в АУЦА. Доктор Чадха також допоміг Мальдівському національному університету (МНУ) встановити тісні зв'язки з Американським університетом в Шарджі, шляхом фінансування навчальної поїздки факультету Мальдівського національного університету в ОАЕ і допоміг МНУ, спонсоруючи члена кафедри журналістики протягом 6 місяців. Зараз він є запрошеним професором в Київському Університеті імені Тараса Шевченка, в Американському університеті в Центральній Азії в Бішкеку, Киргизстан, Киргизькому Національному Університеті, а також Інституті Іноземних Мов в Міжнародному університеті Киргизстану. У 2009 році Національний університет ім.Тараса Шевченка, відзначив своє 175-річчя і з цієї нагоди, Херш Чадха був удостоєний титулу почесного професора. Останні кілька років Херш Чадха також активно співпрацює з Київським Національним Університетом Технологій та Дизайну, який в лютому 2014 року нагородила його титулом почесного доктора.

    У 2013 році Доктор Чадха доручив своїм 3-м студентам-фотографам з Києва (Україна) виконати різні фото проекти, в яких були задіяні фотографії, електронні книги, мультимедійні презентації, настільні книги і експонати. Перша книга, "Urban Beauty" Андрія Квасова, охоплює найбільші міста Європи, що проявляють свою красу в міській і традиційної архітектури, людей, мостах, і транспорті. Друга книга, "The Essence" Марії Савоскул, про мікрофотографії клітин, містить яскраві і непередбачувані образи клітин рослин, тварин і людини у вигляді абстрактного мистецтва. Третя книга, "India by foot" Сергія Полежаки, представляє знімки зроблені під час подорожі "вздовж і впоперек" Індії в обмежених часових рамках і зображує Індію в її найцікавіших фарбах і відтінках.

    У 2015 році, Доктор Чадха, спільно з факультетом журналістики Американського університету в центральній Азії в Бішкеку (Киргизстан), організував конкурс фотографії середу студентів і номінував переможця Талгата Субаналіева на фото експедицію в Антарктику. У лютому 2016 року, Талгат відправився в 10-ти денний круїз по Антарктиці разом з дослідниками і фотографами з усього світу; Поїздка була організована і повністю проспонсорував Доктором Чадха.

    Як він не втомлюється повторювати: «Життя прекрасне і фотографія тільки підсилює її.» Дійсно, «Є камера, буду подорожувати», красномовне заяву місії Херша Чадхі.

    Членство в:

    1001 Всесвітній Фонд Захисту Природи (ПФД)

    Королівського суспільство фотографів Великобританії

    Суспільство образотворчих мистецтв Еміратів, Шарджа, ОАЕ

    Почесний член Спілки фотохудожників, Україна

    Американське суспільство фотографів ЗМІ (ASMP)

    Північноамериканська Асоціація Фотографів Природи (NANPA)

    Спільнота випускників Гарвардського Університету в ОАЕ, Дубай

    Асоціація випускників Стенфордського Школи Бізнесу (Великобританія)

    Міжнародний співтовариство Професіоналів "Хто є хто" (Who's Who)

    Національне географічне товариство

    Рада Американського університету в Центральній Азії, Бішкек, Киргизстан

    Комітет Правління приватної школи Делі, Індія

    Сайт: www.hershchadha.com

    Електронна пошта: [email protected]

    << повернутися до списку заходів