У Росії і країнах Митного союзу 1 липня набрав чинності заборона на виробництво, ввезення і продаж нижньої білизни з синтетичних тканин. Заборона була введена з метою збереження здоров'я нації. Зокрема, під заборону потрапили мереживні труси і бюстгальтери.
Інформагентство QHA опитало продавців нижньої білизни в Сімферополі з приводу того, як вони ставляться до прем'єрській забороні і що мають намір робити далі. Думки продавців з цього приводу розділилися.
Так, реалізатор в одному зі столичних магазинів нижньої білизни Наталія Середа підтримала рішення про заборону синтетичного білизни, однак додала, що в разі заборони повинні бути створені умови вигідного виробництва білизни з натуральних волокон.
- Синтетика ще нікому не приносила користі, всі розуміють, що носити синтетику шкідливо, - зазначила Наталія Середа.
Також вона додала, що ціни на білизну з натуральних волокон різко відрізняються від цін на синтетичні вироби.
- Багато людей не купують натуральне білизна, тому що воно коштує не так вже дешево. Якщо з полиць піде більшість товару, який можуть собі дозволити покупці, і залишиться тільки дороге натуральне білизна, це підставить всіх підприємців, а, отже, і держава.
На думку Наталії Середи, подібні нововведення необхідно впроваджувати поступово.
- Питання в першу чергу полягає в тому, щоб люди були проінформовані (про шкоду синтетичного білизни. - авт.), Тоді вони самі можуть прийняти рішення, яку білизну купувати.
Громадянку М., побажала залишитися невідомою, подібне нововведення не порадувало:
- Майже все піде з полиць. Погано. По-перше, не всі люди у нас сприймають чиста бавовна, не дуже полюбляють бавовна, тому що він після прання змінює вид, а натуральне білизна буде набагато дорожче синтетичного.
Відзначимо, що крім нижньої білизни під заборону можуть потрапити і туфлі на високих підборах, а також взуття на плоскій підошві - балетки, кеди. На думку депутатів російського парламенту, всі ці модифікації взуття, хоч і користуються великим попитом у населення, призводять до порушень будови стопи.
Проте, дана ініціатива не знайшла схвалення з боку громадськості.
- Я проти заборони балеток, - зазначила громадянка Олена Шульженко. - Я люблю балетки: красиво, акуратно, зручно. А каблук, в принципі, це індивідуально. Як парадно-вихідний варіант, як коктейльний, я вважаю, їх можна залишити. Може бути, якісь обмеження для повсякденного носіння - так, можна застосувати, але як коктейльний варіант - я проти. Я, звичайно, за здоровий спосіб життя, але це індивідуальний вибір кожного.
- Я вважаю, що це ненормально, - заявила інша жінка, що побажала залишитися невідомою. - Нехай краще борються з алкоголем і курінням, або спочатку візьмуться за якість продуктів харчування.
Нагадаємо, депутат нижньої палати парламенту РФ Олег Міхєєв ( «Справедлива Росія») направив звернення на ім'я глави Євразійської економічної комісії Віктора Христенка. У своїй пропозиції парламентарій пропонує включити нові медичні ортопедичні вимоги до взуття в техрегламент Митного союзу. Серед іншого першої в опалу депутата потрапила взуття з плоскою підошвою - кеди і балетки, а також взуття на високих підборах.
джерело: qha.com.ua
загрузка ...