Червона Пліснява

  1. стилістика правити
  2. Ідеологія правити
  3. Технічні дані правити
  4. проекти правити
  5. Анімація і відео правити
  6. Студійні альбоми правити
  7. Паралельні пародійні проекти правити
  8. MP3 правити
  9. Невидане і не номерні альбоми (збірники та раритетні записи поза офіційній дискографії) правити
  10. Інтернет альбоми правити

Червона Пліснява Червона Пліснява   Основна інформація   жанри   Пост-панк   ,   панк рок   ,   хард-рок   , Камеді-рок   , Стьоб,   репкор   , Чорний гумор, музична пародія, розмовний стиль, мелодекломація   року   1989   - теперішній час   країни   СРСР, Росія, Україна   Місто   Ялта, Сімферополь, Москва   Мова пісень   Русский   лейбл   Master Sound Records   склад   Павло Яцина, Ніка Морозова, Павло Петров Основна інформація жанри

Пост-панк , панк рок , хард-рок , Камеді-рок , Стьоб, репкор , Чорний гумор, музична пародія, розмовний стиль, мелодекломація

року

1989 - теперішній час

країни

СРСР, Росія, Україна

Місто

Ялта, Сімферополь, Москва

Мова пісень

Русский

лейбл

Master Sound Records

склад

Павло Яцина, Ніка Морозова, Павло Петров. Сергій «Sid» Михайлов, Костянтин Атаманов, Віктор В'юнник (Петлюра), Сергій Левченко, Дмитро «Демаз» Летюк, Ольга Сопина

колишні
учасники

Дмитро Осипов (Воронцов), Стелла Сердюк, Галя укуренного (Алла Сафроняк), Наталія Панкова (Катанова), Катерина Перепятько (DJ Katie)

інші
проекти

п'ята бригада

Червона цвіль - радянська, українська і російська панк-рок-група, заснована в 1989 році в місті Ялта (Автономна Республіка Крим, Україна) вихідцем з РРФСР (міста Краснодара) Павлом Яцина . Понад півсотні альбомів з нецензурними пародіями пісні, кавери і стьобом. Там-же всі альбоми паралельних проектів студії Червона Цвіль, відома виконанням паскудних матірних пісень, а також куплетів, частівок, казок, музичних пародій, віршів та анекдотів.

Справжньою і зв'язковий історії створення колективу, хронологічного опису його музичної діяльності, а також біографії його лідера, Павла Яцини , На офіційному інтернет-сайті групи немає. На сайті групи опублікована гумористична біографія. Там же опублікована хроніка гумористичних випусків новин, добірка гумористичних інтерв'ю і ряд комедійних відеороликів, які не можуть служити основою складання справжньої біографії колективу. Також історія створення та творчого шляху колективу публікується інтернет-адміністратором на офіційному форумі групи «Червона цвіль». Достовірно відомі лише дата і місто народження лідера - Павла Яцини ( 10 серпня 1969 року , Місто Краснодар) і факт, що в колективі в різні часи було задіяно щонайменше 38 осіб.

Також відомо і те, що в період з 1989 (офіційно - з 1991) до 2013 року групою було записано 57 альбомів, випущений ряд музичних збірок і колекційних видань, а також видані три збірки анімаційних кліпів «Панки бруду не бояться» (пародія на слоган «Танки грязи не боятся», з телевізійної реклами КамАЗа), «Аленький цветочек» і «ВідеоСОЮЗ популярних пародій 3003». Грунтуючись на наявної уривчастій і не завжди достовірної інформації, можна скласти лише фрагментарну біографію групи, відповідно до якої творець, вокаліст, автор музики і текстів, музикант і аранжувальник Павло Анатолійович Яцина, який народився 10 серпня 1969 року в Краснодарі, в семирічному віці переїхав жити в Ялту. Пройшовши армійську службу в Сибіру і вивчившись на радіомайстрів, він в 1989 році створив колектив «Червона цвіль», який спочатку складався лише з однієї людини (тобто, його самого). Для масовості Павлом були вигадані і названі в ході запису кілька неіснуючих учасників групи (гітарист Валентин Перов і поет Сергій Мачуляк).

Записавши з 1989 по 1993 рік в поодинці за допомогою синтезатора, гітари, мікрофона, мікшера, ревербератора і касетного магнітофона чотири перші альбоми, а точніше, масу матеріалу, з якої були змонтовані ці альбоми, Павло Яцина за підтримки вже запрошених співачок, пародистів і музикантів і за підтримки різних кримських студій записує ще сім альбомів. Після, в 1995 році, він знайомиться з директором сімферопольської студії «Вест», з якою він співпрацює до 2001 року. У записі наступних альбомів і в створенні кліпів брало участь безліч різних співаків, пародистів, аранжувальників, музикантів, художників і аніматорів, але склад колективу ніколи не був постійним. В даний момент група «Червона Цвіль» має власну студію, на якій записуються і зводяться альбоми колективу, записуються його дочірні проекти, створюються кліпи, малюються обкладинки до дисках і касетах. Приблизно з 2009 року колектив зайнявся активною концертною діяльністю (свій перший концерт група дала ще в 1995 році).

стилістика правити

Творчість групи «Червона цвіль» охоплює широкий діапазон музичного та розмовного жанрів. У записах колективу поєднуються пісні як оригінальні, так і спародіював, вірші, анекдоти, фейлетони і жарти. Найчастіше в текстах пісень колективу вживається ненормативна лексика, тобто мат (за винятком альбомів «Балади і лірика», «Маленький хлопчик» і «Союзів популярних пародій»). Пародійовані і оригінальні пісні мають різні стилі, але сам колектив основний стиль і напрямок своєї творчості, виходячи з текстів пісень і вживаних ними термінів (альбом «Трилогія російського панк-року», термін «панк-мюзикл», пісні «Гімн панків», « характерно панковский медляк »і« панк-балада ») характеризує як панк-рок. Частина текстів пісень групи «Червона цвіль» заснована на усній народній творчості, зокрема частівки і садистські куплети. Іноді записи колективу присвячені певному жанру. Наприклад: альбом «Маленький хлопчик і інші піонерські куплети» присвячений садистським куплетам; альбоми та збірки «Балади і лірика», «Балади 2 частина» і «Балади (BEST)» присвячені балад; альбом «Секс по телефону» складається з гумористичних фейлетонів; серія «СОЮЗ популярних пародій» присвячена музичної пародії; серія панк-мюзиклів в основному складається з матеріалів віршованого і розмовного жанрів з музичними вставками. Але в більшості своїй в альбомах групи поєднуються всі перераховані вище жанри разом.

Ідеологія правити

На тлі текстів та інших публікацій, в ідеології колективу проглядається певний напрям, яке після закінчення часу змінювалося. На зорі творчості колективу проглядається антикомуністичний відтінок. У перших альбомах в текстах окремих пісень згадується термін «комуніст» в негативній формі ( «Комуніст», «Жора», «Гей, подруга»), однак, через роки, цей момент все менше і менше зачіпається автором, а, починаючи з середини 2000-х років, тематика деяких текстів навіть почала набувати якийсь радянський забарвлення ( «Червона армія», «Лист Рейгану», «З 23 лютого», «Боїнг (Суп для тещі)»). Однак, сюжети своїх текстів колектив вважає повністю гумористичними, що не мають відношення до реального життя, і вкрай негативно ставиться до випадку, коли до його творчості проявляє інтерес неповнолітня людина, або коли їх тексти сприймають всерйоз.

Технічні дані правити

У період з 1991 по 1993 роки (1-4 альбоми) творчість групи створювалося і записувалося в квартирних умовах. Музика створювалася на синтезаторі «Yamaha» (у зв'язку з чим багато пісень мали однакове музичний супровід) і разом з вокалом писалася на побутовий касетний магнітофон. Частина пісень супроводжувалася семплами, мінусовки і використаними фонограмами вже готових (оригінальних) композицій інших виконавців, запозиченими спеціально з пародійної метою. Також іноді в піснях чуються запинки і застереження, які траплялися в процесі самого запису. Разом з тим в записах пісень, шляхом накладання фонограм, створюється ефект хорового співу. Також вокаліст змінює голосу і пародіює багатьох знаменитостей.

У період з 1994 по 1996 роки (5-11 альбоми) якість запису пісень все ще не зазнає істотних змін. Однак уже на той час починаються експерименти зі звучанням і вокалом: в записах, крім самого Павла Яцини, стали брати участь ще й багато інших співаки, музиканти і пародисти. У деяких піснях групи, поряд з чоловічим вокалом, став звучати також і жіночий. Голосові пародії стали звучати частіше і якісніше. Зрідка звучали гітарні партії.

У період з 1 997 по 2003 роки пісні групи стали записуватися вже в професійній «фатальний» і «панк-рок» аранжуванні, однак жива ритм-секція (бас і барабани) в студії зазвичай не використовувалася, а всього лише імітувалась програмуванням. Поступово до синтезаторного супроводу підключалася і гітара, а починаючи з 40-го альбому всі пісні, за рідкісним винятком, стали створюватися під важку гітарну музику.

проекти правити

На студії «Червоної цвілі», крім самого колективу, записується шість дочірніх (тобто паралельних) проектів, п'ять з яких пародійні, в записах яких безпосередньо бере участь пародист Сергій Левченко та сам вокаліст Павло Яцина. На даний момент їх шість: «Серёнька» (пародія на співака Серьогу), альбом «Харлей - Девідсон»; «Вєрка Смердючка» (пародія на Вєрку Сердючку), альбоми «Ат-лич-на!», «Все о'кей!», «Поєдинок року! Вєрка Смердючка проти Руки в брюки »,« Буде зараз кірогаз »,« Ноги в танок »,« Ми Танцюй гопака »,« Хlопци, танці, максіманци »; «Руки в брюки» (пародія на групу «Руки вгору»), альбом «Рекомендації кращих дискотек»; «Crazy F. Dog» (пародія на проект «Crazy Frog»), альбом «Cool booms»; «Вібрація перцю» (пародія на групу « Ленінград »), Альбом« Ленінградська синдром »; «Shovelliсa» (симфонічна музика).

Анімація і відео правити

Кліпи на пісні групи «Червона цвіль» представляють собою флеш-анімаційні ролики. Студією «Червона цвіль» випущено три відео-збірки «СОЮЗ популярних пародій 3003», «Панки бруду не бояться», «Аленький цветочек (1 частина)» і ряд окремих кліпів, а саме: «За батьківщину в торець!», «Дальтонічка »,« Зелені труси »і ін.

Крім анімаційних кліпів колектив також випускає невеликий ряд живих відеороликів. «Дусю», «Дебільний рок-н-рол», «Новий рік», «Яцина і Сід гасять Левченко», «Левченко і Сід отжигают», «Хата Яцини», «Екскурсія по студії« Червона цвіль »,« Червона цвіль і ДАІшник Петренко »,« Екскурсія по легендарному котеджу Сергія Левченка »,« Інтерв'ю Яцини в гримерці клубу Рlan B ».

Студійні альбоми правити

Паралельні пародійні проекти правити

MP3 правити

Невидане і не номерні альбоми (збірники та раритетні записи поза офіційній дискографії) правити

Інтернет альбоми правити

  • 2008 - Патріотичний The Best
  • 2009 - Балади The Best Частина 3

Додати фото