Дешеві квитки в театр: 5 правил їх покупки

  1. 1. Користуйтеся офіційними сайтами театрів
  2. 2. Плануйте похід в театр заздалегідь
  3. 3. Цікавтеся вхідними квитками
  4. 4. Пам'ятайте про соціальні знижки
  5. 5. Не забувайте про дрібниці
  6. Великий театр
  7. Музичний театр ім. К. С. Станіславського і В. І. Немировича-Данченка
  8. Московський театр "Нова Опера"
  9. Камерний музичний театр ім. Бориса Покровського
  10. Московський державний академічний дитячий музичний театр імені М. І. Сац
  11. Московський музичний театр «Гелікон-Опера»
  12. Московський художній театр ім. А. П. Чехова
  13. Театр «Ленком»
  14. Театр Олега Табакова
  15. Театр «Современник»
  16. Театр «Майстерня Петра Фоменка»
  17. Російський академічний молодіжний театр
  18. Театр ім. Вахтангова
  19. МХАТ ім. Горького
  20. Театр Et Cetera

5 правил покупки дешевих квитків в московські театри

Як потрапити в улюблені театри без надзвичайних витрат - 5 простих правил і деякі подробиці з самих театрів і від глядачів про те, як купити дешеві квитки в театр.

Якщо душа вимагає прекрасного, а ринкові ціни на духовну їжу кусаються, слід шукати недорогі квитки в театр і застосовувати певні хитрощі для того, щоб не упустити можливість потрапити на виставу.

1. Користуйтеся офіційними сайтами театрів

Квитки в будь-який театр зараз можна замовити і купити на його офіційному сайті. До того ж, майте на увазі, що до початку періоду продажів в касі театру лежить всього близько 30% від усіх квитків, решта квитків вже забрали розповсюджувачі - театру так вигідніше. Розповсюджувачі ж зазвичай завищують ціну приблизно на 10-15%. Тому вигідніше, звичайно, купувати квитки в самому театрі.

2. Плануйте похід в театр заздалегідь

Склавши план відвідувань культурних заходів, а головне, задумавшись про покупку квитка в театр за два місяці до вистави, ви зможете купити квиток набагато дешевше, ніж якщо почнете шукати його за тиждень або напередодні. Це правило застосовується до всіх театрів без винятків. За два місяці до дати вистави в касі або на сайті театру купити квитки, як правило, цілком реально.

3. Цікавтеся вхідними квитками

У ряді театрів діють так звані вхідні квитки: за невелику суму ви зможете пройти в зал і сісти на вільне місце або ступені, якщо місць немає зовсім.

4. Пам'ятайте про соціальні знижки

У деяких московських театрах студенти, пенсіонери та інваліди можуть пройти безкоштовно або отримати значну знижку на квиток. Наприклад, при купівлі квитків на спектаклі, що йдуть в понеділок, вівторок, середу та четвер студентам зроблять знижку 50% в театрі Et Cetera . Беріть з собою студентські квитки!

5. Не забувайте про дрібниці

Вибираючи спектакль, на який ви хочете піти, звертайте увагу на те, в якому залі він буде проходити. Як правило, квитки на малу сцену дорожче, ніж на основну (не стосується Великого театру). Крім того, перевіряйте, чи не йде спектакль в рамках будь-якого фестивалю. У такому випадку ціна на квиток може виявитися вище, ніж зазвичай.

Тепер трохи про особливості покупки квитків в деякі московські театри.

Великий театр

Великий театр

Всі знають, що Великий театр неможливо потрапити, а якщо можливо, то лише за якісь космічні гроші. Майте на увазі - це міф. У найвідомішому театрі Росії квитки, звичайно, не найдешевші, однак завжди можна щось придумати.

Спочатку офіційна інформація: придбати квиток на спектаклі в зону Історичною і Нової сцени великого театру можна за три місяці. Квитки в Бетховенський зал раніше надходили в продаж за два місяці, але тепер так само починають продаватися за три місяці до дати концерту.

Попередній продаж в касі театру починається о 10:00 по суботах.

З 2005 року студенти денної форми навчання за годину до вистави можуть купувати квитки за мінімальною ціною - 100 рублів (які потім нерідко продають вже трохи дорожче стоять тут же квиткових спекулянтів). Ця акція поширюється на Нову і Історичну сцену (акція з продажем квитків - теж).

Великий театр розпочинає продаж дешевих квитків для молоді

Тепер реальність: не потрібно приходити по суботах ні до 10 ранку, ні до 7, ні до 12 дня. Вірніше, спробувати можна, але квиток ви навряд чи купите, зате придбаєте не найприємніший досвід стояння в черзі (про який багато хто вже встиг забути), а крім того отримаєте уявлення про принизливу перевагу квиткових спекулянтів над іншими людьми. А ось думка реального глядача:

"По суботах цілком собі можна приїжджати якомога раніше, годині о 5-6, щоб потрапити в першу сотню, і можна отримати недорогі квитки. Так, негативу разом з квитками отримаєте сповна, і мату, і цих безглуздих перекупників, в черзі доведеться простояти до 8 годин, потім роздають браслети на руку з номером і можна відійти погуляти до 10.

Потім власне починається продаж, можна в одні руки взяти два квитки на оперу і два на балет. Не важливо, які. 4 опери або 4 балету не дадуть, хоч умри. Але можна домовитися з сусідом по черзі, якщо вам треба балет, а йому оперу, потім помінятися.

Загалом, по суботах там панує совок в найгіршому його втіленні. Але зате можна добре заощадити на квитках ".

Якщо такого роду пригоди вас не лякають - вперед.

Як зводити дитину до Великого театру і не пошкодувати про це

А якщо ваша мета - придбання не життєвого, а естетичного досвіду, тобто похід на виставу, ми рекомендуємо скористатися офіційним сайтом Великого театру , де можна купити квитки на більшість вистав за офіційними цінами театру. Звичайно, на деякі вистави квитків не буде.

Але ми радимо не впадати у відчай і відвідувати сайт регулярно. Часто буває, що сьогодні квитків на сайті немає, а завтра - вже є. Правда, в даному випадку планувати не вийде - тут, скоріше, ситуація нагадує палаючу путівку: якщо попався хороший варіант, доведеться збиратися і їхати.

Зверніть увагу, що квитки на Нову сцену Великого театру дешевше, ніж на Історичну сцену. На Нову іноді можна потрапити і за 1500 рублів, і за 1000. При тому, що там часто йдуть відмінні спектаклі: наприклад, балет "Світлий струмок" або опера "Богема".

Не відмовляйтеся і від концертів в Бетховенському залі Великого театру (квитки майже завжди вільно продаються в касах і на сайті театру, вхід в зал - через колони Великого театру). Квитки на концерти солістів оркестру Великого театру ніколи не бувають дорожче 500 рублів, зате кожен з таких концертів - яскрава подія. Кращі з них завжди додатково анонсуються на сайті ChamberMusic.Ru .

При покупці квитків не забудьте вивчити схеми залів. У Бетховенському залі по можливості не беріть квитки за боків. Хоча головним чином це стосується Нової і Історичною сцени.

Якщо квитки з боків залів, намагайтеся брати перший ряд. Інакше побачити щось буде складно. З іншого боку, на Історичній сцені Великого театру ніколи не бійтеся квитків в бельетаж в ложах з 12 по 15 з лівого і правого боку. Вони називаються "місце 7" і "місце 8", позначені, як "незручні місця" і якщо надходять у продаж, то за нижчими цінами. Не вірте. Це відмінні місця - будете сидіти на зручних високих стільцях, схожих на барні, і сцену буде прекрасно видно.

Інформація про театр і квитки на спектаклі в Большой театр .

Музичний театр ім. К. С. Станіславського і В. І. Немировича-Данченка

Музичний театр ім. К. С. Станіславського і В. І. Немировича-Данченка

Деякі любовно називають його "Стасик", чим викликають неймовірне обурення у низки служителів цього театру. Проте, "друге ім'я" цього театру широко використовується. Квитки в цей театр набагато дешевше, ніж у Великій, а багато любителів опери і балету люблять його навіть більше за "домашню" атмосферу.

Втім, в МАМТ теж є ризик нарватися на нечемного охоронця - але в цьому випадку досить викликати начальника зміни: в цьому театрі стежать як зокрема за поведінкою охорони, так і взагалі за атмосферою, в яку потрапляє глядач, відкривши двері театру.

Квитки так само купуються на сайті або в касах, ціни, як ми вже сказали, божеські, а видимість в залі відмінна з будь-якого місця. Виняток - 1 і 14 ложі. Там сцену майже не видно з-за директорських лож. У 2 і 13 ложах - так скажемо, "обмеження видимості".

Інформація про театр і квитки в Музичний театр ім. К. С. Станіславського і В. І. Немировича-Данченка

Московський театр "Нова Опера"

Московський театр "Нова Опера"

Театр був заснований видатним радянським диригентом Євгеном Колобовим, дуже зручно і затишно розташований на вулиці Петрівка і може в якійсь мірі носити звання "кузні кадрів для Великого театру": деякі солісти театру не так давно перейшли в Великий, а чудовий баритон Василь Ладюк, хоч і зберігає вірність "Новій опері", проте, регулярно з'являється і на сцені Великого.

Квитки порівняно недорогі, а видимість в залі теж хороша з будь-якого місця.

Інформація про театр і квитки в Московський театр "Нова Опера"

Камерний музичний театр ім. Бориса Покровського

Камерний музичний театр ім. Бориса Покровського

У 1972 році багаторічному головному режисерові Великого театру Борису Покровському запропонували реформувати маленький оперний колектив, гастролює по Росії. Так виник Московський камерний музичний театр.

Свого часу Камерний музичний театр працював з Родіоном Щедріним, Дмитром Шостаковичем, Тихоном Хренніковим, Геннадієм Різдвяним. З перших же днів було вирішено, що це місце стане лабораторією сучасної опери, але разом з тим буде знайомити глядача і з оперними раритетами.

Тут вперше прозвучали твори сучасних композиторів, вже стали класиками: «Шинель», «Коляска», «Весілля», «Брати Карамазови» Холмінова, «Життя з ідіотом» Шнітке, «Граф Каліостро» Таривердієва, «Бідна Ліза» Десятникова, «Бідні люди »Седельнікова, ну а« Ніс »Шостаковича і зовсім став візитною карткою театру. Серед раритетів, які прозвучали на сцені Камерного музичного театру, - «Аптекар» Гайдна, «Гра на воді» Бріттена, «Пригоди гульвіси» Стравінського, «Дон Жуан, або Покараний розпусник» і «Директор театру» Моцарта.

Театр цей в деяких проявах дуже хороший. У всякому разі, там часто йдуть вистави, які не йдуть більше ніде. Але, чесно кажучи, у нас є підозра, що квитки в нього дістати не дуже складно. А ось задоволення від вистави в цьому театрі можна отримати велике.

З 2018 року театр втратив самостійність і перетворився в Камерну сцену ім. Покровського Великого театру Росії. Відповідно, квитки в нього слід шукати там же, де продають і квитки в Великий театр .

Інформація про театр і квитки Камерний музичний театр ім. Бориса Покровського

Московський державний академічний дитячий музичний театр імені М. І. Сац

Московський державний академічний дитячий музичний театр імені М. І. Сац

Перший в світі професійний театр опери, балету і симфонічної музики для дітей. Носить ім'я свого засновника - першої ж в світі жінки - оперного режисера, видатного діяча культури Наталії Іллівни Сац.

Якщо є бажання познайомити дитину зі світом музики, Театр імені Сац може стати непоганим варіантом початку, оскільки в репертуарі інших московських театрів не так багато дитячих вистав, до того ж складається відчуття, що сучасні постановники потихеньку розучуються ставити для дітей.

А тут, наприклад, можна подивитися приголомшливий дитячий балет "Чіполіно" на музику К. Хачатуряна в постановці Г. Майорова, який раніше йшов у Великому театрі, а тепер не йде.

Інформація про театр і квитки в Московський театр імені Сац

Московський музичний театр «Гелікон-Опера»

"Гелікон-опера" може похвалитися видатним головним диригентом - Володимиром Понькін, а також художнім керівником - режисером Дмитром Бертману, який вміє будь-яку свою постановку перетворити якщо не в провокацію, то, у всякому разі, у щось дуже несподіване.

Протягом довгого часу театр "Гелікон" базувався на Великому Арбаті, проте вже в листопаді Москву чекає сенсація - після тривалої і складної реконструкції основною сценою театру "Гелікон-опера" знову стане садиба Шаховський-Глєбової-Стрешнєва на Великій Нікітській вулиці .

Інформація про театр і квитки в Московський музичний театр «Гелікон-Опера»

Московський художній театр ім. А. П. Чехова

Московський художній театр ім. А. П. Чехова

У МХТ ім. Чехова ціна на квитки варіюється від 350 до 5 000 рублів. Заздалегідь можна придбати квитки за більш вигідними цінами. Насолодитися виставою зручно абсолютно з будь-якого ряду - видимість всюди достатня.

Інформація про театр і квитки в Московський художній театр ім. А. П. Чехова

Театр «Ленком»

Театр «Ленком»

У «Ленкомі» також можна купити квиток на сайті. Тут же подивитися розташування місць в залі і вибрати доступну ціну. Однак, купуючи найдешевші квитки на бельетажі за 250 рублів, ви ризикуєте нічого не побачити. Тому економте з розумом - оптимальний варіант 400-500 рублів за квиток.

Інформація про театр і квитки в театр «Ленком»

Театр Олега Табакова

Театр п / р О. Табакова

У затишній «табакерці» можна подивитися на улюблених акторів, купивши квиток на сайті. Мінімальна ціна на балкон становить 600 рублів. Але якщо уважно стежити за новинами на сайті театру, то можна легко знайти собі місце «під сонцем» і за більш низьку вартість.

Інформація про театр і квитки в театр О. Табакова

Театр «Современник»

Театр «Современник»

Найдешевші квитки в «Современнике» придбати можна за 200 рублів, вибравши місця на останньому ряду на балконі. Головне, заздалегідь схаменутися і подбати про це - за 2-3 тижні. У день вистави купити квиток практично неможливо.

Інформація про театр і квитки в театр «Сучасник»

Театр «Майстерня Петра Фоменка»

Театр «Майстерня Петра Фоменка»

Попередній продаж квитків на сайті майстерні починається за два місяці до прем'єри. Найнижча ціна становить 300 рублів. Заповнивши форму на сайті, можна «стати в чергу» на бажаний квиток. В поля необхідно вписати суму, на яку ви розраховуєте, і залишиться чекати дзвінка адміністратора.

Інформація про театр і квитки в театр «Майстерня Петра Фоменка»

Російський академічний молодіжний театр

Російський академічний молодіжний театр

Квитки в РАМТ можна придбати за демократичними цінами, які починаються від 300 рублів. Зверніть увагу, що на постановки Маленькій сцени і Чорної кімнати квитки продаються тільки в касі, що знаходиться на Театральній площі. Але до дня прем'єри краще не зволікати, так як квитки розбираються досить швидко. Пільги в театрі також передбачені відповідно до законодавства, але домовлятися потрібно заздалегідь по телефону.

Інформація про театр і квитки в Російський академічний молодіжний театр

Театр ім. Вахтангова

Театр ім. Вахтангова

У легендарний театр ім. Вахтангова можна потрапити, заплативши всього 250 рублів. Стежити за появою можливості придбати дешевий квиток можна на офіційному сайті. Квитки надходять у продаж приблизно за 2-4 тижні.

Інформація про театр і квитки в Театр ім. Вахтангова

МХАТ ім. Горького

МХАТ імені Горького

Мінімальна ціна на квитки в цей театр становить 150 рублів. Це місця на балконі в 3-5 рядах. Квитки в наявності завжди, зал зазвичай не забитий, тому місць вистачить на всіх бажаючих.

Інформація про театр і квитки в МХАТ ім. Горького

Театр Et Cetera

На радість всіх студентів в театрі на все постановки, що йдуть по понеділках, вівторках, середах і четвергах, знижка становить 50%. Щоб заощадити в два рази, купувати і бронювати місця бажано заздалегідь. Без спеціальних пропозицій квитки можна купити мінімум за 500 рублів.

Інформація про театр і квитки в театр Et Cetera

ClassicalMusicNews.Ru