У багатьох на слуху гучне і "страшне" слово банер.
Більшість знають, що воно має відношення до реклами, але цим все пізнання і обмежуються. А адже з банерами ми стикаємося в буквальному сенсі на кожному кроці і при кожному відвідуванні інтернету.
Практично жителі міст України постійно знаходяться в рекламному просторі - банери зустрічають нас на жвавих вулицях і перехрестях, площах і парковках, на виставках і експозиціях, в ресторанах і кінотеатрах. У цьому випадку вони виступають як засіб зовнішньої і інтер'єрної реклами.
Але не всім відомо, що банери зайняли свою міцну і надійну нішу і в інтернет мережі в якості рекламних блоків, спливаючих майже завжди недоречно і часто привертають увагу саме своєю нав'язливістю. Але банери в інтернеті - це зовсім інша розмова, ми ж зупинимося на цілком відчутних предметних банерах.
Фактично банер - це полотно з рекламним повідомленням або зображенням, створеним за допомогою широкоформатного друку. Його розміщують на фасадах будинків, у вигляді розтяжок над проїзною частиною доріг, на спеціальних рекламних щитах. Місце для банерів вибирають дуже ретельно з урахуванням того, що вони не повинні закриватися деревами, бути добре доступним для огляду для якомога більшої кількості потенційних споживачів. Тому найчастіше їх розміщують на трасах з пожвавленим потоком машин і на перехрестях.
Способи друку банерів
Існують кілька способів зробити друк банерів залежно від обраного матеріалу носія:
☑ Frontlit - ламінована банерна сітка, що отримується в результаті ламінування сітки з поліестеру поливинилхлоридом з додатковим
покриттям лаком. Призначена для короткострокового використання (не більше 2-3 місяців), так як нестійка до вологи, володіє низькою міцністю і швидко вигорає на сонці. Едінсдотвеенний плюс - низька ціна.
☑ Backlit - просвітне лите ПВХ-полотно, армоване поліестерної сіткою. Серед головних достоїнств - міцність і стійкість до негативних фактором
зовнішнього середовища і просвітні з можливістю підсвічування із зворотного боку. Це подовжує час експонування до 24 годин на добу.
☑ Blackout - лита банерна тканина їх поливинилхлоридного полотна з обох сторін покритого акриловим лаком. Непрозорість тканини дозволяє наносити зображення з двох сторін. Відрізняється підвищеною надійністю і стійкістю.
Способи монтажу банерів
Кріплення банерів до рекламних поверхонь проводиться двома способами:
☑ люверсной - за допомогою міцного шнура або мотузки, пропущених через пророблені по всьому периметру полотна отвори (люверси);
☑ з використанням металевих труб, куточків або «на кишеню» у вигляді важків, які розміщені в пропаянное підвернути полотно. Завдяки цьому забезпечується щільне натяг полотна за рахунок його обважнення.
Наша компанія готова виготовити банери з будь-яким типом кріплення для вирішення навіть найскладніших завдань наших клієнтів.