День весняного рівнодення

Так вже вийшло, що на 21 березня зазвичай навішується занадто багато, щоб з цього в результаті вийшло щось хороше Так вже вийшло, що на 21 березня зазвичай навішується занадто багато, щоб з цього в результаті вийшло щось хороше. Але якщо вже ми цей день все-таки пережили, як і сонячне затемнення напередодні, можна спробувати розібратися, що ж це було насправді.

По-перше, 21 березня - це день весняного рівнодення, чи то пак чисто астрономічне явище, що представляє собою момент, коли центр Сонця в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор. При спостереженні Землі з космосу, в рівнодення Термінатор проходити за географічними полюсів Землі и перпендикулярно земної екватор.

І чомусь в такий момент пожвавлюється (витаівает?) Все, що до цього сиділо порівняно смирно і спокійно. В результаті ніякого рівнодення сил в природі не виникає, оскільки навколо починається якась метушня про «особливим настроєм», «неповторних образах», «оновлення і відродження», а також про «становлення і пробудженнях життя», аж до «утвердження життя як суті буття ».

У зв'язку з цим всі нормальні люди, які не впадали в зимову сплячку, - відчувають себе незатишно в суспільстві раптово пробуджених і вирішили негайно затвердити «суть буття». Якщо врахувати, що в цей день до того ж відзначається Всесвітній день поезії та Міжнародний день людини з синдромом Дауна, то відразу розумієш, що день цей знаковий. Краще б його пересидіти вдома.

В принципі, це все, звичайно, якимось чином пов'язано, хоча подібний зв'язок дуже складно вловити відразу. Але ж зробив же міністр культури з цього приводу заяву за кордоном, що викликало, м'яко кажучи, «легке здивування».

Володимир Мединський порадився зі старшими товаришами і зрозумів, що завдання перед ним стоїть складне і практично нездійсненне, оскільки «культуру в маси» йому доведеться майже в екстремальних умовах. Країна йому попалася особлива, де практично щодня можна відзначати 21 березня.

21 21. Січень 2013 р Російське інтернет-спільнота активно обговорює інтерв'ю міністра культури Росії Володимира Мединського, в якому він заявив, що у російського народу є одна зайва хромосома, передає Бі-бі-сі.

Інтерв'ю було дано ще в жовтні минулого року американської російськомовній газеті «Русская Життя», що видається в Сан-Франциско.

«Я вважаю, що після всіх катастроф, які обрушилися на Росію в двадцятому столітті, починаючи з першої світової та закінчуючи перебудовою, той факт, що Росія ще збереглася і розвивається, каже, що у нашого народу є одна зайва хромосома, - сказав міністр в інтерв'ю.

Багато користувачів інтернету, дізнавшись про цьому висловлюванні Мединського, відзначили, що непарна кількість хромосом є ознакою «синдрому Дауна».

Вперше відзначався в 2006 році. На VI міжнародному симпозіумі з синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром було вирішено оголосити 21 березня Міжнародним днем ​​синдрому Дауна. При цьому всі підкреслюють з міркувань толерантності та політкоректності, що «синдром Дауна» - це все-таки не «хвороба Дауна». Мовляв, все в порядку, таке не лікується.

Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов'язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми (трисомія по 21-й хромосомі). Тобто обраний цей день був не випадково, а з високим науковим підтекстом.

Взагалі мене особисто анітрохи не напружує наявність в когось зайвої хромосоми, тим більше, що повітряно-крапельним шляхом таке не передається. Єдине, що насторожує, - проблеми з промовою, уповільнене сприйняття слова взагалі у таких людей.

Між розумінням слова і його відтворенням у осіб з синдромом Дауна проходить деяка затримка. Тобто велика проза, в масі своїй, на мій превеликий жаль, не для них. Але зазначу, що поезію через внутрішню музики, гармонії - вони сприймають глибше і серйозніше.

Може, саме тому в результаті вирішили все це поєднати? Хто його знає? У всякому разі, зв'язок точно не очевидна.

Часто швидкість розвитку мови і комунікативних навичок у дітей з синдромом Дауна затримується і допомагає виявити проблеми зі слухом. Якщо вони присутні, то за допомогою раннього втручання це лікують, або призначають слухові апарати. Так що 21 березня можна взагалі позначити, як день великих проблем з промовою і слухом.

З іншого боку ... якщо послухати, що ліплять вголос представники нашої «правлячої еліти», які взагалі не здатні сприймати чиюсь мова, слова, а вже тим більше ... поезію, то бачиш, що у них порушений зв'язок між словом і його значенням - нема на генетичному, а на духовному рівні.

Якщо людина з синдромом Дауна сьогодні проривається навіть до висот артистичної кар'єри, чіпляється за слово, цілком усвідомлюючи його доброчинну магічну владу, то у нашій так званій «еліти» увійшло в звичку брехати, підміняти зміст, грішити і баламутити словом. Якісь святі для всіх речі - тут зовсім не є бар'єром.

Ставлення до слова позначається і в тому, як у нас та ж «еліта» намагається нав'язати іноземні слова по простих питань, що мають чисто кримінальний приземлений сенс. Як це почалося з розпилу бюджету, названого «секвестром», так і покотилося по похилій. Іноді таке відчуття виникає, що всі мови вимовляються людьми, навмисно користуються особливим шифром в злочинних цілях, щоб непосвяченим відразу було незрозуміло, яка чергова кримінальна капость мається на увазі.

Ну, як, наприклад, публічне оголошення, що Національний банк України не має наміру більше слідувати первісної мети і підтримувати курс національної валюти, - може «знизити інфляцію»? Навіть людині з синдромом Дауна нескладно зрозуміти вже до вечора, що інфляція тут же підскакує відсотків на 40%. Він виходить в магазин, де йому повідомляють нові ціни - і до нього повільно доходить, що грошей на зайву пляшку кефіру не вистачає. А йому заробляти гроші набагато складніше, ніж людям, схоплюють все на льоту.

Те, що діється далі як би з високих міркувань «зниження інфляції» - теж ні в які рамки не входить, але в результаті сьогодні роздрібні ціни товарів повсякденного попиту зросли на 60%. І все через самовідданої боротьби Ельвіри Набіулліної з інфляцією.

Але як би вона у нас вважається не тільки нормальної, але практично видатної. А слова нею не просто «сприймаються з запізненням», вони взагалі ніколи до неї з боку не доходять. За замовчуванням. Хоча сама вона знає дуже багато незрозумілих слів, які не мають ніякого практичного сенсу в російській лексиці.

І ось, значить, в таких напружених умовах на 21 березня ще вирішили навішати Всесвітній день поезії. Але при цьому курс рубля з голови щось не виходить, тому і оголошення про цей день носили виражений валютно-грошовий характер.

Але при цьому курс рубля з голови щось не виходить, тому і оголошення про цей день носили виражений валютно-грошовий характер

У 23 країнах світу в суботу вірші стануть валютою дня . 21 березня відзначається Міжнародний день поезії. Рішення святкувати World Poetry Day в цей день щороку було прийнято на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році.

У 23 країнах світу в суботу вірші стануть валютою дня. До глобального проекту «розплата віршем» приєднається і Москва. Кава за поетичний твір у всесвітній день поезії зможуть отримати відвідувачі кількох бібліотек, сообщает московський департамент культури. Щоб отримати напій, треба скласти або просто згадати улюблений вірш, написати його на звичайній серветці і таким чином «розплатитися» за улюблений кавовий напій.

Сьогодні в бібліотеку народ ходить, щоб випити чашечку кави, скористатися безкоштовним Інтернетом, посочінять віршики, підрівняти з великими, а зовсім не за тим, за чим ходили в бібліотеку раніше. Інакше, який, власне сенс?

У цьому позитивному сенсі у нас напередодні звільнили директора Третьяковки, оскільки спочатку вона і не думала пускати туди підгодованих в Мінкульті торгашів харчами.

У Третьяковській галереї змінилося керівництво. За рішенням засновника - Мінкультури РФ - Ірина Лебедєва звільнена з посади директора, а її місце зайняла Зельфіра Трегулова, що перейшла на цю посаду з поста глави музейно-виставкового об'єднання РОСИЗО.

«У Третьяковській галереї так і не створено комфортне середовище для відвідувачів - немає кафе, магазинів, немає Wi-Fi. У планах керівництва галереї - зниження відвідуваності на 15%. Головний художній музей країни, російського мистецтва так і не став методичним центром », - пояснили в департаменті культурної спадщини Мінкультури РФ причини звільнення Лебедєвої.

Зельфіра Трегулова, як розуміють навіть люди з синдромом Дауна, відмінно знає, кого пустити з пиріжками в Третьяковку, а кому викрутити шиш від такого шикарного підгодованого місця.

У неї відразу відвідуваність зросте. А якщо там ще коньячком до кави почнуть приторговувати і на ніч не замикати, щоб влаштувати щось на кшталт «ночі в музеї», якщо вже все познайомилися з цим блокбастером - то відвідуваність зросте багаторазово.

Наплювати, власне на те, які умови повинні дотримуватися в експозиційних залах. У нас нині таке чудове керівництво культури країни поголовних даунів, що входять в положення народу, який зовсім не розрізняє картинну галерею і чебуречну на винос.

Але у всіх, звичайно, на цей день і маса інших духовних завдань накопичується ... Всякі там яви-прави-нави ... Прочитаєш таке, коли сенс слів не відразу доходить після читання цінників в супермаркетах ... і розумієш, що на рахунок зайвої хромосоми Володимир Мединський, звичайно, сильно прав. Особливо, щодо тих, хто в цей день вирішив, у що б то не стало, - «принести користь своєму роду».

У цею день відбувається потужній кругообіг природних сил, ставши співтворцем з Якими вона может розраховуваті на Користь свого роду, но, что настолько ж важліво, зміцніті свой зв'язок з ріднімі Богами У цею день відбувається потужній кругообіг природних сил, ставши співтворцем з Якими вона может розраховуваті на Користь свого роду, но, что настолько ж важліво, зміцніті свой зв'язок з ріднімі Богами.

Если зимове сонцестоянь це народження новой сили Ярила-Сонця, то весняне рівнодення его входження в зрілість. Зима відходить в світ Прави, виконавши свій обов'язок, а Весна навпаки приходить в Яв.

У цей важливий день відбувається прощання з Зимою і зустріч Весни. А значить, что відкріваються стежки между світамі Яві, Наві и Прави. Зима іде в Прав через Навній світ.

Люди Розуміючи це намагають помочь Зімі очиститися, что б до неї повернулася споконвічна легкість и чистота и та швідше повернулася в Прав. І допомога ця приходити через очищающий Вогонь. Точно так само як століття тому вогонь очищення прийомів наших ПІШЛИ предків на шляху з Яви.

І тут би мені взагалі-то задуматися над усім вищевикладеним і не реагувати на всі зовнішні подразники. Зробити вигляд, що мене немає вдома. Я частенько роблю такий вид. У нас в країні з зайвими хромосомами без цього просто не проживеш. У нас же не дано передбачити, коли і яке саме слово дійде до свідомості того, кому ти це говориш.

Але за що нині бабло можна виручити і бюджет пиляти - це доходить моментально і майже миттєво. Що, в принципі, доводить навіть не мій сумний випадок, коли навколишні з радісними спекуляціями на слові, контекст яких до них так і не дійшов до сих пір, - попив бюджетний грант на «боротьбу з екстремізмом» (див. Вийти заміж за ... Сталіна (продовження) ).

Причому знову-таки, навіть не з'ясувавши, що взагалі-то «екстремізм» - це характеристика внутрішньої або зовнішньої державної політики, а не те, чим окремі громадяни можуть займатися вдома. Все ж зайва хромосома - нездоланний бар'єр до сприйняття такого слова, як «екстремізм».

Але мені-то ще повезло, все ж я-то через слів постраждала, з сприйняттям яких у нас в країні величезні проблеми виникають. Моїй тезці з Третьяковської галереї не пощастило куди більше. Вона просто невірно сприйняла пропозицію перетворити Третьяковку в забігайлівку з Wi-Fi і шаурмою, вирішивши, що до Мінкульту поки не дійшов зміст слів, які вони вголос вимовляють. Адже це останнім часом частенько трапляється. Точніше, останні 20 років - тільки й може бути.

Все сказане вище, здорово дезорієнтує, звичайно. Коротше, отримавши запрошення від якоїсь невідомої мені Світлани Бурашніковой, представнику Російського союзу письменників, приїхати в місто Сарапул 21 березня, в бібліотеку імені Крупської на День поезії - я не відчула недоброго ознаки, вирішивши, що люди дійсно мають на увазі те, що говорять вголос .

Хоча напередодні 20 березня було сонячне затемнення як я вже помітила. А подібні затемнення надають на нестійких до всяких явям-навям-прав суб'єктів ... досить сильний вплив. Але коли дзвонить дама, як би небайдужа до поезії (хоча і власного, домашнього розливу), все-таки із загального прагнення до культури припускаєш, що вона і насправді вирішила хоча б саму себе в цей день пригощати кавою, а я в принципі обійдуся.

Я взагалі терпіти не можу сучасних віршиків, особливо саморобних і місцевого виробництва. Але час з ввічливою посмішкою я витерпіти цілком в змозі, навіть, якщо тебе зовсім некультурно просять приходити кудись в Сарапул.

Я подумала, що не весь же час вони будуть свої віршики читати? Вони ж стануть їх кавою присьорбувати. Так би мовити, винагороджувати себе валютою дня. Хоча мені не сподобався певний натиск на пропозиції «з усіма нами познайомитися ближче«.

Але я по натурі оптимістка, хоча давно зрозуміла, що з місцевою флорою і фауною знайомитися краще на предмет - що йде в шаурму, а що явно не відповідає нинішнім стандартам мультикультурності Але я по натурі оптимістка, хоча давно зрозуміла, що з місцевою флорою і фауною знайомитися краще на предмет - що йде в шаурму, а що явно не відповідає нинішнім стандартам мультикультурності. Коротше, ніякого зловісного ознаки я не розчула навіть в питанні Бурашніковой, заданому надмірно недбало: «А «Огурцова на лінії» - це ваша сторінка? »

Питання, звичайно, зі звичайного запитальника місцевих дебілів (людей з синдромом Дауна в цьому випадку ображати зовсім не хочеться), до яких чомусь не доходить сенс сказаного і написаного взагалі ніколи. Вони пишуть у доносах і кримінальних справах про «екстремізм», що я, нібито, «ховаюся під ніком ogurcova», хоча з моменту створення блогу там завжди стояла сторінку « про автора «, Злегка розширена Галиною Щетніковой в минулому році.

І при цьому адже пишуть доноси саме на мене, безпомилково. В якості своєї дивовижної прозорливості, чи що? Типу методом дедукції вони доперло. що сторінка належить мені, як я від них не «ховалася».

Потім у них за опитувальником незмінно слід питання: "Чому ви назвалися« Огурцової »?» Спеціально для дам, які не розуміються на споконвічних прикладних мистецтвах, привожу різновид текстилю, яка іменується «огірок». Щоб більш мене не дошкуляли абсолютно чужі культурі і мистецтву особини з подібними питаннями.

Для тих, до кого сказане доходить зі значними затримками, зупинками і окремими словами за словником Ожегова поза контекстом сказаного, додам, що вважаю свою публіцистику чимось на зразок текстильної тканини з малюнком «огірок».

«Намагаємося! Створюємо настрій! »

- Чому ви назвалися «Огурцової»?

- Так було прийнято в соціальних мережах на початку нульових.

- Ні, все-таки дайте відповідь, чому ?!

- Та звідки ж я зараз пригадаю? Це ж давно було. Можу лише припустити. Може, від приказки «ріж останній огірок» ... Або як Іллінський кричав в трубку: «Огурцов на лінії!» Та мені все одно було.

- Але ви ж не Огурцова!

- Так і Іллінський - НЕ Огурцов, але в психушку для дачі пояснень його ніхто не запрошував. Хіба нік так вже важливий? Це ж жарт!

- Жарт, яка закінчилася дуже погано!

Нескладно здогадатися, що дама-слідчий під виглядом «психіатра» налаштувалася наносити мені продумані і розважливі психологічні удари, приміряючись поглядом, як би відчути вколоти. Анітрохи не сумніваюся, що сам день і час були призначені з урахуванням магнітних бур і метеорологічного зведення. Хоча дівчатка-психологи і здалися мені милими, але і вони обережненько поцікавилися, реагую я на зміни погоди.

- Назвіть максимальну кількість комп'ютерів, коли-небудь бували в вашому домі.

- Чотири, - відповіла я, попутно відповівши і на колючий погляд, крадькома кинутий на мене не відбулася зіркою психіатрії.

клініка

Вони ж тут краще знають, як треба жартувати, які ники брати і в цілому, як думати, щоб не подумати, випадком, про «екстремізмі», особливо, коли подивишся на те, що діється під носом.

Ну, мені особисто взагалі в останню чергу хотілося думати про екстремізм, тому я вирішила прийняти запрошення цієї Бурашніковой Ну, мені особисто взагалі в останню чергу хотілося думати про екстремізм, тому я вирішила прийняти запрошення цієї Бурашніковой. Хоча я не зовсім впевнена в адекватності осіб, які пишуть в наш важкий час віршики.

Але, думаю, з ким не буває? Я ж не «експерт-лінгвіст», знайомий з російським тільки в розрізі словника Ожегова, насилу з'ясовує, хто там що «мав на увазі», вживши те чи інше слово ... та ще й поза контекстом сказаного. До такої міри, погодьтеся, ще докотитися треба.

Ну, і покотили ми вранці 21 березня з Сергієм Ткачовим в Сарапул, щоб відсвяткувати з місцевим контингентом День поезії.

По дорозі ми, звичайно, заїхали за тортом, цукерками, так як Сергій тут же припустив, що зберуться переважно дами, що складають віршики від безвиході.

У супермаркеті ВІН Побачив прилавок з квітами и купивши до того ж три чайні троянди. На моє німе запитання ВІН пояснивши: «Уявляєш, Пожалуйста сідіті в дірі, як Сарапул, и вірші ще писати? А тут приїжджає симпатичний чоловік, скрашує наше убоге буття квіточками, тортиком ... Уявляєш, як це у них там в позитивно творчості відіб'ється? »

Я-то по натурі жінка раціоналістична, до кропані віршиків посеред нинішнього кримінального свавілля не схильна Я-то по натурі жінка раціоналістична, до кропані віршиків посеред нинішнього кримінального свавілля не схильна. Але поки ми їхали природними просторами, якось не замислювалася про те, як може в чиємусь творчості відбитися наше явище.

Зачитували дорожню карту, дану цій Бурашніковой, прикидали, щоб вчасно встигнути, раз вона до двох години дня покликала. Все ж культурні люди не змушують на себе чекати, до того ж я на рахунок часу двічі уточнила, як людина із зайвою хромосомою.

Але знаєте, в наших краях краще двічі уточнити, оскільки різниця тут між дійсністю-Право-Навью абсолютно незначна. Тобто треба домагатися, щоб людина спочатку сказане собою сприймав на слух. А то самі несуть вголос що попало, а адже з них-то протоколу на рахунок сказаного зажадаєш. В принципі, це в цілому як би ... непристойно.

Варто подумати про пристойність ... як, озирнувшись навколо, ми зрозуміли, що потрапили на свинячий смітник. Це настільки жахливе місце ... що ми спочатку від когнітивного дисонансу подумали, що заїхали взагалі не туди.

Фотографії не відображають той сморід сонячного весняного дня, чорних смердючих грязьових потоків, куп розкладається, підозріло чорного снігу ... Вулицями брели приблизно такі ж люди. Ми зрозуміли, що безнадійно заблукали, хоча Бурашнікова наполягала що ми знаходимося на «центральної вулиці міста Радянської».

Ми блукали серед цих руїн під недобрими поглядами аборигенів, нервово реагували на хрестоматійний питання: «Як пройти в бібліотеку?»

Окремі пристойні будівлі були оточені справжніми руїнами, ніби розібраними в блокаду. Відчувалося, що тамтешнім нуворишів було просто в кайф зводити свої хороми посеред оточувала їх огидною смітника. В іншому місці вони б не відчували себе «людьми».

Дивно, що в такому місці комусь приходило в голову не тільки складати віршики, а й відзначати День поезії, впиваючись кавовій «валютою», намагаючись влити в себе якомога більше заради свята ... не прибравши лайно під носом.

Тільки не треба мені пхати ще б про льшие смітника, я абсолютно до них не розташована і подібного як ні розуміла, так і розуміти не збираюся. Нехай мене оголосять тричі екстремістського, але цю смердючу рідину і кримінальну хамство я попрошу спочатку розсьорбати без мене, а мене після пижіться, ніби у них якісь «Дні поезії». З Днем Дауна, бува, не переплутали? ..

Без чверті два ми начебто визначилися, що біля зруйнованого остова колись гарного будинку і стоїть ця сама бібліотека, розташована не в «двоповерховій цегляній будівлі» і навіть не чотириповерховому, а як видно з фотографії - в чотириповерховому Без чверті два ми начебто визначилися, що біля зруйнованого остова колись гарного будинку і стоїть ця сама бібліотека, розташована не в «двоповерховій цегляній будівлі» і навіть не чотириповерховому, а як видно з фотографії - в чотириповерховому ... Але ж тим, хто віршики складає, до чотирьох вміти рахувати необов'язково.

Їм і адресою можна не цікавитися! Тому що саме та руїна і мала адресу, вказану Світланою Бурашніковой - «Звідки: вул. Радянська, 69 ». А ось «Центральна бібліотека ім. Крупської - червоне цегляна двох-поверховий будинок »- виглядало, як ви бачите, трохи інакше і мало адреса вул. Азіна, 17.

... Навколишні аборигени почали нарікати, що бібліотека у них знаходиться в зовсім іншому місці, посилаючи нас в зворотному напрямку, але не попередивши, що рух в цьому запаскудженому місці - одностороннє, як в старозавітну епоху. Треба відзначити, що рух там було не дуже напружене, їхати, по суті, звідти вже нікуди. Можна тільки з'їжджати.

Не дивно, що все звідти з'їжджають, щоб ніколи не повертатися. Які тільки капості, підлості, в цілому некультурні речі готові зробити уродженці цього містечка, щоб більше туди не повертатися. Як вони чіпляються, наприклад, за наш Іжевськ, все ж значно облаштований за радянських часів моїм батьком та іншими приїжджими. Але подивишся на їх природну, так би мовити, вотчину, - і відразу перестаєш дивуватися тому нелюдському люттю, з яким вихідці з Сарапула намагаються влаштуватися в інших місцях, щоб тільки ніколи не повертатися назад.

Коротше, не встигли ми проїхати пару метрів, з тугою вдивляючись в цю будівлю, до якого нас так наполегливо посилали, а після розгорнули ... як з мигалками під'їхала поліцейська машина. Перше питання там звідти пролунав: «Це ви з іншого міста приїхали?»

Ми пояснили, що зовсім тут розгубилися, попросили якось пояснити, де у них що знаходиться, показали в якості речового доказу - квіти, торт і цукерки. Мордатий поліцейський почав мене «викривати»: «Бібліотеку вони шукали! Ви на зустрічну смугу виїхали! У нас знак біля стовпа висів! А бібліотека - ось вона! Іди і читай свою лекцію! »

Я вже в курсі, що читання лекцій у нас - кримінальний злочин. Розрізнити, де в цьому свинарнику «зустрічна смуга», я точно не в змозі, прошу вважати, що у мене аж дві зайвих хромосоми. Але подальше пропозицію цих громадян мені чітко не сподобалося. Вони запропонували висадитися мені і відправитися куди-то в цей будинок, запевняючи, що це і є бібліотека ім. Крупської, а Сергія вони вирішили доставити ДПС для складання протоколу.

Я, звичайно, сказала, що нікуди більше не піду, мій поетичний чад не так сильний, щоб тягнутися по непролазному дерьму з квіточками, покладати їх якийсь Бурашніковой, якій не соромно в такому огидному місці віршики складати. Та ще, мабуть, про нерозділене кохання.

Якщо Марина Іванівна Цвєтаєва ще хоч трохи пожила в Єлабузі, а після повісилася, то в Сарапул наших днів вона б повісилася в перші хвилини перебування Якщо Марина Іванівна Цвєтаєва ще хоч трохи пожила в Єлабузі, а після повісилася, то в Сарапул наших днів вона б повісилася в перші хвилини перебування.

Я теж трохи в тій Єлабузі не повісиш, коли там екскурсоводкі почали з завиванням читати про те, як їх звали Марина.

Блін, доведуть своєї Бугульма людини до повного депресняк, потім ще і віршики читають з соплями ...

Як все ж славно, що я - прозаїк! Адже нині таке в поети пре, що й не розбереш ... який день сьогодні. День втечі з психушки або просто ... День поезії.

Взагалі такий наплив народу в поезію свідчить все ж про те, що не розуміє поки наш народ, в якому пан Мединський угледів-таки зайву хромосому, - високої поезії. Розумів б, так що потрапило б поруч з нею вивалюється.

... Далі один мордоворот сіл до нас в машину, потіснивши торт і цукерки, щоб ми не дременули по дорозі. Він був явно розчарований, що я не побажала залишатися посеред цього свинюшник одна - святкувати день місцевої поезії.

Я, як прозаїк, просто риторично здивувалася вголос, як можна бути в день їхньої поезії налаштованим настільки хамськи? Адже з'ясували для початку, що ми сторонні, тобто, не належимо до якимось місцевим бандитським угрупуванням, яким все можна.

Але ... з подальшої розмови я зрозуміла, що питання вони такий задали не тому що у них там є окремий контингент, з яким все можна, а тому що вони шукали саме нас.

Він заявив, що у них там - «всюди відеокамери». Ну, або поетично налаштовані громадянки з мобілками, - подумала я про себе.

Знаєте, складно уявити, що в містечку, де до сих пір не спромоглися дерев'яні стовпи замінити на залізобетонні, упорядкувати центральні вулиці і розширити дорожні смуги - можна на їх гнилі дерев'яні стовпи навішати дорогі відеокамери.

Як ви думаєте, таке можна зробити, якщо маєш нормальний набір хромосом? В принципі, все можна, якщо потім навмисне заманювати в свій населений пункт людей, які там жодного разу не були, підсилаючи до них наряд поліції. Може, вони виграли грант щодо захисту одностороннього руху від цивілізації. Хезе.

Зате у нас можна депутата з вогнепальними пораненнями викинути навпроти Кремля - ​​і після заявити громадськості про те, ніби там камери не працюють. Ось запитали б Сарапульського поліцейських, як це у них камери в їх гадючників зберігають високу працездатність, при повній відсутності тротуарів, коли аборегени бредуть в чоботях по стежці серед замерзлої грязюка. Навіть срашно уявити, що у них там витаівает ... після Дня поезії.

Ну, коротше, якщо вже за нами прислали наряд поліції, щоб везти потім до якогось зеленого паркану, де стояла машина ДПС і черга тих залітних пташок, яких місцеві жителі явно зазивають навмисне, забезпечивши для розживемось такими ж «дорожніми картами», - молода людина, звичайно, не скористався нагодою, щоб нагадати мені, наскільки безмежно його вплив в цій місцевості Ну, коротше, якщо вже за нами прислали наряд поліції, щоб везти потім до якогось зеленого паркану, де стояла машина ДПС і черга тих залітних пташок, яких місцеві жителі явно зазивають навмисне, забезпечивши для розживемось такими ж «дорожніми картами», - молода людина, звичайно, не скористався нагодою, щоб нагадати мені, наскільки безмежно його вплив в цій місцевості.

- Ваша справа лекції читати, - саркастично нив він на задньому сидінні. - А наша справа - розкривати злочини.

Я попросила його розкрити очі ширше, щоб хоч заради Дня людей з синдромом Дауна (поезія там явно ні до чого) усвідомити, що весь їх Сарапул, кожна милиця, кожен шматок лайна на вулиці - це суцільне злочин, яке взагалі-то не треба було розкривати до такої жахливою ступеня. Дещо і прикрити б не завадило.

А перед тим, як чекати від мене лекції забезкоштовно, слід було все ж хоча б лайно під носом прибрати, а не обважувати посеред смітника відеокамерами і викликом нарядів поліції. Ну, і додала, що раз він там телефончик включив і бреше про відеокамери Як, то у мене теж телефончик включений. Але раз мені їхня поетична швабра жодного разу не зателефонувала, хоча начебто повинна розуміти, що ми в дорозі, їдемо з іншого міста, - значить, нехай він їй передасть привіт і те, що вона перетопчеться без квіточок і тортика.

Щось це страж правопорядку, вдало «розкрив злочин», поривався мені розповісти на рахунок «образи представника влади при виконанні», загрозливим голосом. Сидить, головне, ззаду - і ниє, ниє про те, що ж і образитися може. Тоді нам взагалі хана буде.

І ми сидимо попереду і думаємо, коли він там ззаду скла бити почне або по потилиці нам вріже. Адже тут і синдромом Дауна не треба володіти, щоб зрозуміти, що з ними краще ним в який день не зустрічатись і не бачити взагалі. Інакше будь-який день відразу перетвориться на кошмар.

Але все ж про образу і влади, яких він вирішив представляти при виконанні, я помітила, що для нормальної людини перебувати на загиджених вулицях міста Сарапула - це саме по собі образу. Вони тут вже до місцевого амбре принюхалися, розрізняти перестали. Тому не розуміють, що тут кожна місцева визначна пам'ятка - підтвердження того, що при владі там - одні кримінальні ухарікі і злодії. Зриме таке обгрунтування сказаного. Це ж треба такий брудом по самі вуха зарости, Епсель-Моселі ...

Але жити на смітнику і вишукувати - перед ким би йому «образитися», знайшовши таку ідіотки, як я, що зважилася заглянути в цю дупу з тортом і квіточками ... це якісь треба мати «пріоритети» і ... ці самі ... ну, про які ще Шойгу з Путіним під Новий рік міркували? .. Так, «духовні цінності». Спочатку про них згадали, а потім чогось оголосили цей рік - «роком літератури».

Всю зворотну дорогу ми з Сергієм Ткачовим на різні голоси передражнювали крик цього поліцейського: «Бібліотека імені Крупської? Так ось же вона! »Ну, що ми типу прикидати приховуючи справжні мотиви появи біля їхнього свинарника. А у них якраз все відеокамери працюють - заради Дня поліцая, дивним чином співпало з усіма перерахованими вище днями.

Те, що ця будівля ніяк не збігалося з орієнтирами, даними Бурашніковой ... справа-то десята. Ми подумали, що саме наш намір з квіточками і тортиками опинитися в такій день в бібліотеці імені Крупської в Сарапул ... де б вона не знаходилася ... які б віршики там не читали ... точно можна пояснити лише якимось злочинним задумом або зайвою хромосомою. Третього, як то кажуть, не дано.

Це був «творчий звіт», якого від мене чекали з приводу «Дня поезії». Хоча, як всі розуміють, ми тут довго сперечалися, кому з нас краще про таке розповісти. Коротше, пройшов - і хрін з ним!

Коротше, пройшов - і хрін з ним

День весняного рівнодення was last modified: by Ірина Дедюхова

Витаівает?
Може, саме тому в результаті вирішили все це поєднати?
Хто його знає?
Ну, як, наприклад, публічне оголошення, що Національний банк України не має наміру більше слідувати первісної мети і підтримувати курс національної валюти, - може «знизити інфляцію»?
Інакше, який, власне сенс?
Я подумала, що не весь же час вони будуть свої віршики читати?
В якості своєї дивовижної прозорливості, чи що?
Потім у них за опитувальником незмінно слід питання: "Чому ви назвалися« Огурцової »?
Ні, все-таки дайте відповідь, чому ?
Та звідки ж я зараз пригадаю?