- Благодійний Кураж базар Flower Power (23-24 червня, Київ)
- Фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay 2018 (24 червня)
- Ethno Music Fest "Shanti Solstice" на ВДНХ (22-24 червня, Київ)
- Музична програма на 22-24 червня
- Заходи для любителів активного відпочинку
- Чим зайнятися в інших містах України
24 червня в Україні відзначатимуть День молоді / Ілюстрація REUTERS
Фестиваль BeLive 2018 (21-24 червня, Київ)
Починаючи з четверга і до неділі НСК «Олімпійський», який може вмістити 80 тисяч чоловік, завдяки фестивалю BeLive 2018 на чотири дні стане місцем центральної вечірки країни і найпопулярніших розваг мегаполісу. Ця подія об'єднає в собі все: музику, танці, кіно, арт, стенд-ап, арт, відео-блогінг, освіту, екстремальний спорт, дитячі зони і багато іншого. Крім того, київські кулінари обіцяють нагодувати відвідувачів фестивалю вуличної їжею на будь-який смак.
Читайте також Музичне літо 2018: великий гід по найяскравішим концертам і фестивалям в Україні
Музика на BeLive 2018 - це окрема тема, так як ця частина наймасштабніша. Під неї тут відведено цілих три сцени: на першій сцені звучатимуть всесвітньо відомі музиканти, на другий - українські виконавці, на третій - електронні музиканти.
Першим хедлайнером фестивалю стануть легенди джаз-фанку, британська група Jamiroquai на чолі з беззмінним лідером Джей Кейем. За більш ніж 25-річну історію свого існування група випустила дев'ять альбомів, проданих тиражем більше 30 мільйонів копій, отримала безліч музичних нагород, включаючи Grammy і MTV, а їх альбом Travelling Without Moving потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продаваний альбом в стилі фанк. При цьому музика Jamiroquai охоплює багато інших напрямків, включаючи поп-фанк, диско, рок, реггі, електронні напрямки і інші. На сцені «Олімпійського» група виконає свої найкращі хіти і представить новий альбом Automaton (2017).
Другим хедлайнером BeLive 2018 стануть давні улюбленці української публіки, британська сінті-поп-група Hurts. Їх вже легендарні треки Stay, Wonderful Life і Beautiful Ones точно змусять серця киян та гостей міста битися в такт з музикою. Hurts - володарі престижних музичних нагород ECHO Awards, Shockwaves NME Awards, Musikexpress Style Award та інших. На Main Stage вони представляють альбом Desire, випущений восени 2017 року.
Також відвідувачів фестивалю буде радувати своєю творчістю британська інді-рок-група Everything Everything. Це справжнє торнадо з жорсткого ритму і екстраординарного вокалу, здатне зарядити вечір найпотужнішою енергією. У Києві Everything Everything в першу чергу виконають треки з міні-альбому A Deeper Sea 2018 року випуску, а також добре відомі меломанам хіти попередніх років.
Ще одна група, яка готується підкорювати серця українців на BeLive в найближчі вихідні - загадкові британці Honne. Музика Honne - це електропоп, здатний дістатися до найпотаємніших куточків душі. Вона породжує теплі фантазії про берег затишної бухти, заході сонця та шумі прибою. Зараз Honne збирають стадіони по всьому світу, і цього літа вони будуть дарувати любов і музику київській публіці.
Крім того, на сцені НСК «Олімпійський» виступить відомий австрійський електро-свінг проект Parov Stelar, вже не перший рік розриває найбільші фестивалі Європи. У своїй творчості група вміло поєднує джаз, хаус, IDM і даунтемпо. Останній альбом групи The Burning Spider, дев'ятий за рахунком, вийшов в 2017 році.
Буде на фестивалі BeLive і чимало відомих українських виконавців: провокаційні MOZGI, Laud, The Erised, Royce, Indytronics, Mountain Breeze, Kazka, Тулімов, Very the Jery, Wavy Dem, Щасливі Люди, Alina Pash, Braii, LAYAH, LATEXFAUNA, Адвокати, Dilema, Open Kids, агонія, а також легендарний Ляпіс-98.
При цьому організатори запустили в продаж два види квитків: party - дозволяють відвідувати всі зони, крім музичної: стендап, стрибки на рампі, вулична їжа, кіно, лекції, лаунж-плейс; festival - додатковий квиток, за допомогою якого можна потрапити на концерти.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Благодійний Кураж базар Flower Power (23-24 червня, Київ)
У найближчі вихідні на території арт-заводу «Платформа» пройде черговий Кураж базар. На цей раз тематикою фестивалю, який отримав назву Flower Power, стане вільна життя в стилі хіпі. «Більше добра, більше любові, більше квітів!» - саме таким буде девіз фестивалю 23-24 червня.
Читайте також Голий рай: де в Україні нудистів відпочивати добре
Найбільша барахолка столиці на цей раз запропонує відвідувачам тематичні товари - хіпі-джинси, бохо-сукні, плетені сумки, кулони, браслети, яскраві хустки і багато іншого. Доповнять атмосферу позитиву, свободи, любові, щастя і гармонії живі квіти, якими усеют територію «Платформи». Ну а музичний настрій тут будуть створювати SunSay та проект The Shu Дмитра і Льва Шуров.
З червня Кураж базар стане літньою резиденцією Національного художнього музею України. Зокрема, на благодійний Кураж базар Flower Power НХМУ представить експозицію з репродукціями робіт на квіткову тематику і занурять відвідувачів в світ фарб за допомогою віртуальної реальності.
У той же час на ресторанному фуд-корті об'єднаються близько 50 закладів, які обіцяють представити дещо абсолютно нове: страви з квітами і головні напої цього літа.
Вартість квитка на благодійний Кураж базар Flower Power від 150 грн, а виручені кошти підуть на допомогу дітям. Для іменинників, вагітних, дітей до 12 років, пенсіонерів та людей з інвалідністю, учасників АТО вхід безкоштовний.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
На вихідних Київ знову зануриться в фестивальну атмосферу / Ілюстрація REUTERS
Фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay 2018 (24 червня)
В неділю 24 червня виповнюється рівно 80 років з дня святкування першого національного Дня молоді. На честь цього в Київському парку імені Тараса Шевченка заплановано Фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay. На цілий день в парку буде створена велика платформа розваг: грандіозний концерт, величезна алея молодіжних і громадських організацій, виступи відомих поетів і лекторів, настільні, комп'ютерні та спортивні розваги (американський футбол, бойові мистецтва, хокей на асфальті, гольф), експозиції сучасних художників , майстер-класи, тренінги, фуд-корти і багато іншого.
Вхід на захід безкоштовний, працювати фестиваль буде 24 червня з 9:00 до 22:00.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
Ethno Music Fest "Shanti Solstice" на ВДНХ (22-24 червня, Київ)
Літнє сонцестояння 2018, що випадає на 21 червня, в цьому році в Києві відзначать етно-фестивалем Shanti Solstice. Відвідувачам тут обіцяють тематичні ярмарки, здорову їжу, різноманітні майстер-класи з йоги, духовних практик, танців і гри на унікальних музичних інструментах, а також виступи вуличних музикантів, концерти від таких проектів, як Містерія звуку та DREVO ZHYVY, і, звичайно ж, нові цікаві знайомства. І все це в атмосфері релаксу і добра.
Захід пройде на території 13-го павільйону ВДНГ. Вхідні квитки на територію фестивалю по 50 грн, концерти оплачуються окремо.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
Музична програма на 22-24 червня
Починаючи з вечора п'ятниці, 22 червня, киян і гостей столиці чекає традиційно насичена музична програма - від сучасної музики до класики.
Так, в п'ятницю 22 червня на даху концертного майданчика Roof (вулиця Січових Стрільців, 37-41) відбудеться виступ унікального Національного академічного оркестру народних інструментів України Наона. На цей раз колектив, який вразив глядачів Євробачення 2017 Києві, представить свою програму Гуц-and-Roll, в яку увійшли світові рок-хіти під аранжування більш ніж 60 українських народних інструментів. І все це з видом на літній захід з даху Roof. Ціни квитків від 300 грн, початок о 19:00. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Читайте також Фестивальне літо 2018: куди податися в пошуках музичних пригод в Європі
Також в цей вечір, 22 червня, в Мистецькому арсеналі (вулиця Лаврська, 12) відбудеться концерт Jazz Arsenal - Laura Marti and Jazz Kolo. У цей вечір відомий український джазмен Ігор Закус та його Z-Band представлять програму Return з його недавнього, п'ятого за рахунком сольного альбому, до якого увійшли авторські композиції, написані за останні 8 років, і аранжування на українські народні пісні. Відвідувачам обіцяють представити музику, наповнену імпровізацією з суміші джаз-фанку, smooth і поп-джазу. Голосом вечора стане українка вірменського походження Laura Marti, учасниця численних джазових фестивалів і засновник джазового колективу Lela Brasil Project. Квитки від 250 грн. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
Любителям сучасної електронної танцювальної музики і візуального перформансу вечір п'ятниці, 22 червня, скрасить вечірка PROMIN 'на території Арт-заводу Платформа. Відвідувачам обіцяють представити потужне і сучасне музично-світлове шоу, в якому візьмуть участь відомі в колах поціновувачів жанру виконавці. Зокрема, тут виступить німецький музикант Сашко Ринг, більш відомий як Apparat, що працює в жанрах техно, ґлітч і IDM. Українській публіці він відомий як учасник культової електронної групи Moderat. Також в рамках вечірки PROMIN '22 червня виступить американський електронний музикант Джошуа Юстіс, учасник проекту Telefon Tel Aviv. Крім того, танцювальну атмосферу тут будуть до самого ранку створювати Hidden Element, KOLOAH і Smailov. Доповнять шоу візуальні проекти Festilights з Нідерландів, група виджеев культового берлінського клубу Berghain / Panorama Bar і дизайнери групи Pfadfinderei. Квитки на захід обійдуться в суму від 650 грн. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Завершити вечір п'ятниці можна також на терасі «Від заходу до світанку» на Протасовому Яру, 23 в компанії українського музиканта Cepasa, чия творчість виникло на стику даунтемпо, хауса і техно, однак саме вокал, глибокий саунд і чуттєві мелодії зробили його музику відомою з перших секунд. У своїх треках Cepasa майстерно поєднує кращі досягнення музичних технологій і енергетику живого звучання. Вхід на концерт 300 грн. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
У суботу ж на Софійській площі відбудеться концерт зірок світової опери «На Україну повернусь». Всесвітньо відомі українські солісти, нині виступають в театрах «Ла Скала», «Метрополітен-опера», «Ковент-Гарден» і Віденській опері 23 червня дадуть концерт на батьківщині. В рамках проекту Людмила Монастирська, Ольга Безсмертна, Маріан Талаба, Зоряна Кушплер і Олександр Цимбалюк виконають фрагменти з популярних світових опер в супроводі симфонічного оркестру Національної філармонії України під відкритим небом. Програма концерту складається з найвідоміших творів світової класики, зокрема «Вальс Маргарити» ( «Фауст»), «Арія Калафа (« Турандот »),« Ті Деум »(« Тоска »),« Хор з опери «Набукко», « Хабанера »з опери« Кармен ». Вхід на захід безкоштовний, але, щоб отримати сидячі місця, потрібно заздалегідь зареєструватися, так як їх кількість обмежена. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
Крім того, любителі класичної музики зможуть в цей же вечір відвідати другий концерт із серії «Класик пікнік» в рамках фестивалю «Відкрита музика міста». Концерт у виконанні національного камерного ансамблю «Київські солісти» відбудеться під егідою Посольства Австрії в Україні. Співати і вести програму буде українська співачка, актриса і шоу-вумен Мар'яна Головко, в свою час змінила професію успішного фінансиста на творчість. Також тут будуть працювати фуд-корти і майстер-класи для дітей. Вхід на захід вільний. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
Також 23 червня в столичному клубі Closer виступить маргінальний канадський музикант Sean Nicholas Savage, що з'єднує в своїй творчості різноманітні жанри - від лоу-фай, панк-року, інді-поп до кантрі, і навіть художньої декламації. Крім нього в цей вечір на сцену піднімуться українські проекти Stepan i Meduza (нова хвиля / пост-панк) та Bichkraft (альтернативна музика і інді). Організовує захід незалежний український лейбл Worn Pop, який вже не в перший раз привозить до Києва незвичайних виконавців з Європи і Америки. У продажу залишилися тільки квитки по 400 грн. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Читайте також У поїздку на швидку руку: куди можна спонтанно поїхати з Києва на один день
24 червня на території арт-простору Plivka (вулиця Васильківська, 1) пройде трансляція заключного концерту сезону на знаменитій берлінській Waldbühne - своєрідного музичного пікніка, який щорічно збирає тисячі глядачів навколо сцени посеред лісу. В цьому році цей концерт буде особливим, адже легендарний британський диригент Саймон Реттл дасть своєї останній концерт на чолі всесвітньо відомого Берлінського філармонічного оркестру. Компанію оркестру на сцені складе знаменита чеська меццо-сопрано співачка Магдалена Кожена. Вхід на показ безкоштовний. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Заходи для любителів активного відпочинку
Киян і гостей міста в майбутні вихідні також порадують кілька спортивних заходів.
Так, увечері 23 червня в Києві навпроти будівлі Київської міської адміністрації на Хрещатику пройде Йога-марафон. Таким чином любителі цієї популярної індійської духовної і фізичної практики хоча відсвяткувати Міжнародний день йоги. Захід проводиться за підтримки Посольства в Індії в Україні, і організатори серйозно налаштовані на те, щоб встановити Європейський рекорд по самому численному групового заняття йогою. Для цього вони сподіваються зібрати на Хрещатику не менше 4000 тисяч людей. Взяти участь в акції запрошують всіх - як досвідчених йогів, так і тих, хто хоче спробувати свої сили вперше. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням .
Любителі активного відпочинку теж знайдуть собі заходи до душі / Ілюстрація REUTERS
В ніч з 23 на 24 червня в столиці відбудеться нічний марафон-фест 2018, в рамках якого учасники отримають можливість пробігтися по рівній швидкісній трасі нічного Києва. Однак бігом захід не обмежиться - також відвідувачі отримають можливість насолодитися музичним шоу, підкріпитися смачними бургерами і запити все це крафтового пивом, а на завершення - зустріти світанок над Київським морем. Участь у марафоні від 600 грн, старт в передмісті столиці Вишгороді. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням .
До слова, раніше УНІАН.Турізм вже розповідав про ідеях для активного відпочинку в Києві і не тільки, які пройдуть влітку 2018 року.
Чим зайнятися в інших містах України
У той час як столиця зустрічає світових кумирів, замок-музей «Радомисль» в Житомирській області 23-24 червня розкриє двері для учасників фестивалю «Музика Шопена під відкритим небом».
Протягом двох днів твори видатного польського композитора Фредеріка Шопена звучатимуть під відкритим небом. У перший день їх виконуватимуть лауреати міжнародних конкурсів піаністів, а в другій - юні віртуози, вихованці дитячих музичних шкіл.
При цьому міжнародний фестиваль «Музика Шопена під відкритим небом» не обмежиться тільки музичною програмою. Кожен, хто придбає квиток і стане учасником фестивалю, потрапить на спеціальні екскурсії в найбільший в Східній Європі музейний комплекс обрядового мистецтва - Музей української домашньої ікони та старожитностей «Душа України». Також гості фестивалю зможуть відвідати майстер-клас з виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII століття і відчути себе середньовічними ченцями, які виробляли папір для Києво-Печерської лаври.
Цей Захід - чудова можлівість відпочіті від міської суєті и наблізітіся до прекрасного. Та й добіратся з Києва сюди зовсім НЕ Довгий - две-три години, маршрутне таксі «Київ-Радомишль» вірушає від станції метро «Житомирська». Графік роботи з 7:00 до 19:00. Прибуття на автовокзал міста Радомишль. Далі від автовокзалу (зупинка «Центр») потрібно пересісти на міське маршрутне таксі №2. Кінцева зупинка - «Замок».
Вартість квитка на фестиваль - 350 грн.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомітіся за ПОСИЛАННЯ .
Ще одна альтернатива для того, щоб провести свої вихідні поза великим містом - свято «Купала у Легедзиному», який щорічно проходить в Черкаській області в дні літнього сонцестояння. Дійство відбувається на території музею Трипільської культури в селі Легедзине. Програма зазвичай включає художні виставки, покази етнографічного одягу різних регіонів України, купальські забави, а також концерт етнографічних колективів. Свято традиційно починається опівдні біля музею і триває ввечері на Купальському місці.
Особливістю цьогорічного заходу буде нічний допрем'єрний показ нового українського фільму «Чорний козак» режисера Владислава Чабанюка за сценарієм Сашка Лірника.
Також тут буде організований фуд-корт. Крім того, можна взяти продукти з собою і влаштувати пікнік. Увечері першого дня планується куліш. Бажано мати при собі свої чашки і тарілки. Умови проживання: намети (є кілька локацій). Організатори радять не забувати про теплі речі і аерозолях від комарів.
Їхати з Києва до Легедзине близько 230 км, так що, в середньому, добиратися кілька годин, але отримані враження точно компенсують витрачені на дорогу час і кошти.
Детальніше з програмою заходу можна ознайомітіся за ПОСИЛАННЯ .
Насичених вам вихідних!
Діана Кречетова, Марина Григоренко
Если ви нашли помилки, відiлiть ее ведмедика та натісніть Ctrl + Enter