Blockchain Art Hackathon 2.0: технології, арт і майбутнє

З 13-го по 19 жовтня в Києві проходить новий етап міжнародного проекту, що об'єднує мистецтво і технології, - II Blockchain Art Hackathon

З 13-го по 19 жовтня в Києві проходить новий етап міжнародного проекту, що об'єднує мистецтво і технології, - II Blockchain Art Hackathon.

Blockchain Art Hackathon - це щорічний міжнародний проект, в якому організатори, слідуючи принципам децентралізації, відмовилися від вікових та статусних обмежень, не ставлять стильових рамок, надаючи творцям можливість за допомогою створення арт-об'єктів показати власне бачення інноваційних технологій. Захід збирає під одним дахом не тільки людей мистецтва, а й професіоналів IT-індустрії, керівників і власників великого бізнесу для створення унікальної blockchain-культури.

Цього року Blockchain Art Hackathon присвячений проектування рішень на виклики майбутнього, в якому спільне існування людини і штучного інтелекту в корені змінить реальність.

Організатором проекту виступає провайдер blockchain-рішень BlockchainLab в партнерстві зі студією віртуальної і доповненої реальностей Sensorama Lab , V Київським міжнародним економічним форумом і інноваційним парком UNIT.City .

Місія другого Блокчейн Арт Хакатона - осмислення і звернення до майбутнього. Тема - HI-TECH AND ART: CO-CREATION.

Особливість заходу - це формат і майданчик для пітчингів ідей. Цього року Blockchain Art Hackathon підсилює формат децентралізації, перенісши локацію з Києва в заміський комплекс, де будуть проходити освітній і творчий етапи, насичені воркшоп і майстер-класами. Учасники прослухають лекції про Blockchain та інших інноваційних технологіях, сингулярності, футурології, урбаністики, геополітиці і арт-бізнесі.

Художники і аніматори зберуться на тижневу арт-резиденцію, щоб представити нові смисли людини і роль особистості в суспільстві в той час, коли технології візьмуть на себе всю рутину, яку сьогодні виконує людина; а також дослідити, наскільки зміняться економічні відносини людей, в чому полягатиме відмінність людини від машини і на чиєму боці опиниться перевага.

Чи зможуть технології вирішити проблеми людства? Ми спробуємо осмислити масштабні проблеми сучасності та уявити, де опиниться людство в кінці епохи технологічної сингулярності, і не завершиться один із шляхів футурологическим тупиком.

Мовою художнього рішення в проекті передбачається живопис, графіка і анімація. В результаті спільної роботи художників, аніматорів і представників бізнесу буде створено анімаційний фільм.

Цього року Blockchain Art Hackathon уклав партнерство і підписав меморандум з V Київським міжнародним економічним форумом, тема якого - CREATING FUTURE IN THE HI-TECH WORLD - перегукується з темою Хакатона. КМЕФ і Blockchain Art об'єдналися в розумінні значення творця як попередника того, хто мислить, планує і проводить.

Учасники Хакатона отримають можливість презентувати свої ідеї на пітчинг під час КМЕФ - на майданчику, де зберуться власники бізнесів і керівники компаній з усього світу.

Варто відзначити, що КМЕФ вперше відкриває двері мистецтву, чекаючи яскравих рішень і відповідей на актуальні питання.

Бізнес і арт простягають руки один одному, усвідомлюючи, що тільки синергія креативних індустрій створить передумови для осмислення стрімких змін в області технологій, які вже сьогодні впливають на світову економіку.

Після проведення Blockchain Art Hackathon 2.0 проект за традицією буде представлений серією виставок як в Україні, так і за кордоном, а результат Хакатона - анімаційний фільм - візьме участь в міжнародних анімаційних фестивалях.

Чи зможуть технології вирішити проблеми людства?