Місія і концепція видання, які залучаються при його функціонуванні інформаційно-організаційні та інтелектуальні ресурси наведені тут . Звіт за 2-е десятиліття його історії см. За адресою: Авіапанораме - 20 років
Додатково можна відзначити наступне.
Статус журналу «Авіапанорама» в найбільш великих проектах 2010-х рр .:
● У 2019 р журнал «Авіапанорама» - інформаційний партнер Міжнародного авіаційно-космічного салону МАКС-2019, Міжнародного військово-технічного форуму Армія-2019, 11-ї Міжнародної виставки вертолітної індустрії HeliRussia 2019, 9-ї міжнародної виставки MILEX - 2019, проектів «Національна премія в області імпортозаміщення ПРІОРИТЕТ-2019» і ВУЗПРОМЕКСПО 2019.
● У 2018 г. (на 15.01.) - інформаційний партнер міжнародних форумів Неруйнівний контроль, випробування, діагностика, INSPACE FORUM 2018, Точні виміри - основа якості і безпеки, Армія-2018, Національна премія в області імпортозаміщення ПРІОРИТЕТ-2018, виставок НАВІТЕХ- 2018, HeliRussia-2018, Композит-Експо 2018, «EXPO - RUSSIA SERBIA», «EXPO - RUSSIA UZBEKISTAN» і ін.
● У 2017 г. - інформаційний партнер Міжнародного авіаційно-космічного салону МАКС-2017, Міжнародного військово-технічного форуму Армія-2017, 4-ї міжнародної виставки Expo-Russia Serbia 2017, 10-ї Міжнародної виставки вертолітної індустрії HeliRussia 2017, 8-й міжнародної виставки озброєння та військової техніки MILEX - 2017, XIII Московського міжнародного форуму та виставки MetrolExpo'2017 , 10-ї міжнародної виставки Композит-Експо 2017, проекту Національна премія в області імпортозаміщення «Пріоритет • 2017»
● З 2016 року - інформаційний партнер форумів Армія 2016, «Точні виміри - основа якості і безпеки», INSPACE FORUM 2016, виставок Expo-Russia Serbia 2016, Expo-Russia Armen ia 2016, НАВІТЕХ 2016, HeliRussia 2016, проекту Національна премія в області імпортозаміщення «Пріоритет • 2016», міжнародної конференції «пілотованих освоєння космосу», а також ряду ін. великих заходів.
● У 2015 г. - з'явився інформаційним партнером виставок Expo-Russia Serbia 2015 року, Expo-Russia Kazakhstan 2015 року, Expo-Russia Belarus 2015 року, Форумa інноваційних технологій InfoSpace-2015 року, військово-технічного форуму Армія-2015 року, авіасалону МАКС-2015 року, Першої міжнародної науково-практичної конференції «Країни БРІКС: стратегії розвитку і механізми взаємодії та співпраці в світі, що змінюється», II Стратегічного форуму молодих інженерів Росії ТЕХНОДОКТРІНА-2015 року, проекту Національна премія в області імпортозаміщення «Пріоритет •-2015» і ряду ін. заходів.
● У 2014 р з'явився інформаційним партнером Третього Міжнародного Форуму «Технології в машинобудуванні - 2014» та Другий Міжнародної виставки озброєнь і військової техніки «Оборонекспо-2014», Міжнародного авіатранспортного форуму Матвій-2014, 11-ї Міжнародної виставки випробувального та контрольно-вимірювального обладнання Aerospace Testing & Industrial Control, IX Національного Конгресу «Модернізація промисловості: Пріоритети розвитку», XV Міжнародній науковій конференції «Модернізація Росії: ключові проблеми та рішення»; Міжнародній конференції «Авіація і космонавтика» і Міжгалузевого конкурсу науково-технічних робіт та проектів «Молодь і майбутнє авіації та космонавтики«; офіційним інформаційним партнером 14-го Всеросійського форуму технологічного лідерства Росії ТЕХНОДОКТРІНА 2014 http: //технодоктріна.рф/ .
● У 2013 р виступив офіційним інформаційним партнером міжнародного авіасалону в Жуковському - МАКС-2013, а також інформаційним партнером ряду великих заходів. Наприклад: Міжнародний авіаційний конгрес «IAC», Aerospace Testing 2013, UVS TECH 2013, XII Міжнародна конференція «Авіація і космонавтика 2013», VII НПК «Людський фактор в авіації і космонавтиці: ефективність обліку», VIII Національний конгрес «Модернізація промисловості Росії: перспективи розвитку».
● У 2012 р був офіційним інформаційним партнером 2-го Міжнародного форуму «Технології в машинобудуванні - 2012», став офіційним інформаційним партнером проекту «Авіаційна столиця Росії» ( http://www.avia-capital.com/ ), Прагнув внести істотний внесок в підвищення ефективності ряду найважливіших форумів, а також брав активну участь в заходах, присвячених 75-річчю перельоту екіпажу В.П. Чкалова через Північний полюс, 100-річчя Військово-повітряних сил Росії.
● У 2011 р був офіційним інформаційним партнером МАКС-2011, а також генеральним інформаційним партнером заходів Уряду Москви на МАКС-2011 /wp-content/uploads/2011/06/44.pdf , Вніс свій внесок в забезпечення ряду форумів (так, в рамках Aerospace Testing 2011 редакцією журналу «Авіапанорама» був організований і проведений великий (більше 80 учасників) семінар на тему: «Інформаційно-діагностичне забезпечення обслуговування авіаційної техніки» - http://www.aerospace-expo.ru/home/news/1651.aspx ), А також брав участь в заходах, присвячених 50-річчю першого польоту людини в космос.
● У 2010 р журнал «Авіапанорама» виконав функції генерального інформаційного партнера виставкової програми 1-го Міжнародного форуму «Технології в машинобудуванні - 2010».
- Абсолютна більшість авторів публікацій в «Авіапанораме» і співробітників редакції - експерти у відповідних науково-практичних областях / redakciya / 3 . Наприклад: серед авторів в №5-2014 - 7 докторів і 5 кандидатів наук. Особливо цікавий за складом авторів №4-2011 - 5 докторів і 6 кандидатів наук (технічних, військових, медичних, економічних, політичних, історичних, філософських, сільськогосподарських), заслужені льотчики-випробувачі РФ, майстри спорту, конструктори, співробітники органів законодавчої влади, галузевих НДІ, ГНЦ і інститутів РАН, ОАК, авіакомпанії «Аерофлот - РМА». У цьому одне із свідчень нашого проходження принципам системного підходу, оголошеного в №5-2005 журналу .
- Про правильність редакційної політики «Авіапанорами» свідчить постійне зростання числа передплатників, що почався з 1-го півріччя 2006 року, а також відбулися 31.10.2007 вибори його головного редактора головою ревізійної комісії Товариства «Безпека польотів», включення «Авіапанорами» на Міжнародній конференції « Людський фактор в авіації і космонавтиці »(Червень 2007) до складу« Інноваційної інфраструктури обліку людського фактора в авіації і космонавтиці ».
- З 2005 року журнал є складовою частиною в системах функціонування Російського фонду розвитку високих технологій (організатор конференції щорічного Міжнародного форуму «Високі технології XXI століття» і багатьох пріоритетних проектів), Російської академії космонавтики, Всеросійської організації якості, Громадської благодійного об'єднання (організації) «Клуб Героїв Радянського Союзу, Героїв Російської Федерації і повних кавалерів ордена Слави », заснованого героями міста Жуковського, є колективним членом Парт ерств «Безпека польотів», представлений в редакційній раді журналу «Патріот Вітчизни» Росвоенцентра при Уряді РФ 1,2. Журнал тісно співпрацює з низкою ЗМІ (в тому числі електронних, наприклад, http://vpk.name/ , http://rosinform.ru/ і ін., інформаційних та PR-агентств. Перелік залучених ресурсів змінюється в залежності від специфіки проекту, який розробляє редакція «Авіапанорами» або в якому журнал бере участь.
- Паперову версію «Авіапанорами» (до №6-2013 включно) поширювалася на всій території Росії за передплатою. Крім цього, журнал поширюється в Англії, Білорусії, Болгарії, Бразилії, В'єтнамі, Німеччині, Греції, Китаї, США, Узбекистані, Україні, Франції, Чорногорії та ін.
- В електронному вигляді матеріали та анонси кожного номера «Авіапанорами» (до №6-2013 включно) публікуються на відкритому ще в 1997 р власному інтернет-сайті, окремі матеріали - на інтернет-порталі vpk.name, до 2018 року публікувалися на сайтах arms -expo.ru (Федеральний електронний довідник «Зброя Росії») і flightsafety.ru (НП «Безпека польотів»), поширюються через ІА Інтегрум МЕДІА, ІАС «Медіалогія», ІА «Книга-сервіс» http://rucont.ru/efd/261134 , «Преса по підписці» http://www.akc.ru/rucont/itm/261134/ , А також за допомогою Об'єднаного каталогу «Преса Росії» http://www.pressa-rf.ru/rucont/edition/261134/ . Крім того, матеріали розділів «Новини наших партнерів», «Анонс майбутнього номера» і «Читайте у свіжому номері" публікуються на «Яндекс.Новини» ( http://news.yandex.ru/smi/aviapanorama ).
C 2014 року журнал тимчасово виходить тільки в електронному вигляді та розсилатися передплатникам і партнерам по електронній пошті (в форматах PDF і SWF), а також в інтернет-версії для скачування більшості матеріалів номера з сайту журналу. Головна причина тимчасової відмови від друкованої, паперової версії журналу - криза поширення друкованих ЗМІ через послідовного банкрутства найбільших підписних агентств (2009 г. - «Роспресс», 2010 р - «Вся преса», 2011 - АРСМІ, 2012-2013 - « Інтерпочта »і ін.). Кожне з них не тільки не оплачувало поставки тиражів за півроку - рік, а й позбавило нас значної частини передплатників. Правда, чимала їх кількість, не дочекавшись оплачених агентствам номерів журналу, перейшло в розряд постійних відвідувачів його сайту http://aviapanorama.ru , Активно функціонуючого з 1997 (!) Року і практично повністю відображає зміст кожного номера. В останньому ми також бачили позитив, бо таким чином мимоволі спонукали своїх читачів враховувати реалії безпаперової інформатики.
Переваги нашого електронного видання полягають в оперативності опублікування матеріалів - до макетування і випуску номера найбільш термінові статті відразу після узгодження їх редакційної версії з автором виставляються на стартовій сторінці сайту журналу в розділі «Анонс майбутнього номера», інформаційні модулі - виставляються на сайті негайно, вже в інтернет-версії поточного номера. Одним з головних переваг електронного журналу є можливість включення в текст електронних посилань на згадувані публікації, що дозволяє багаторазово збільшувати інформаційний обсяг публікованих матеріалів (це видно вже на прикладі цього Додатка до «колонці редактора») і зручність їх використання за рахунок забезпечення можливості виборчого сприйняття інформації і масштабування ілюстрацій, що особливо важливо для видань експертно-аналітичного характеру. Важливо й те, що при необхідності в уже опубліковані в інтернет-версії, а також в «Анонсі майбутнього номера» матеріали, можуть бути внесені оперативні правки автора. Інші, загальні переваги електронного видання (екологічні, а також можливість для видавця журналу, автора / замовника публікації миттєво і безкоштовно розсилати містить її номер необмеженому числу адресатів на необмежені відстані та ін.) Ще більш очевидні.
_________________________________
1 Наприклад, журнал «Авіапанорама», а також його головний редактор стали дипломантами конкурсу VII Московського міжнародного салону інновацій та інвестицій www.fasi.gov.ru/news/action/salon/2007/news/conq.doc
2 Редактор журналу «Авіапанорама» і постійний автор публікацій в ньому протягом 2011-2014 рр., Член Ради Товариства незалежних розслідувачів авіаційних подій, радник авіакомпанії «Аерофлот» доктор медичних наук, професор Козлов В.В. став лауреатом премії Партнерства «Безпека польотів» за 2012 р в номінації «Безпека польотів очима журналіста» http://flightsafety.ru/index.php?go=Afisha&in=view&id=7
3 . У різний час редакторами журналу «Авіапанорама» були також доктора технічних наук Попов Ю.В. і Омаров З.Г., доктор медичних наук Козлов В.В., кандидат технічних наук Мельник П.Б., кандидати військових наук Анучин В.В. і Антошин В.В., кандидат сільськогосподарських наук Коршунов Н.А., кандидат економічних наук Губарєв В.А.
Шановні передплатники!
Нашим передплатникам, які не отримали будь-якої номер в зв'язку з банкрутством підписних агентств, ми готові вислати його електронну версію в форматі PDF. Для цього треба звернутися до редакції електронною поштою і прикласти до листа фото або скан квитанції відповідної підписки на журнал.
Php?