Довгоочікуване повернення «Секрету»

На цю подію шанувальники біт-квартету «Секрет» чекали більше 20 років - з того самого дня, як ленінградська На цю подію шанувальники біт-квартету «Секрет» чекали більше 20 років - з того самого дня, як ленінградська   четвірка в 1990 році перетворилася в тріо «Секрет» і окремого Максима Леонідова четвірка в 1990 році перетворилася в тріо «Секрет» і окремого Максима Леонідова. Напередодні свого 30-річчя «Секрет» об'єднався в найповнішому і легендарному складі, і не просто для того, щоб дати пару концертів, а пише новий альбом.

До цього останній раз пісня під маркою «Секрету» була записана 10 років тому, відповідно, до 20-річчя колективу. Автором того хіта - «Нічого не зникає» - був одноосібно Максим Леонідов, а пісня була лише частково нової, а почасти - своєрідним попурі: «Іменини у Христини, троянди книги апельсини ... .поднімі очі в надії, адже твоя любов, як раніше, чекає тебе на 5 поверсі ».

Зараз же Максим Леонідов, Микола Фоменко, Андрій Заблудовський та Олексій Мурашов взялися за справу серйозно. Група щільно засіла в студії, і, кажуть, записали вже 6 пісень. Все або майже все, як в старі добрі часи, написані в співавторстві. Поки що в Мережі і на радіо від «секретовцев» 3 нових хіта.

Перша прем'єра - пісні «Все це і є любов» за авторством Максима Леонідова і Миколи Фоменко відбулася на радіо 15 березня.

Віднесе ріка мої слова за острова
Корабликом паперовим.

Через синє море-океан до твоїх ніг,
До далеких чужих берегів.
І тоді, може бути, ти почуєш одного разу,
Як я кажу тобі знову:

«Знаєш, все це і є любов». «Знаєш, все це і є любов»

Пісня привела шанувальників групи в легке здивування. «Добре, красиво, лірично, професійно ... але ... .не« Секрет », - такої думки дотримувалися спочатку багато. Швидше, характерно для сольної творчості Максима Леонідова і його групи Hippoband. Зізнаюся, було побоювання, що і весь новий репертуар буде такою, наскрізь «Хіппобендовскій».

Однак наступна з'явилася в радіоефірі пісня - «Літаки-поїзда» (Леонідов-Фоменко) виявилася «секретовской» вже на все сто. Невигадлива, але чіпляє мелодія і відразу прив'язує до мови слова - в кращих традиціях «Аліси» та «Привета». «Все літаки, всі потяги мчать по колу, як в річках вода, небо і раніше так далеко, літа дочекатися, на жаль, нелегко ...». Однак наступна з'явилася в радіоефірі пісня - «Літаки-поїзда» (Леонідов-Фоменко) виявилася «секретовской» вже на все сто

Ще одна пісня під назвою «Серенада» (Леонідов-Заблудовський) несподівано просочилася в Мережу. І тут же була розтягнута шанувальниками групи на цитати: «Звичайно, можна розмістити« Вконтакте »цю серенаду. Звичайно, можна на «Фейсбуці», тільки це на фіг треба ». Як бачимо, «секретовци» зовсім не застрягли в 80-х і не цураються сучасних «фішок», на кшталт соціальних мереж. Але в цілому твір теж характерне для творчості «того» «Секрету» - лірично-життєрадісне, з легким нальотом пітерської інтелігентності. Здається, все скептично налаштовані після першої пісні любителі старого «Секрету» відтанули.

Чи виявиться вдалим експеримент з возз'єднанням - стане ясно після виходу альбому, адже за трьома піснями судити передчасно. Але «секретомани» вже виспівують нові пісні, гладять свої вузькі червоні галстуки і готуються до ювілейних концертів - в Києві, Ризі, Мінську, Москві і Санкт-Петербурзі. Кажуть, список ювілейного туру цілком ще може розширитися.

Олександра Смирнова, Спеціально для MUSECUBE

Фотографії Антона Коваленко