Часті причини агресії кішок на виставці

  1. Причина № 1 Погана спадковість і відсутність виховання
  2. Причина № 2 Пізній вихід в люди
  3. Причина № 3 Потурання власника
  4. Причина № 4 Страх і роздратування
  5. Причина № 4 «Лідер тут я!»
  6. Причина агресії кішки на виставці - біль
  7. Заспокійливі препарати: давати чи не давати?

Кішка на виставці може бути дуже поступливою і добродушною до всіх, а може поводитися неналежним чином: шипіти, пускати в хід кігті і зуби і не піддаватися на вмовляння власників здатися і скласти зброю. У чому ж причина агресії у кішки на виставці? І що робити?

Причина № 1 Погана спадковість і відсутність виховання

На характер кошеня впливають два фактори: поведінка батьків (якщо кіт чи кішка дуже агресивні, то і їх чада, швидше за все, будуть такими ж) і соціалізація На характер кошеня впливають два фактори: поведінка батьків (якщо кіт чи кішка дуже агресивні, то і їх чада, швидше за все, будуть такими ж) і соціалізація. Кошеня з перших днів потрібно брати на руки, гладити, грати з ним і ні в якому разі не пускати на самоплив його розвиток.

Якщо заводчик піклується про кошенят і приділяє їм час, то вони виростуть впевненими в собі і готовими до спілкування з людьми, що й вимагається від них на виставці. Помилки, допущені в період раннього розвитку тваринного, виправити практично неможливо. І часто саме злий, химерний і боягузливий характер не дає вихованцеві показати себе у всій красі на шоу.

Причина № 2 Пізній вихід в люди

Дуже рідко доросла тварина, раптом почавши брати участь в шоу, відчуває себе комфортно на святі кішок Дуже рідко доросла тварина, раптом почавши брати участь в шоу, відчуває себе комфортно на святі кішок. Саме тому фахівці радять виставляти тварина з 3-4 місяців. Кошеня сприймає те, що відбувається на виставці як гру, він легше адаптується до нових умов.

Крім того, він ще занадто малий, щоб претендувати на лідерство серед родичів, і запахи інших котів і кішок не викличуть в ньому бажання до останньої краплі крові відстоювати свою виставкову намет.

Причина № 3 Потурання власника

Іноді власники не думають про те, що кішку треба вчити показувати себе на шоу, а потім щиро дивуються, чому вона не може прийняти виставкову позу і намагається вирватися з утримують її рук Іноді власники не думають про те, що кішку треба вчити показувати себе на шоу, а потім щиро дивуються, чому вона не може прийняти виставкову позу і намагається вирватися з утримують її рук. Будь-яка тварина потрібно вчити з малого віку і пам'ятати, що виставкова поза в першу чергу залежить від породи.

Наприклад, британських КШ, шотландських кішок, тайців і багатьох інших при показі однією рукою тримають за передні лапи, а інший - за задні. Створюється враження, що тварина сидить. Сіамо-орієнтальну групу і мейн-кунів, представляючи перед суддями, максимально розтягують, щоб продемонструвати їх у всій «довгою» красі.

Крім того, досвідчені заводчики враховують і інші нюанси. Наприклад, якщо кішці будинку заборонялося заплигувати на стіл, то на виставці вона буде відчувати дискомфорт і страх, коли виявиться на столі експерта.

Багато хто навіть беруть до уваги той факт, що перед оцінкою тварин поверхню буде протерта спеціальним розчином і стане вологою - привчають кішку навіть до цього. Чим краще власник підготує своє тварина до шоу, тим спокійніше буде на самій виставці.

Причина № 4 Страх і роздратування

І звичайно, частою причиною агресії кішок на виставці буває банальний страх і роздратування І звичайно, частою причиною агресії кішок на виставці буває банальний страх і роздратування. На шоу кішки не тільки виявляються в незнайомій обстановці, але і потрапляють в зал, де гримить музика, літають і лопаються повітряні кульки, все кудись біжать і метушаться, повз проходять незнайомі люди, клацають затворами фотоапаратів і т.д. Перелякана і знервований тварина може перейти в напад, щоб захистити себе.

Тому власник повинен допомогти кішці подолати страх і заспокоїтися. Для цього потрібно бути зібраним, показувати свою доброзичливість по відношенню до оточуючих, не вступати в перепалки і самому не дратувати вихованця.

Варто заздалегідь дізнатися розклад рингів або проведення експертизи і підійти до призначеного часу, а не бігти через весь зал, коли старший суддя або клерк оголошують по мікрофону, що учасника чекають останні тридцять секунд.

Причина № 4 «Лідер тут я!»

Два кота, що опинилися на шоу в безпосередній близькості один від одного, можуть почати з'ясовувати, хто з них головний Два кота, що опинилися на шоу в безпосередній близькості один від одного, можуть почати з'ясовувати, хто з них головний. І кожен буде вельми переконливий у своєму незадоволеному шипінні, бурчання і замахіваніе лапою. У цей момент будь-який експерт, стюард або власник можуть потрапити під гарячу лапу і отримати сповна.

Найчастіше така поведінка скорегувати неможливо, його можна тільки попередити. Тому в американських рингах котів намагаються не розміщувати в сусідніх клітках і закривають бічні сторони, щоб суперники не бачили один одного. В європейських системах при порівнянні на номінацію заводчики теж намагаються відійти подалі один від одного, щоб не провокувати тварин, яких вони тримають на руках.

Якщо ж конфлікт спалахнув на Best in Show, то судді просто не беруть в руки кішок, які проявляють агресію на виставці. Найнеприємніше, що навіть видатний породний кіт в такій ситуації може опинитися серед тих, хто програв.

Причина агресії кішки на виставці - біль

Хвора тварина має залишитися вдома - це закон, який, на жаль, заводчики дотримуються не завжди Хвора тварина має залишитися вдома - це закон, який, на жаль, заводчики дотримуються не завжди. Експерт, оцінюючи зовні спокійна тварина, може торкнутися хворого місця і бути укушеним.

Найчастіше агресію виявляють кішки з вродженими дефектами хвоста (крім бобтейлов, яким «зламаний» хвіст не доставляє ніякого занепокоєння). Заспокоїти тварина, що відчуває біль, неможливо. Його потрібно залишити вдома і лікувати.

Заспокійливі препарати: давати чи не давати?

Іноді власники тварин допомагають своїм вихованцям впоратися зі стресом за допомогою спеціальних препаратів Іноді власники тварин допомагають своїм вихованцям впоратися зі стресом за допомогою спеціальних препаратів. Застосування цих засобів - добровільний вибір кожного власника.

Головне, потрібно уважно ознайомитися з інструкцією із застосування, можливими побічними ефектами і ні в якому разі не використовувати кошти, призначені для людей. У кішок вони викликають почастішання дихання, серцебиття, сильне слиновиділення і інші небажані ефекти.

Наталя Качур

Які консерви смачніше для кішок?

УВАГА, ДОСЛІДЖЕННЯ! Разом зі своєю кішкою Ви можете в ньому брати участь! Якщо ви живете в Москві або Підмосков'ї і готові регулярно спостерігати, як і скільки їсть ваша кішка, а також не забувати все це записувати - вам привезуть БЕЗКОШТОВНІ НАБОРИ ВОЛОГИХ КОРМІВ.

Проект на 3-4 місяці. Організатор - ТОВ «Петкорм».

Хочете брати участь? Телефонуйте!

+7 (985) 904-64-16

У чому ж причина агресії у кішки на виставці?
І що робити?
Заспокійливі препарати: давати чи не давати?
Хочете брати участь?