(4832) 66-65-38
Брянський державний університет імені академіка І.Г. Петровського - провідний вищий навчальний заклад регіону, відомий своїми освітніми, науковими, історико-культурними традиціями. Віхи новітньої історії БГУ переконливо свідчать про його динамічний розвиток, зміцненні позицій класичної університетської освіти. У його структурі 5 інститутів: природничо-науковий; педагогіки і психології; філології, історії та міжнародних відносин; економіки і права; науково-дослідний інститут фундаментальних і прикладних досліджень; 11 факультетів; 40 кафедр і філія в місті Новозибкові Брянської області.
Університет орієнтований на системне формування кадрового потенціалу та ринку праці, на диверсифікацію освітніх програм. Університет акцентує інноваційну орієнтованість структури і змісту підготовки випускників, доступність освіти для кожної окремої людини, а також створення мобільного конкурентної освітнього середовища, що забезпечує право вибору освітнього маршруту.
Оновлення якості освітнього процесу проявилося в реалізації нової концепції ступеневої освіти, значно розширено спектр програм додаткового і післявузівської освіти. Щорічно відкриваються нові затребувані роботодавцями спеціальності. Випускники, які освоїли основну освітню програму, підготовлені для продовження освіти в магістратурі і аспірантурі.
Стійко нарощується науковий потенціал. Фундаментальні та прикладні дослідження ведуться з актуальних проблем математичного аналізу і фізики твердого тіла, археології, збереження регіональної екосистеми і літературного краєзнавства, інформатизації освіти. Відкрито оснащені сучасним науковим обладнанням лабораторії. Університет підтримує стійкі зв'язки з російськими та зарубіжними науковими школами.
Університет є центром виховної та культурно-просвітницької роботи в регіоні, в ньому створені повноцінні умови для розкриття творчого потенціалу студентів, підвищення їх соціальної забезпеченості та захищеності.
БГУ - вуз для тих, хто вірить в себе і прагне до успіху.
Читайте в новому номері «Акредитація в освіті»№ 3 (111) 2019
Ринок праці не чекає. Жорсткі терміни і швидкі зміни - така «порядок денний» на найближчі п'ять-шість років. Для сфери ДПО - тим більше. «Місце, яке Росія буде займати в глобальному світопорядку до 2050 року, визначається тим, що буде відбуватися в 2018-2024 рр. в наших дитячих садах, школах, коледжах і університетах, в сфері безперервної освіти », - підкреслюють фахівці Центру стратегічних розробок і НДУ ВШЕ в спільній доповіді« Дванадцять рішень для нового утворення ». На думку учасників круглого столу, організованого видавництвом «Акредитація в освіті» за підтримки інформаційного агентства «Інтерфакс», реальні можливості для перетворень є. Питання в тому, «чи можемо ми в мінливому середовищі ефективно готувати людей, не тільки виконують певні функції, але і викликають довіру виробленими змінами» ...
Анонс журналу