Червоні вітрила 2016 Санкт-Петербурзі

  1. «Червоні вітрила» в 2016 році. Як це буде?
  2. Програма заходів на Червоні вітрила в Санкт-Петербурзі - 2016
  3. Історія свята «Червоні вітрила»

У 2016 році шкільний випускний для петербурзьких учнів за традицією пройде під «червоними вітрилами»

У 2016 році шкільний випускний для петербурзьких учнів за традицією пройде під «червоними вітрилами». Це свято стало візитною карткою Північної столиці: щоб побачити шоу на власні очі, гості приїжджають сюди не тільки з усієї Росії, але і з-за кордону. І це не дивно, адже за красою і чарівною атмосфері з тим, що відбувається не може змагатися, мабуть, жодна інша навіть саме масштабніше захід. Щороку відвідуваність фестивалю перевищує позначку в 100 000, а скільки людей дивиться пряму трансляцію на екранах своїх телевізорів залишається тільки здогадуватися.

Історія «Червоних вітрил» почалася в червні 1968 року. Міський відділ освіти міста Ленінграда вирішував, який подарунок зробити випускникам за таким багатозначно приводу - закінчення школи і початок нового багатообіцяючого етапу в житті. Твором Олександра Гріна «Червоні вітрила» в ті роки зачитувалися всі, і рішення було прийнято на користь цієї тематики. Виконані спокоєм води Неви, що не що здається під натиском ночі небосхил ... На тлі цього природного пишноти вітрильник з червоними вітрила виглядав просто чарівно. Святкують перебували в захваті!

У 1979 році «Червоні вітрила» на час припинили своє існування, і тільки в 2005 році традиція проводити це свято знову ожила. Його офіційний слоган мотивуючий і проникливий одночасно - «Росія - країна можливостей»!

Навігація по сторінці:

«Червоні вітрила» в 2016 році. Як це буде?

У 2016 році «Червоні вітрила» нагрянуть в Санкт-Петербург 25 червня. У фестивалю, головні гості якого - випускники петербурзьких шкіл, є сформований сценарій. Щорічно організатори модернізують і наповнюють його новими актуальними символами і смислами. Так, в 2016 році концепція заходу буде грунтуватися на головному елементі, яким обраний міст. Міст як переправа, межа між минулим і майбутнім, зв'язок поколінь, асоціація з переходом, рухом, змінами. Конотацій у поняття «міст» безліч, і, що чудово, всі вони позитивні.

Старт святкування буде дано о 22:00. На Двірцевій площі почнеться барвисте театральна вистава з великою кількістю спецефектів. Новоявленим випускникам продемонструють 6 епізодів, сюжет яких розвивається навколо головного акценту - моста.

Сцена також буде виконана у вигляді мерехтливої ​​вогнями підвісний переправи. Через три години після початку вистави увагу глядачів переключиться на Троїцький міст. Тут випускникам покажуть піротехнічне шоу, яке за якістю виконання і кількості задіяних конструкцій перевершить всі попередні.

Музичне оформлення програми буде засновано на головній темі поточного року, якою, як відомо, став вітчизняний кінематограф. Організатори повідомляють, що під час представлення будуть воєдино сплітаються стихії, відчутні і невловимі - вогонь, вода, звук, світло. На Стрілці Василівського острова для школярів виступлять найталановитіші артисти Росії в супроводі живого симфонічного оркестру.

Найемоційнішим і хвилюючим моментом святкування стане поява в акваторії Неви парусника «Tre Кronor». Його червоні вітрила зардеют далеко, змусивши серця глядачів завмерти від захоплення. Варто відзначити, що вітрильне спорядження цього разу буде новим: його замінили вперше за шість років.

Програма заходів на Червоні вітрила в Санкт-Петербурзі - 2016

захід

час

Місце проведення

Початок театралізованого прологу

22:00

Палацова площа

Концертна програма за участю топових зірок вітчизняного шоу-бізнесу

22:20

Палацова площа і Стрілка Василівського острова

Світло-піротехнічне шоу на Неві

00: 40-01: 10

Набережні в центрі Петербурга поблизу палацового і Троїцького мостів. Вхід вільний

Продовження концертної програми: для випускників виступлять група «Iowa», «Сплін», Діана Арбеніна, Бьянка, Мот. Хедлайнер концерту - група «Звірі»

01: 10-04: 00

Палацова площа і Стрілка Василівського острова

На заходи на Двірцевій площі вхід тільки за запрошеннями - для випускників шкіл Санкт-Петербурга та інших регіонів Росії, включно з Кримом і Севастополь.

Історія свята «Червоні вітрила»

У випускників ленінградських навчальних закладів в кінці 60-х років минулого століття існувала добра традиція - в свій випускний вечір після офіційної частини йти гуляти по набережній Неви. Тут, взявшись за руки, вони насолоджувалися прекрасними видами, розмовляли про майбутнє і згадували найяскравіші моменти минулих років.

У 1968 році колектив Міської Ради Піонерів розробляв сценарій загальноміського свята, присвяченого випускного вечора. Під його проведення була віддана велика територія, обмежена з одного боку пам'ятником Мідному вершнику, а з іншого - Літнім садом. Вона була розділена на кілька секторів, кожен з яких оснастили сценою. Тут виступали артисти, вокальні та танцювальні колективи. Випускники охоче брали участь в конкурсах, так як хотіли отримати заповітний приз - прогулянку на річковому трамвайчику. Для того, щоб стати претендентом на виграш, необхідно було виконати пісню під акордеон, гітару або показати свої хореографічні задатки.

Якщо з ходом заходу все було гранично ясно, то над спільною темою майбутнього події оргкомітет розмірковував досить довго. У команди була лише одна зачіпка: дія мала розгортатися навколо головної місцевої визначної пам'ятки - душі міста - Неви. Популярність твору Олександра Гріна «Червоні вітрила» дозволило відразу декільком з учасників дискусії згадати його. Ця ідея з робочою перетворилася в основну. Група взялася за реалізацію задумки.

Олександр Степанович Грін написав свою знамениту історію про Ассоль, будучи в Петрограді. Це дозволило автору перейнятися атмосферою міста і майстерно перенести місцеве чарівність на сторінки книги.

Підготовка до свята виявилася вкрай складною: технічні аспекти в ті часі були складними для виконання, але організатори не здавалися. Було зведено сцени, прикрашена набережна, встановлено звукове та світлове обладнання. 27 червня 1968 року о 23:00 від Петропавлівської фортеці відчалив катер, який ніс на своєму борту хлопця і дівчину. Молода людина міцно тримав у своїх руках запалений факел. У Стрілки Василівського острова їх зустріли курсанти військових училищ і запалили вогонь на Ростральних колонах. Свято вважався відкритим.

Самим зворушливим і кульмінаційним моментом всього випускного вечора стала поява корабля з червоними вітрилами. Судно, ніби зійшло зі сторінок книги, стало випускникам, їхнім близьким, городянам у всій красі, знаменує своєю появою початок абсолютно нового етапу в їх життях. Під вітрилами глядачі побачили Ассоль, гордо і впевнено дивилася в далечінь. Цей епізод запам'ятався присутнім на все життя, адже він був наповненим сенсом, іносказаннями, обіцянками, мріями і вірою в чудеса.

З 1979 до 2005 року Санкт-Петербург не бачив «Червоних вітрил». Одинадцять років тому це прекрасне свято знову повернувся до Північної столиці, і з кожним роком він стає все більш видовищним, багатолюдним, масштабним. Його починають чекати з самого першого класу, смакуючи, що і ти колись будеш стояти на Двірцевій площі в якості головного гостя. Що в твою честь по рідній Неві пропливе чудовий корабель з червоними вітрилами. І що в твоєму житті нарешті почнеться запаморочливу подорож під назвою «доросле життя».

Читайте також

Дивіться також

Як це буде?
Як це буде?