Відверта розмова з виконавцем хітів «Час», «Оревуар», «Якщо б ти знала», а також виконавцем народних адигських пісень, артистом музичного театру - Азаматом Цавкіловим. Азамат розповів про творчий пошук, про особисте життя і популярності, про плани і несподіваних проектах.
Азамат Цавкілов
твоя остання пісня «Якщо б ти знала» , Як модно говорити - добре зайшла! З чим вітаю! Але не у мене одного є питання: чи буде на неї повноцінний кліп?
- З першого дня, як ми виклали цю пісню в мережу, посипалися запитання від слухачів - чи буде кліп? Ми думаємо над цим. Якщо пісня піде ще далі - буде! Я готовий! (сміється)
Понад рік тому, ти повідомляв, що вихід пісні «Якщо б ти знала», - тільки початок реалізації нового проекту. Можна детальніше, що це за проект і як він просувається?
- Ми на стадії підбору пісень. Люди в основному мене знають як виконавця народних пісень, а це російськомовне напрямок - нове. Взагалі, багато пробую - і оперу, і шансон, і народне, і «попсу» ... Я в постійному творчому пошуку в першу чергу себе!
Ось, до речі, Аніса Муртаева (співачка, актриса) після чергового вокального кастингу в Москві повідомила, що журі не визнали в ній співачку, а визнали в актрису, оскільки більше пародіювала інших співаків, і що тепер вона йде в актриси. Так народився проект # клараіджозефпереігривающіх.
- Так, у них непогано вийшло
Ти не думав спробувати себе в гумористичному жанрі?
- Ні! Точно не гумор! Я як драматичний актор працюю в музичному театрі, і недавно відбулася прем'єра оперети «Аршин мал алан», де я зіграв головного героя, Аскер, багатого купця.
Так у тебе яку освіту?
- У 2008-му році я закінчив факультет промислово-цивільного будівництва, як і мій батько. А по музичній частині, порівняно недавно закінчив консерваторію ім. С. В. Рахманінова в Ростові-на-Дону, естрадно-джазовий факультет.
За цією піснею, «Якщо б ти знала», за цим хітом є історія?
- Ну, взагалі, як у молоді виходить у відносинах - спочатку все кокетують, показують себе з кращого боку, а при зближенні починаються труднощі, і за великим рахунком, вони не розуміють один одного. І я хотів, щоб кожен побачив себе з боку. Тому, напевно, варто зняти кліп.
Чи слідкуєш за успіхом тієї чи іншої пісні в мережі?
- Ну буває. Ось, наприклад, за піснею «Якщо б ти знала ...» стежу. На четвертий день після розміщення було вже більше 10000 переглядів!
А яка найуспішніша?
- Поки найуспішнішою залишається пісня «Час». Дуже часто люди згадують саме її, фрагменти з кліпу, де горить фортепіано, де плаче дитина ... І молоді, і старші - кожен знаходить в ній щось для себе, і необов'язково щоб така трагедія трапилася з кимось із них. Ну, і, звичайно, «Оревуар» - така запальна, латино-американські танці - це люблять.
Як ти згадуєш про зйомки кліпу на пісню «Час»?
- Перше, що я згадую - це холод. Було по-справжньому холодно, коли мене дубль за дублем поливала водою зі шланга пожежна бригада. У перший день вони взагалі не змогли проїхати до місця зйомок, довелося викликати другу машину, відкачувати воду ... Непросто було. Але найголовніше для мене - це показати емоційну сторону пісні. Як, наприклад, якщо я співаю про маму - або підходжу, або якось поглядом показую.
А в створенні хіта «На дискотеку» ти яку роль грав, адже ти в ній не співав?
- Чи не співав, але як часто мене просили після цього кліпу заспівати цю пісню, але я ж її не співаю! Іноді, якщо ми десь працюємо разом з Султаном (Хажіроко), я йому підспівую, але сам - ніколи. Я із задоволенням підтримав тоді своїх колег. Ця сцена з кукурудзою - коли приїжджаю в своє село (рідне село Азамата - Урух), зустрічаюся зі старшими, часто згадуємо, як ми крали разом кукурудзу, яблука, купалися в річці, запікали картоплю у вугіллі. Сьогоднішнє покоління не знає цих радощів ...
Популярних естрадних виконавців часто звинувачують в тому, що вони співають під «плюс». Як ти ставишся до цих докорів? Або, може бути, тобі є, що відповісти цим людям?
- Я тут можу чесно сказати, з часів, коли я працював в колективі «А-мікс», якщо на заході апаратура погано звучить - ми виступали під «плюс», щоб не ганьбитися. Це не означає, що ти погано співаєш, це означає, що ти дбаєш про глядача і про своє майбутнє. Але сам я цілком за живий спів. Нещодавно я зібрав великий колектив - від духових до струнних, загальною кількістю близько 50-ти чоловік. Ми підготували велику програму для концерту, і все звучало наживо. Але я хочу сказати, що в наших умовах недостатньо одного саунд-чеку. Щоб прозвучати так, як нам би хотілося, треба мати своє концертне обладнання, як це буває у музикантів зі світовим ім'ям. Ми поки далекі від таких можливостей. Але я отримав великий досвід, концерт ми провели при повному залі, записали, його і зараз можна знайти в інтернеті.
З огляду на той факт, що ти співаєш в опері, ні у кого не повинно виникати питань з приводу твоїх виконавських здібностей!
- Так (сміється). До речі! Мені днями дали головну роль в «Травіаті». Вже приступив до розучування партії Альфредо. Прем'єра намічена на квітень майбутнього року. Користуючись нагодою, хотів би запросити всіх бажаючих.
А де можна буде дізнатися про точну дату прем'єри, про час?
- Я завжди повідомляю про свої виступи на сторінці в Інстаграме (@azamat_tsavkilov)
Ти одружений чоловік? У тебе є діти?
- Так, є син, чотири роки.
Як поєднувати ці дві ролі - роль артиста і сім'янина?
- Наше сімейне щастя багато в чому тримається на моїй дружині. Вона в минулому танцівниця і знає всю специфіку. Розуміє і підтримує мене. Звичайно, буває, що приревнує, але це у всіх буває.
А син уже проявляє таланти? Хто він - співак, танцюрист, або інженер?
- Поки він борець. Як не прийду додому, відразу тягне битися ... Але і пісні слухає, танцює, питання задає ... мільйони питань (сміється). Вихованням, як і відповідями на всі питання, займається більше господиня ...
З ким із твоїх кумирів ти б хотів заспівати дуетом?
- Із зарубіжних - я люблю Луї Армстронга, Брайана Адамса ... А з наших - Лепс! Ще з часів, коли я працював співаком в ресторані, був зобов'язаний знати всі популярні пісні. І тоді мені полюбилося творчість Григорія Лепса, особливо «Перший день народження». Стас Михайлов, звичайно, теж. Але для мене у Лепса цікаво навіть не стільки творчість, скільки його манера поведінки на сцені, вільна, навіть «відв'язна». А у Михайлова інша, він уважний до глядача, говорить з публікою, читає вірші ... Висоцького, звичайно, дуже люблю.
А з сучасників, можливо, не тільки північнокавказької естради?
- Я так і не думав навіть. Якщо надходить цікава пропозиція, я завжди з радістю на нього відповідаю згодою. Так що я відкритий пропозицій, тільки так, щоб це було серйозно, щоб дует співати дуетом, а не кидати на півдорозі. Хоча, з Азаматом Біштовим ми зовсім недавно записали пісню і домовилися, що якщо ми не разом працюємо, можемо виконувати її соло.
Як ти взагалі ставишся до популярності? На вулиці впізнають?
- Так це цікаво. Коли дізнаються, не подають виду, а потім я чую, як вони говорять між собою «Цав, цавк». Ці ж букви чутно на відстані. Забавно. Або, наприклад, я люблю ходити на ринок, купую домашні продукти, найсмачніші - там. І мене можуть дізнатися: «Це Цавкілов!». А через сусідній крамниці хтось інший голосно: «Ну, і що !? Нам тепер станцювати что-ли? ». Вони це спеціально затівають. У такі моменти мені стає незручно, і я проходжу далі. Або ось ще: десь на заході постояли поруч - вже говорять: «Я його знаю ...». Ніби ми особисто знайомі. Тому я кажу, у нас не зірки, а люди «зазвезділся» (сміється).
Найприємніше, коли старші підходять і схвально відгукуються, що хороші пісні співаю. Адже я починав з того, що переспівував, перезаписував старовинні адигськие пісні. Але незважаючи на те, що зараз я співаю нові пісні російською мовою, я не залишаю старих пісень, ніколи не залишу.
Сьогодні ти затребуваний на Кавказі. Хочеться вийти за рамки кавказької естради, або ти вже робиш кроки в цьому напрямку?
- Так, хотілося б, відразу скажу. І в естрадному, і в акторському напрямку. Я б хотів знятися в мюзиклі
Я тобі бажаю цього успіху! Дякую за розмову!
- Дякуємо
Але не у мене одного є питання: чи буде на неї повноцінний кліп?З першого дня, як ми виклали цю пісню в мережу, посипалися запитання від слухачів - чи буде кліп?
Можна детальніше, що це за проект і як він просувається?
Так у тебе яку освіту?
За цією піснею, «Якщо б ти знала», за цим хітом є історія?
Чи слідкуєш за успіхом тієї чи іншої пісні в мережі?
А яка найуспішніша?
Як ти згадуєш про зйомки кліпу на пісню «Час»?
А в створенні хіта «На дискотеку» ти яку роль грав, адже ти в ній не співав?
Як ти ставишся до цих докорів?