Заснована в 1993 році Академія праці, соціальних відносин і туризму сьогодні є передове установа вищої професійної освіти України, національним консолідованим центром знань про соціальні технології сучасності і суспільстві. Поряд із застосуванням передових технологій навчання сучасності Академія використовує довголітній досвід і звичаї Вищої школи профспілкового руху.
Викладацький склад Академії
На високому рівні організовано освітній процес , Який реалізовують викладачі 4 академічних загальноосвітніх та 13 спеціалізованих кафедр.
Відомо, що в академії функціонує викладацький склад - 175 викладачів.
З них:
- 22 доктора наук, професора;
- 80 кандидатів наук, доцентів;
- 73 старших викладача, асистента.
В цілому, близько 60% становить кількість фахівців вищої кваліфікації.
переваги Академії
В Академії організація навчання відповідає високоякісним стандартам батьківщини. Завдяки технічній оснащеності сучасних аудиторій лінгафонні системою НiClass студенти поглиблено вивчають іноземні мови, програмування і комп'ютерні технології. студентам АТСОТ пропонується унікальна можливість попрактикуватися в зарубіжних компаніях Білорусі, Польщі, Туреччини і навіть Греціі.Напомнім, локація Академії: столиця України, Київ.
Академія існує практично чверть століття, і за цей солідний період понад 7000 фахівців здобули вищу освіту тут. У випускників АТСОТ високий рівень підготовки - даний факт відзначають роботодавці.
В Академії незмінно ретельні зусилля спрямовані на вдосконалення методів і форм самостійно роботи вихованців академії, для них надається вся методична і теоретична допомога. Виробляються також способи раціональної роботи з літературою з метою розвитку умінь і постійного поповнення знань. З цієї ж причини освітній процес на 100% методично забезпечений. До слова, в літературному фонді бібліотеки налічується близько 80 000 книг, мова йде як про навчальну, так і про наукову літературу.
Характерною рисою Академії є унікальне поєднання професійної технологічної та мовної підготовки (на фундаментальному рівні) з ідейним задумом навчальних планів під потреби трудової діяльності.
джерело: Академія праці, соціальних відносин і туризму