Це і перше місце в «Кубку Співдружності» і міський конкурс «Пам'яті Петра Столярського». З семи років юне обдарування виступає з Камерним оркестром Одеської філармонії, а в 2014 році об'єднався в фортепіанний дует з наступною учасницею нашої «десятки», своєю одноліткою Поліною Антоненко.
Поліна почала навчатися грі на роялі з 8-ми років також під керівництвом Тетяни Фоміної. Високий рівень виконання дівчинка підтвердила на міжнародному конкурсі «Юні піаністи» у Відні і як солістка Камерного оркестру Одеської філармонії. Зірковий дует Кауфмана і Антоненко бере участь в шкільних та міських концертах, а також в ОНМА імені Нежданової.
Володар двох десятків дипломів «Кращому концертмейстеру» різноманітних вокальних та інструментальних конкурсів, ще один номінант нашого списку - Ігор Параду.
Випускник школи Столярського та академії Нежданової, з 2005 року Ігор ділитися своїми знаннями з учнями музичної академії і одночасно встигає виконувати соло в Одеському національному театрі опери та балету. Ігор Параду - лауреат конкурсів «Мистецтво XXI століття" (1999 р) - 3-а премія, I Міжнародний конкурс пам'яті Еміля Гілельса (2001 г) - 3-а премія, «Мистецтво XXI століття" (2006 р), номінація «Мистецтво акомпанементу »- 1-ша премія. Неодноразово виступав з концертами в якості соліста і концертмейстера в різних містах України, Росії, Молдови, Білорусі, Німеччини, Іспанії, Греції, Китаю.
Наступною в нашій добірці неабияких майстрів йде Діана Гульцовій. Златовласая красуня, нині викладач кафедри спеціального фортепіано Одеської національної академії імені Нежданової, закінчила її у 2012 році в класі професора Тетяни Фоміної.
Володар Гран-Прі на міжнародних конкурсах піаністів в Києві, Італії, Фінляндії, Швейцарії, Австрії, лауреат 1-ї премії міжнародного конкурсу піаністів пам'яті Еміля Гілельса. Діана веде активну концертну діяльність, регулярно гастролює з сольними концертами по країнах Європи, з успіхом виступає не тільки як сольний виконавець, а й у складі інструментального тріо імені Столярського, а також виступає з національними оркестрами Одеської, Київської та Молдавської філармоній. У 2015 році з відзнакою закінчила асистентуру-стажування. Протягом багатьох років постійно бере участь в абонементі Одеської обласної філармонії «Зірки, запалені генієм ....». Гастрольний графік налічує понад 40 концертів на рік. Особливу перевагу віддає циклічним творів, так наприклад в минулому році порадувала одеську публіку виконанням «Крейслеріана» Шумана, яка до цього ніколи не виконувалася на сцені філармонії. Вперше за 30 років прозвучали «Концертштюк» Вебера і «Фантазія на теми з опери Фігаро» Ліста, «Картинки з виставки» Мусоргського та багато іншого. У кожній новій концертній програмі обов'язково є місце сюрпризу і прем'єрі для слухачів, наприклад, виконання на біс «Пір року» Чайковського.
Справжній талант талановита в усьому. Ось і старший викладач кафедри спеціального фортепіано Георгій Кожухар, лауреат міжнародних конкурсів на дозвіллі пише музику і вірші. Видано дві збірки його творів: «З минулого в майбутнє» (2003) і «Хочеться знати» (2009).
У 2008 році Георгій закінчив асистентуру-стажування під керівництвом професора А. Г. Харченко, з цього ж року працює за сумісництвом концертмейстером на кафедрі сольного співу. З 2006 по 2015 рік піаніст неодноразово виступав в Одеській обласній філармонії (в т.ч. в рамках абонемента «Зірки, запалені генієм ...») і на інших концертних майданчиках Одеси. Виступав з Національним одеським філармонічним оркестром і Камерним оркестром Одеської обласної філармонії, а також у філармоніях Вінниці та Києва з сольними концертами. Брав участь в концертах, організованих різними громадськими організаціями та дипломатичними представництвами (консульствами Румунії, Польщі, Китаю, Кіпру та ін.), Брав участь в якості соліста в світовій прем'єрі твору грецького композитора Нестора Тейлора для фортепіано з оркестром (2013 р, диригент Мирон Міхайлідіс) .
Георгій виходить на сцену в середньому близько 50 разів щорічно, виступаючи як соло, так і з оркестром, з інструменталістами в камерному ансамблі, з вокалістами в якості концертмейстера. Його репертуар різноманітний, але перевагу в виступах часто віддається творам Ліста і Рахманінова (в 2014 році Георгій в один вечір виконав в Одеській обласній філармонії два найбільш відомих концерту Рахманінова для фортепіано з оркестром - другий і третій).
Кожухар - лауреат третього конкурсу пам'яті Еміля Гілельса (2006 г., Одеса), в 2013 році був нагороджений срібною медаллю Національної академії мистецтв України. В даний час студенти та випускники Георгія також ведуть успішну музичну діяльність і займають призові місця на міжнародних конкурсах.
Ще один викладач спеціального фортепіано академії, лауреат і дипломант різних міжнародних конкурсів Польщі, Словаччини, Молдови, України та Росії - Андрій Показ.
Виступав в ролі соліста, концертмейстера, брав участь в журі конкурсів, проводив майстер-класи в різних країнах світу (Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Великобританія, Південна Корея, Китай, Росія, Україна). Піаніст грає близько двохсот концертів в рік як сольно, так і в різних складах. Репертуар виконавця охоплює різноманітні стилі та жанри: починаючи з барокової класики і закінчуючи джазовими творами і імпровізаціями. Але особливе місце в програмах концертів піаніста займає творчість великого польського композитора Фредеріка Шопена. У списку виконуваних Андрієм творів присутні вершини світового композиторського майстерності: 3-й концерт Сергія Рахманінова, карнавал Роберта Шумана, сі - бемоль мінорна соната Шопена і багато інших.
Захоплення джазовою музикою приносить свої плоди - Андрій працює над дисертацією, тема якої тісно пов'язана з цим стилем музики. Закінчив ОНМА ім. А. В. Нежданової в класі професора Н. П. Михайлової.
Відразу після володаря мужньої густою бороди Андрія Показа, в нашій «десяточку» йде трепетна і ніжна Катерина Єргієва.
У 2007 році продовжувачка традицій музичної династії Єргієв закінчила з відзнакою Одеську музичну академію (клас професора Евеліни Коваленко) і отримала звання магістра за спеціальністю «музичне мистецтво». З того ж року - концертмейстер кафедри сольного співу Одеської музичної академії, а з 2010 року - викладач кафедри спеціального фортепіано.
Катерина брала участь в майстер-класах провідних піаністів світу (Блох, Поллак, Могилевський). Неодноразово представляла Одесу на всеукраїнських і міжнародних фестивалях: «Два дні і дві ночі нової музики» (Одеса, Україна, 2008), «Іш Арті» (Каунас, Литва, 2008), «Провесінь» (Кіровоград, Україна, 2009), « UDELM »(Лезор, Франція, 2009). У тому числі - і в складі зоряного камерного ансамблю «Каданс» - разом із заслуженим артистом України Іваном Єргієв (баян) та лауреатом Міжнародних конкурсів Оленою Єргієв (скрипка).
Катерина Єргієва справжній колекціонер призових премій міжнародних конкурсів світу. Просто перерахуємо деякі з них: VIII Всеукраїнський конкурс пам'яті Генріха Нейгауза (II премія, Кіровоград, Україна, 2002), Всеукраїнський конкурс пам'яті Олександра Бугаєвського (II премія, Херсон, Україна, 2002), Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» в категорії камерних і фортепіанних ансамблів (I премія, Ворзель, Україна, 2005), IV Міжнародний конкурс піаністів «ISАМ» (II премія, Німеччина, Михельштадт, 2008), XI Міжнародний конкурс молодих виконавців імені Євгена Кокі (Кишинів, Молдова, 2005), III Міжнародний конкурс пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, краина, 2006). Фіналістка Х Міжнародного конкурсу імені Жана Франсе (Париж, Франція, 2007). У 2009 році стала лауреаткою IV Міжнародного конкурсу піаністів пам'яті Еміля Гілельса (III премія). У 2014 році отримала Гран-прі на Міжнародному конкурсі піаністів «Lia Tortora» (Італія, П'єве).
Талановитий, думаючий, глибокий піаніст, «відкриття» V Міжнародного конкурсу піаністів пам'яті Гілельса (ІІІ премія) Олександр Громовий. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, володар головного призу міжнародного фестивалю-конкурсу «Карпати без кордонів», «Золотий Парнас 2012» в Польщі.
У його репертуарі твори значною труднощі найрізноманітніших стилів - в тому числі соната сі мінор Фредеріка Шопена, соната №8 Сергія Прокоф'єва, соната №2 b-moll і «Варіації на тему Кореллі» Сергія Рахманінова.
Виступає в Одеській філармонії з сольними програмами, концертує в Польщі. Закінчив ОНМА ім. А. В. Нежданової в класі професора Н. П. Михайлової.
Прекрасна Наталія Заєць поєднує постійні виступи та участь в конкурсах і концертах з роботою на двох кафедрах Музичної академії: кафедрі сольного фортепіано і кафедрі духових та ударних інструментів.
За роки навчання у заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Фоміної Наталя стала лауреатом міжнародних конкурсів: імені Марії Юдіної, конкурс камерних ансамблів, в Санкт-Петербурзі; конкурс фортепіанних дуетів (2004 рік, Київ); Міжнародний конкурс піаністів, фортепіано соло (2005 рік, Фінляндія, місто Ювяскюля), конкурс камерних ансамблів (2004 рік, Київ). Останнім часом брала участь в філармонійному абонементі «Зірки, запалені генієм ...», де виступала з національним філармонічним оркестром під керуванням Ігоря Шаврука. З 2006 року працює в Музичної академії.
Замикає наш далеко не повний список талановитих піаністів музичної академії володар призу «Надія» на 4-му міжнародному конкурсі пам'яті Еміля Гілельса в 2009 році - Андрій Турбінський.
Випускник музичного училища в класі Інни Березовій, на даний момент Андрій є аспірантом другого року навчання в ОНМА імені Нежданової (клас професора П. М. Муляра) і працює в оперній студії при академії. Володар премії на конкурсі фірми Bechstein (Київ) 2012 р, лауреат інших конкурсів - Ворзель-Київ, пам'яті Людмили Гінзбург (Одеса), імені Віардо (Запоріжжя) і багатьох інших.