Новий 2016 рік уже зовсім скоро, де ж його незабутньо відсвяткувати? Ми вирішили зробити для Вас добірку найцікавіших варіантів новорічного гуляння: від традиційних до екстремальних. Вибір за вами!
1) Новий рік на ранчо
На конях зможуть покататися навіть найменші
Якщо щорічне сидіння за столом з олів'є Вас стомлює і Вам хочеться чогось нового, то спробуйте зустріти цей рік активно. Наприклад, відправитися на Ранчо. У Києві та його околицях є багато закладів подібного типу. Тут можна буде покататися на коні (можливо, для когось це буде вперше!), Промчати засніженими лісом в ошатною упряжці, співаючи «Три білих коня, три білях коня!» Або кататися на великому крижаній гірці.
Прогулянки в упряжці
Переваги: можна досхочу накататися на кониках і годувати їх морквою і яблуками просто з рук!
2) В центрі міста великої
Знайома багатьом ще зі студентських років зустріч Нового року на центральній площі. 2016 Новий рік можна буде зустріти у веселій компанії киян в таких місцях: На Софіївській площі поставлять головну ялинку країни, встановлять головну сцену і відкриють новорічно-різдвяний ярмарок. Ялинка заввишки 26 метрів буде справжньою, прикрашеної цукерками, яблуками, льодяниками і пряниками.
Примітно, що до ялинки можна буде піднятися по сходах, а спуститися - по крижаній гірці
На Михайлівській площі розміститься фудкорт з частуваннями по рецаптам української, мексиканської та італійської кухонь. Також тут встановлять прикрашене світлодіодами 22-метрове колесо огляду. Катання на ньому буде платним, але з демократичними цінами.
На Михайлівській площі буде колесо огляду
На Контрактовій май і до Нового року організовують фестиваль - «В пошуках made in Ukraine». Ця різдвяна ярмарка з театралізованими діями і джазовими концертами сподобається багатьом киянам. У ярмарку візьмуть участь вітчизняні виробники одягу, аксесуарів, декору, іграшок, подарунків ручної роботи та солодощів.
Ярмарок на Контрактовій
На Поштовій площі вже з 19 грудня розміститься локація під назвою «Європейська зима». На цьому ярмарку гостей пригощатимуть традиційними святковими стравами різних країн Європи, продавати сувеніри та знайомити з новорічними та різдвяними традиціями. У новорічну ніч гостей розважатимуть по італійським звичаям.
Страви народів світу подаватимуть на Поштовій
На ярмарку «Олімпійська ялинка», яка відкриється на Троїцькій площі, будуть влаштовувати цікаві майстер-класи, розмістять 55 торгових будиночків, льодову гірку та каток.
А покататися на ковзанах можна буде на Олімпійській
Переваги: Незліченна кількість веселих людей на 1 квадратний метр!
3) Ресторани
Якщо вам хочеться феєрії та фарб і не шкода заплатити за це задоволення кругленьку суму, то столичні ресторани з радістю запропонують вам свої програми. У цьому році в Києві можна буде відзначити Новий рік разом з Остапом Бендером в стилі незабутніх «12-ти стільців».
Новорічна вечірка
Або, може бути, Ви хочете зануритися в неймовірну атмосферу вечірнього Нью-Йорка 30-х років? Тоді спеціально для вас - новорічна вечірка за мотивами легендарного фільму «KING-KONG»! А, може, Вам до душі пляжна вечірка або традиційні грузинські гуляння? Будь-який каприз за ваші гроші!
Для гостей як завжди готується вишукане меню
Переваги: Море яскравих вражень і нові знайомства!
4) Дах
Абсолютно протилежний спосіб подружитися з Новим роком - зустріти його на даху. Супер-бюджетний і мега-романтичний варіант. Тут все місто як на долоні, а небо видно від краю до краю. Домашні салати можна заздалегідь приготувати і принести з собою. Дах можна задекорувати гірляндами і маленькими свічками. А теплий картатий плед створить справжню романтичну атмосферу.
Костюмоване свято на даху
Переваги: Можна одночасно спостерігати за всіма столичними феєрверками з висоти!
5) Новий рік в стилі іншої країни
Для тих, хто не хоче забиратися кудись високо і шукати собі пригод, можна залишитися вдома з родичами і друзями, але відсвяткувати Новий рік по-новому. Зробіть прикраси для дому в стилі іншої країни, на кшталт японських кадомацу або китайських ліхтариків і картинок з побажаннями. А, може бути, хтось зуміє приготувати японське частування моті?
Японські новорічні коржі моті
Спробуйте задекорувати квартиру по-англійськи: в Великобританії прийнято прикрашати будинок гілками остролістніка і омели білої. Або викиньте нарешті з дому все старе і непотрібне, як роблять в Аргентині та Італії.
Традиційні англійські прикраси будинку на Новий рік
А можна за прикладом болгарів спекти святковий пиріг із запеченими в ньому сюрпризами (монетками або гілочкою троянди), діти це дуже люблять. А кизилові палички, які в Болгарії прийнято дарувати один одному, є уособленням всього найкращого.
Болгари люблять готувати торти з сюрпризами
А якщо ви хочете провести конкурси, то зробіть це так, як роблять в Монголії. У цій країні Новий рік збігається зі святом скотарства, тому для нього характерні спортивні змагання, конкурси на спритність, кмітливість, сміливість.
Конкурс на кращого сніговика
Переваги: 2 в 1 - веселе свято і невелика екскурсія «навколо світу»!
6) У поїзді або літаку
Зустріти новий рік на висоті понад 1000 метрів або під рівний стукіт коліс поїзда, - чим не варіант для незабутнього свята? У новорічну ніч в потягах небагатолюдно, тому можна зустріти свято у вузькому колі і знайти хороших друзів. Квиток на новорічний рейс можна купити на порядок дешевше - через невеликої кількості бажаючих зустріти Новий рік у поїздах. У кожному складі в святкову ніч є Дід Мороз та Снігуронька. Їх завдання - підняти настрій пасажирам.
Свято наближається ...
Літак - не поїзд, під час польоту по салону не походиш. Але це не означає, що святкова ніч перестане бути такою: багато авіакомпаній намагаються викластися на всі 100%, щоб створити пасажирам святковий настрій. Стюардеси в строкатих ковпаках, святковий бар і меню, а замість Діда Мороза - привітання від пілота по гучному зв'язку.
Ласкаво просимо на борт новорічного літака!
Переваги: Свято можна зустріти двічі: перший раз - на борту, другий - після приземлення в країні прибуття.
7) Почати рік з добрих справ
Якщо вам не чужа благодійність, спробуйте зустріти Новий рік, допомагаючи тим, хто цього потребує. Влаштовувати новорічні вистави в лікарнях і дитячих будинках, розібрати свої речі і пожертвувати щось на благодійність.
Свято в дитячому будинку
Якщо ж на сам Новий рік у вас вже інші плани, то можна поділитися своєю радістю заздалегідь. Наприклад, волонтери проекту «Добрі Речі» відкрили в Києві 28 пунктів збору речей для вихованців інтернатів, мешканців будинків престарілих, переселенців і бездомних. Пункти працюватимуть як мінімум до кінця року. Зв'язатися з координаторами акції можна поштою [Email protected] , Через https://www.facebook.com/DobriRechi і по телефону гарячої лінії 0-800-50-30-95.
Теплі гарні речі зігрівають не тільки тіло, а й серце!
Можна самому стати Дідом Морозом для бездомних або дітей з дитячих будинків сімейного типу приєднавшись до такої акції на фб: https://www.facebook.com/YouthForPeaceKyiv/?fref=nf
Справжнє свято для дітвори
Переваги: Допомагаючи іншим людям, ви стаєте щасливішими, а добрі справи - це дуже добрий початок року!
І звичайно ж, головне - не де, а з ким зустрічати Новий рік! Ми бажаємо Вам хорошій компанії, щасливого і мирного Нового року!
Новий 2016 рік уже зовсім скоро, де ж його незабутньо відсвяткувати?Com/YouthForPeaceKyiv/?