Де купити вінтажну меблі в Москві: галереї, салони та майстерні

  1. Галерея Mid-Century 247
  2. Студія Correct Form
  3. Галерея Repeat Story
  4. майстерня StoolStory
  5. Галерея «Вантажний світло»
  6. Галерея «Палісандр»
  7. Selezen Project
  8. Магазин вінтажних меблів A Table
  9. 20th Century Lamps
  10. Lamps of 50-60-70s

Десять перевірених місць від дизайн-критика, лектора і запрошеного редактора Design Mate Ольги Косирева.

Галерея Mid-Century 247

Що продають: меблі, світло, настінні скульптури і аксесуари 1960-70-х років, переважно з Італії та Скандинавії. Рідко можна зустріти унікальні предмети більш пізнього періоду, 1980-90-х років, а також предмети з Англії і Франції.

Де купують: у перевірених дилерів по всьому світу. Галерея не працює з посередниками і не шукає меблі на вантажних ринках, всі предмети проглядають і привозять в Росію (іноді проїжджаючи по 11 000 км по Європі) співвласниця галереї Євгена Вайтульянец і її чоловік Олександр Льодовик.

Стан предметів: скандинавську меблі реставрують в Німеччині, італійську - в Італії або Росії. Всі предмети надходять у продаж вже після реставрації.

Ціновий діапазон: безіменний вінтажний стілець - від 6 000 рублів, дизайнерський стілець - до 40 000 рублів.

Де знайти: основна майданчик - instagram @ midcentury247 . Крім того, галерея займає перший поверх в Майстерні Каті Гердт на набережній Фрунзе, 52.

Крім того, галерея займає перший поверх в Майстерні Каті Гердт на набережній Фрунзе, 52

Вантажний стілець Ico Parisi, 1950-ті рр, 20 000 рублів.

Студія Correct Form

Що продають: меблі, світло і предмети інтер'єру з Італії, Франції та Скандинавії 1920-70-х рр. В основі проекту - концепція «правильних форм», всі речі відбирають не за принципом «вінтажності», а відповідно до концепції. Частина предметів - моделі перших серій виробництва вже припинили своє існування фабрик.

Де купують: у перевірених дилерів і на аукціонах. Можуть знайти потрібний предмет на замовлення.

Стан предметів: всі предмети, незалежно від їх стану, проходять обов'язковий процес реставрації. Реставрують в Росії і надають великого значення оригінальності речі - меблі відтворюють в первісному вигляді.

Ціновий діапазон: крісло може коштувати в діапазоні від 60 000 до 80 000 рублів, стільці зазвичай продають комплектами, один буде коштувати близько 25 000 рублів.

Де знайти: в instagram @ сorrect_form або на сайті www.correctform.ru .

ru

Сервірувальна столик, Італія, 1970-ті рр, 42 000 рублей.

Галерея Repeat Story

Що продають: меблі, світло і аксесуари з Європи, здебільшого з Бельгії, Данії, Голландії, Англії та Італії. Основна спрямованість - меблі 1950-70-х рр, так званої епохи Mid-century Modern, але з певною часткою ймовірності можна знайти також крісла 1930-х років і стільці або світильники 1980-х. Засновник галереї - дизайнер інтер'єрів Тетяна Гедіке.

Де купують: на закритих розпродажах в Європі.

Стан предметів: предмети продають як з реставрацією, так і без - все залежить від побажань клієнта: комусь подобається бачити «вік» предмета. Якщо потрібна реставрація, проводять її самі в Росії.

Ціновий діапазон: стілець продають за ціною від 7 000 до 19 000 рублів.

Де знайти: в instagram @repeatstory , на сайті www.repeatstory.com або в магазині на Artplay - вул. Нижня Сиромятніческій, 10, стр. 2.

2

Вантажний стілець, Італія, 1960-і рр, 17 000 рублей.

майстерня StoolStory

Що продають: меблі 1950-70-х років, в основному, та, яка «ходила» по території Радянського Союзу і Східної Європи: ГДР, Чехословаччина, Югославія і Румунія.

Де купують: по оголошеннях і на блошиних ринках.

Стан предметів: меблі реставрують у власній інтерпретації і на замовлення - під конкретний проект. Майстерня працює і як тільки реставраційна - можуть перетягнути крісло вашої бабусі, наприклад.

Ціновий діапазон: типове крісло коштує від 15 000 до 19 000 рублів.

Де знайти: в instagram @stoolstory або за адресою: вул. Дмитра Ульянова, 31.

Дмитра Ульянова, 31

Відреставроване крісло, 1960-і рр, Чехословаччина, 17 000 рублей.

Галерея «Вантажний світло»

Що продають: світло з Італії і Франції, починаючи з 1920-х рр, але переважно 1950-70-х рр, таких дизайнерів і брендів, як Джино Сарфатті, Карло Скарпа, Ханс-Агне Якобссон, Йозеф Франк, Gaetano Sciolari, Stilnovo, Mazzega і Vistosi. На даний момент в наявності понад 100 світильників, щомісяця приходить ще 20. Велика частина асортименту - вироби з латуні.

Де купують: у перевірених дилерів. Засновник галереї Євгена Кудрявцева - дизайнер інтер'єрів. Раніше вона шукала вантажні предмети під конкретний проект, зараз під це відведено лише 40% асортименту, решта - у відкритому продажі. На замовлення знайдуть предмет конкретного дизайнера, в тому числі і щось дуже особливе, наприклад, масивну тритонки люстру 1960-х рр.

Стан предметів: всі предмети представлені в своєму оригінальному стані, вони мають високу якість і не потребують реставрації: скло обов'язково без сколів, латунь без потемніння. Іноді замінити потрібно тільки проводку, це роблять на прохання покупця.

Ціновий діапазон: настільна лампа обійдеться приблизно в 30 000 рублів, торшер - в 50 000 рублів, стельова люстра буде коштувати від 50 000 до 150 000 рублів.

Де знайти: в інстаграме @evgenia_kudryavtseva по тегу #ihavethisvintagelamp . Відкриття шоу-руму заплановано на осінь, поки будь-який предмет безкоштовно доставляють замовнику на примірку. Крім того, «Вантажний світло» співпрацює з галереєю Тетяни Гедіке Repeat Story, де представлені їх настільні лампи, кришталеві бра і верхнє світло.

Крім того, «Вантажний світло» співпрацює з галереєю Тетяни Гедіке Repeat Story, де представлені їх настільні лампи, кришталеві бра і верхнє світло

Бра, Італія, друга половина XX століття, 72 000 рублей за пару.

Галерея «Палісандр»

Що продають: абстрактний живопис і дизайн другої половини XX століття, в тому числі таких авторів, як Арне Якобсен, Чарльз і Рей Имз, Ханс Вегнер, Джо Понті, Поль Кьерхольм та інших. Господиня «Палісандр» - мистецтвознавець і колекціонер Аліна Ковальова.

Де купують: на аукціонах і у перевірених дилерів по всьому світу.

Стан предметів: в основному предмети авторські, що само по собі передбачає гарне поводження, а тому і стан.

Ціновий діапазон: предмети з поточної виставки продають за ціною від $ 2 000 до $ 18 000.

Де знайти: на сайті palisandergallery.com , В instagram @palisandergallery або в галереї на Трехгорной мануфактурі вул. Рочдельська, 15, стр. 17-18 - туди можна прийти і просто на виставку.

17-18 - туди можна прийти і просто на виставку

Крісло PK22, Poul Kjaerholm, фабрика Kold Christiansen, 1956 рік.

Selezen Project

Що продають: меблі 1950-70-х років з Радянського Союзу, іноді - Східної Європи: ГДР, Чехословаччини, Югославії та Румунії.

Де купують: по оголошеннях на Avito, на розпродажах і на блошиних ринках - активний пошук нових предметів ведеться постійно.

Стан предметів: меблі з м'яким покриттям (столи і крісла) продають після обов'язкової реставрації, комоди і стелажі в хорошому стані можуть не реставрувати. Шоу-рум належить дизайнерові інтер'єрів, вона сама вибирає нову оббивку і може підготувати предмет спеціально під проект.

Ціновий діапазон: крісло після реставрації буде коштувати від 20 000 до 44 000 рублей.

Де знайти: в instagram @selezen_project або в шоу-румі за адресою Великий Сухаревский пров., 21, стр. 6.

6

Крісло після реставрації, 1960-і рр, 34 000 рублей.

Магазин вінтажних меблів A Table

Що продають: меблі другої половини XX століття з Англії, Данії, Норвегії, Італії, Швеції, світло з муранського скла ручної роботи, декор, годинник, посуд і дзеркала. Крім того, роблять меблі на замовлення за ескізами замовника.

Де купують: на професійних аукціонах, блошиних ринках, у дилерів по всій Європі. Всі предмети власниця магазину Олександра отсматривает і вибирає особисто.

Стан предметів: в хорошому стані. Якщо потрібна реставрація, здійснюють її в Росії на замовлення клієнта.

Ціновий діапазон: дизайнерські стільці від 10 000 рублів, комоди від 29 000 до 180 000 рублей, світло від 5 000 до 135 000 рублей.

Де знайти: на сайті www.atable.ru , В instagram @atable_ru або в магазині в Санкт-Петербурзі - вул. Велика Пушкарская, 37. Доставка по всій Росії.

Доставка по всій Росії

Вантажний комод англійської фірми G-plan, 120 000 рублів.

20th Century Lamps

Що продають: італійські дизайнерські (атрибутувати) світильники 1950-70-х рр, так званої епохи Mid-century Modern, і американські панно Сurtis Jere 1960-х років.

Де купують: світильники - у перевірених постачальників і колекціонерів в Італії, кожен предмет відібраний з великою любов'ю і по-своєму унікальний. Панно засновник магазину Олена Вальтер привозить з Америки.

Стан предметів: реставрують на прохання замовника, але вважають за краще зберігати вінтажний зовнішній вигляд - щоб було видно вік предмета.

Ціновий діапазон: люстра - від 50 000 рублів, приліжкові світильники - від 30 000 рублів за пару.

Де знайти: в instagram @ 20th_century_lamps .

Де знайти: в instagram   @ 20th_century_lamps

Бра Venini дизайну Carlo Scarpa, 1960-і рр, 60 000 рублів.

Lamps of 50-60-70s

Що продають: люстри, світильники і лампи 1950-70-х рр з Італії. Магазин народився з захоплення вінтажними речами двох сестер-архітекторів Тетяни та Олени Бродач - спочатку вони привозили світильники собі і друзям-дизайнерам, потім почали продавати те, що залишалося. Сьогодні велика частина асортименту - у відкритому продажі.

Де купують: у перевірених постачальників, а також в вінтажних магазинах і на ринках в Італії. Всі предмети Тетяна і Олена Бродач підбирають особисто. Тетяна живе в Італії, а продажами в Москві займається Олена.

Стан предметів: всі предмети надходять у продаж після реставрації. Залежно від їх стану на момент покупки, в лампах міняють проводку, іноді підставу.

Ціновий діапазон: бра - від 10 000 рублів, приліжкові світильники - від 25 000 рублів.

Рідкісна скляна люстра, 1960-і рр в instagram @ lamps_of_50_60_70s . Помацати речі можна в шоу-румі в Москві, але про його відвідуванні потрібно домовлятися заздалегідь, по телефону +79166781445.

Помацати речі можна в шоу-румі в Москві, але про його відвідуванні потрібно домовлятися заздалегідь, по телефону +79166781445

Рідкісна скляна люстра, 1960-і рр, 48 000 рублей.