Державна підсумкова атестація (ОГЕ)
- Результати ДПА 2017
- Результати ДПА 2018
- Методичні рекомендації з підготовки та проведення ДПА з освітніми програмами основної загальної освіти у формі ОГЕ
- Інформаційні матеріали про ДПА-9 для учнів і батьків
- Розклад додаткових занять і консультацій при підготовці до ДПА
- Дорожня карта
- Рекомендації щодо визначення мінімальної кількості балів ОГЕ
Комітет освіти адміністрації міста Тамбова Тамбовської області на підставі листа управління освіти і науки Тамбовської області від 07.09.2018 №1.02-15 / 3658 інформує вас про те, що на сайті ФГБНУ «Федеральний інститут педагогічних вимірювань» http://fipi.ru/about в розділі " ОГЕ і ГВЕ-9 »Розміщені документи, що визначають зміст контрольних вимірювальних матеріалів (далі - КІМ) основного державного іспиту (далі - ОГЕ) із загальноосвітніх предметів (демоверсії, специфікації, кодифікатори). Звертаємо вашу увагу, що для проведення ОГЕ з російської мови розміщені демонстраційні варіанти КІМ для проведення підсумкової співбесіди та письмового іспиту. Для проведення ОГЕ з історії розміщені демонстраційний варіант №1 КІМ для проведення іспиту для учнів, які вивчають предмет на основі концентрической системи викладання і демонстраційний варіант №2 КІМ для проведення іспиту для учнів, які вивчають предмет на основі лінійної системи викладання.
До основного державного іспиту (ОГЕ) допускаються:
-
- випускники 9-х класів ОУ РФ, мають річні оцінки по всіх загальноосвітніх предметів навчального плану за 9 клас не нижче задовільних, получівщіе "залік" на підсумковому співбесіді. У разі отримання які навчаються на державній підсумковій атестації незадовільних результатів не більше ніж по двом навчальним предметам (з числа обов'язкових навчальних предметів і предметів за вибором навчального) вони будуть повторно допущені до здачі іспитів за відповідними навчальних предметів.
ДПА-9 організовується на підставі наказу Міністерства освіти і науки Російської Федерації від 07.11.2018 № 189/1513 Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти
- Нормативно-правова документація (регіональний рівень)
Підсумкове співбесіда з російської мови
- Наказ управління освіти і науки Тамбовської області від 09.01.2019 № 5 «Про підготовку та проведення підсумкової співбесіди з російської мови»
- Наказ МАОУ ЗОШ № 36 від 22.01.2019 № 6 «Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення підсумкової співбесіди з російської мови в 9-х класах в 2018/2019 навчальному році»
- Як підготуватися до іспитів?
- Тренінгові тестування у формі ОГЕ
- Зразкові правила заповнення бланків відповідей учасників ОГЕ
- Міністерства освіти та науки Росії: Про продовження навчання осіб, які не пройшли державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти
З метою визначення рівня готовності учнів 9-х класів до проходження державної атестації за освітніми програмами основної загальної освіти в 2019 році ТОГКУ «Центр експертизи освітньої діяльності» пропонує взяти участь в проведенні тренінгових тестувань в формі основного державного іспиту (далі - ОГЕ) із загальноосвітніх предметів в листопаді-грудні 2018 року. Реалізація тренінгового тестування дозволить навчаються:
-ознайомитися з організацією і технологією проведення ОГЕ;
-знайомство з бланками відповідей;
-перевірити свій рівень підготовки з допомогою стандартних контрольних вимірювальних матеріалів;
-Психологічна підготуватися до здачі іспиту у формі ОГЕ.
Участь в тренувальних тестуваннях дозволить учасникам тестування виявити прогалини в знаннях і усунути їх в час, що залишився до державної підсумкової атестації час, а також дозволить легко адаптуватися в нових умовах проведення ОГЕ. Звертаємо Вашу увагу, що тренінгові тестування не спрямовані на оцінку навчальних досягнень випускників. Тому результати тренінгових тестувань в якості поточної оцінки підготовленості випускників не враховуються. Вартість одного тренінгового тестування для одного учасника тренінгового тестування по одному загальноосвітнього предмета становить 260 рублів. Період проведення листопад - грудень 2018 року. Тестування проводиться за наступними загальноосвітніх предметів: 9 клас: російська мова, математика, історія, суспільствознавство, біологія, хімія, фізика, література, інформатика та ІКТ. З питань участі в тренінгових тестуваннях звертатися в ТОГКУ «Центр експертизи освітньої діяльності» за адресою: 392036, м Тамбов, вул. Лаврова, д.9, каб. 15, e-mail: Ця електронна e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript; тел. (84752) 729287, факс (84572) 470246. Контактна особа: Васильєва Олена Петрівна.
Керівник Рособрнадзора відповів на питання випускників про ЄДІ і
ДПА-9 перед початком іспитів
Керівник Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки Сергій Кравцов та фахівці відомства в ході традиційної «гарячої лінії» перед початком основного періоду іспитів відповіли на питання випускників та їх батьків про те, як буде проводитися ЄДІ і ДПА-9 в 2018 році.
«У цьому році ніяких принципових змін в правилах проведення ЄДІ в порівнянні з минулим роком немає», - повідомив Сергій Кравцов. Він розповів, що ЄДІ в 2018 році треба буде здавати приблизно 730 тисячам учасників. Іспити відбудуться в 5,5 тисячах пунктів проведення ЄДІ по всій Росії і за кордоном.
Більшість питань учасників «гарячої лінії» були традиційними. Їх цікавило, що можна і не можна взяти з собою на іспити, правила перездачі різних предметів і процедури апеляції, скільки часу діють результати ЄДІ і чи впливають вони на отримання атестата, що робити, якщо пропустиш іспит через хворобу або якщо обрані предмети здаються за розкладом в один день, особливості організації іспитів для учасників з обмеженими можливостями здоров'я.
Кілька питань стосувалися порушення процедури проведення ЗНО і можливості витоків контрольних вимірювальних матеріалів (КІМ). Сергій Кравцов запевнив, що заходи інформаційної безпеки в ході ЄДІ повністю виключають подібні витоки, а будь-які пропозиції купити нібито справжні КІМ ЄДІ виходять від шахраїв і довіряти таких пропозицій не варто. Також він не рекомендував майбутнім учасникам ЗНО не намагатися принести на іспит шпаргалки, мобільний телефон, мікронавушники, розумні годинник і інші гаджети. Навіть якщо випускник ними не скористається, він буде вилучений з ЄДІ, а його результат анульований тільки за факт наявності подібних предметів на іспиті.
«Я хочу звернутися до всіх випускників: розраховуйте, перш за все, на свої знання. Якщо добре вчитися, ніяких проблем зі здачею ЄДІ бути не повинно », - сказав керівник Рособрнадзора.
Цікавилися дзвонили на «гарячу лінію», навіщо вводиться технологія друку повного комплекту екзаменаційних матеріалів для учасників ЄДІ в аудиторіях і як це нововведення вплине на хід іспитів. Сергій Кравцов пояснив, що застосування даної технології має повністю виключити вплив людського чинники на результати іспитів, ще більше підвищити захищеність від витоків КІМ ЄДІ і скоротити навантаження на організаторів. Крім того дана технологія остаточно вирішує проблему нестачі додаткових бланків для учасників: будь-яке необхідне їх кількість може бути надруковано на місці.
Фахівці Рособрнадзора розповіли, які заходи передбачені на випадок технічних збоїв в процесі друку або поганої якості роздрукованих матеріалів. У кожному пункті проведення іспитів є заздалегідь налаштовані резервні комп'ютери та принтери, щоб швидко замінити обладнання при необхідності. А якщо в роздрукованому комплекті виявиться технічний брак, то такий комплект буде учаснику замінений.
Ряд питань «гарячої лінії» стосувався обліку результатів ЄДІ при вступі до вузів. Сергій Кравцов нагадав, що якщо учасник перездавав який-небудь предмет і має кілька діючих результатів, то він може вибрати кращий з них. Що стосується обліку результатів підсумкового твори, то рішення приймають самі вузи і варто ознайомитися з правилами прийому на їх сайтах.
Свої запитання керівнику Рособрнадзора прислали не тільки випускники 11 класів, але також дев'ятикласники і їх батьки. Сергій Кравцов розповів, що відеоспостереження на ОГЕ в 2018 році буде вестися вибірково за рішенням регіонів. Він нагадав, що на сайті Федерального інституту педагогічних вимірювань розміщений відкритий банк завдань не тільки ЄДІ, а й ОГЕ, і дев'ятикласники можуть використовувати його для підготовки до іспитів.
В ході підготовки «гарячої лінії» на адресу електронної пошти, у соціальних мережах і по телефону надійшло близько тисячі питань. Телефон «гарячої лінії» Рособрнадзора +7 (495) 984-89-19 продовжить свою роботу протягом всього періоду іспитів і обробки результатів ЄДІ, фахівці відомства відповідатимуть на актуальні питання. Також буде працювати телефон довіри ЄДІ +7 (495) 104-68-38, за яким можна повідомити про будь-які випадки порушень в ході іспитів.
Пряма трансляція «гарячої лінії» велася на Youtube-каналі Рособрнадзора. Там же бажаючі можуть ознайомитися з її відеозаписом https://www.youtube.com/watch?v=tUhOv-LnuPQ
Com/watch?