- Контакти
- якість навчання
- Студенти і викладачі
- Керівництво
- Спеціальності та напрями
- форми навчання
- Інноваційна діяльність
- Співпраця з освітніми структурами
- козачий факультет
- Партнерство з професійними організаціями
- Примітки
Євразійський відкритий інститут
(ЕАОІ) Оригінальна назва
Eurasian Open Institute
заснований
1998
Розташування
Москва, ул.Под'емная, 12. м. Пл.Ільіча
сайт
http://www.eoi.ru
Євразійський відкритий інститут (ЕАОІ) - автономна некомерційна організація вищої професійної і післявузівської освіти, ліцензований та атестований Міністерством освіти РФ, державна акредитація № 1827 від 11 березня 2009 р . Інститут створений в 1998 році . ЕАОІ спеціалізується на підготовці висококваліфікованих фахівців в області економіки, менеджменту, фінансів, інформаційних технологій, маркетингу та інших затребуваних напрямів навчання. В Інституті реалізуються програми вищої професійної освіти, аспірантури, додаткової професійної освіти. При ЕАОІ діє коледж, який реалізує програми середньої професійної освіти.
Контакти
освітня концепція
Головна мета Євразійського відкритого інституту вже 12 років є незмінною - навчання зайнятих людей. Студенти ЕАОІ - це працюючі люди, зацікавлені в отриманні знань найзручнішим для них способом. Наріжний камінь освітньої концепції ЕАОІ - особистісний розвиток - процес, який реалізується одночасно в декількох напрямках: в професії, в сімейному житті і хобі. Тому освітні програми Інституту збудовані таким чином, щоб вони, при максимальній якості освіти, сприяли кар'єрному і професійному зростанню студентів і разом з тим залишали час для особистого життя, роботи і захоплень. При організації освітньої діяльності ЕАОІ орієнтується на потреби студентів, враховує ритм їхнього життя і особистісні особливості. Відкритість освіти передбачає його доступність всім бажаючим підвищити свій освітній рівень, незалежно від громадянства, соціального стану, місця проживання, віку та фізичного стану. Інститут відкритий для всіх людей, нових освітніх технологій та ідей. Відмінною особливістю ЕАОІ є якісний підхід до викладання дисциплін, що поєднує фундаментальні знання і практичні навички вирішення бізнес-завдань. Навчання за унікальним прикладних програм дозволяє випускникам почувати себе впевнено на ринку праці і знайти своє покликання в найбільш затребуваних сферах.
якість навчання
Євразійський відкритий інститут складається в EFQUEL - (Європейської асоціації за якістю в електронному навчанні). Асоціація була створена 30 червня 2005 року за підтримки Європейської Комісії та Європейського агентства з розвитку професійно-технічної освіти (CEDEFOP). Фонд веде аналітичну роботу з питань стандартів якості електронного навчання (e-learning), якості цифрових ресурсів, безперервного навчання за допомогою e-learning. Участь в асоціації дозволяє ЕАОІ отримувати доступ до інформації про новітні проекти і тенденції в області e-learning, обмінюватися досвідом та ідеями, використовувати результати досліджень Фонду для прийняття рішень, встановлювати взаємовигідне співробітництво з іншими членами Асоціації. Отже, студентам Інституту забезпечено якісний супровід високопрофесійними співробітниками вузу, навчання в комфортних і технологічно оснащених умовах, які постійно удосконалюються.
Студенти і викладачі
Сьогодні в Євразійському відкритому інституті навчаються 3500 студентів, більше 35000 слухачів, 85 аспірантів. Євразійський відкритий інститут є одним з кращих економічних і IT вузів столиці. Інститут має у своєму розпорядженні висококваліфікованим професорсько-викладацький складом - кандидати та доктори наук, заслужені діячі науки РФ, почесні працівники вищої професійної освіти РФ. Серед викладачів Інституту - провідні фахівці відомих російських і зарубіжних компаній. Таким чином, студенти отримують практичні знання і навички з перших рук.
Керівництво
Президент Євразійського відкритого інституту - Володимир Павлович Тихомиров, доктор економічних наук, академік, віце-президент Американської асоціації дистанційної освіти. Лауреат і володар безлічі державних нагород.
Ректор Євразійського відкритого інституту - Сергій Миколайович Ісаєв.
Спеціальності та напрями
Бакалаврат (напрями):
- Економіка (080100)
- Менеджмент (080500)
- Прикладна інформатика (230700)
- Фундаментальні інформатика та інформаційні технології (010300)
- Торговельна справа (100700)
- Психологія (030300)
- Юриспруденція (030900)
- Реклама і зв'язки з громадськістю (031600)
- Соціологія (040100)
- Психолого-педагогічна освіта (050400)
- Управління персоналом (080400)
- Бізнес-інформатика (080500)
- Державне і муніципальне управління (081100)
- Туризм (100400)
- Товарознавство (100800)
- Землевпорядкування та кадастри (120700)
- Управління якістю (221400)
Магістратура (напрями):
- Економіка (080100)
- Прикладна інформатика (230700)
- Менеджмент (080500)
- Фінанси і кредит (080105)
- Управління персоналом (080400)
- Державне і муніципальне управління (081100)
спеціальності:
- Менеджмент організації (080507)
- Маркетинг (080111)
- Фінанси і кредит (080105)
- Бухгалтерський облік аналіз і аудит (080109)
- Прикладна інформатика в економіці (080801)
- Митна справа (036401)
форми навчання
- Денна форма навчання
- Очно-заочна форма навчання (група вихідного дня)
- Заочна форма навчання (класична)
- Заочна форма навчання (із застосуванням дистанційних освітніх технологій)
Регіональна мережа
Регіональна мережа Євразійського відкритого інституту включає 9 філій:
- Азовський філія
- Донський філія
- Калінінградський філія
- Коломенський філія
- Конаковский філія
- Пермський філія
- Рязанський філія
- удмуртська філія
- Електростальскій філія
І більше 100 партнерських організацій в Росії і за кордоном: в Грузії, Україні, Казахстані, Таджикистані, Узбекистані, Ізраїлі та Німеччині.
Інноваційна діяльність
ЕАОІ - визнаний лідер в організації електронного навчання і інноваційному управлінні знаннями. Інститутом розроблені основні підходи до застосування в російській вищій школі принципів відкритої освіти. В рамках Євразійського відкритого інституту розроблена Глобальна електронне середовище навчання (ГЕСО) [1] , Яка є однією з провідних програм для розгортання віртуального освітнього простору і перенесення навчального та адміністративного процесів вузу в електронне середовище. На даний момент до програми ГЕСО підключено понад 20 000 студентів і слухачів, вона об'єднує понад 50 філій, 220 регіональних представництв у формі організацій Міжнародного Консорціуму «Електронний університет», включаючи студентів і слухачів ЕАОІ в єдиний освітній простір. Глобальна електронне середовище навчання є переможцем конкурсу на кращий e-learning проект в вузі - eLearnExpo Awards -2009
Співпраця з освітніми структурами
Євразійський відкритий інститут активно співпрацює з державними вузами, що входять до складу Міжнародного консорціуму «Електронний університет» та відповідаємо вимогам УМО (навчально-методичних об'єднань, що визначають стандарти навчання з тієї чи іншої спеціальності), які розробляють провідні російські університети. Взаємодія з УМО зумовлює повне дотримання державного освітнього стандарту і високого рівня освіти. Партнерські відносини із зарубіжними вузами дозволяють Інституту використовувати в роботі кращий міжнародний досвід в сфері освіти.
козачий факультет
Козачий факультет ЕАОІ - це новий факультет Євразійського відкритого інституту. Урочисте відкриття Козацького факультету відбулося 4 жовтня 2011 року.
Козачий факультет ЕАОІ покликаний доповнити систему багатоступінчастого козачого освіти практично. Зараз в Росії відкрито 24 козацьких кадетських корпусу, в загальноосвітніх установах діють класи з козачим компонентом.
Комплексні дистанційні програми вищої освіти, з включенням козачого компонента, створені Євразійським відкритим інститутом, дозволяють протистояти міграції молодих кадрів, поєднати отримання освіти і військову службу. Козачий компонент включає в себе історію козацтва в Росії і зарубіжжя, вивчення традицій і культури козацтва, а також релігієзнавства. На базі філій будуть реалізовані практичні заняття: виїздки, джигітування, рукопашний бій, володіння холодною зброєю і навчальні стрільби.
Партнерство з професійними організаціями
Інститут є учасником визнаних професійних організацій:
- Російська асоціація маркетингу (РАМ)
- Асоціація недержавних вищих навчальних закладів Росії (АНВУЗ)
- EFQUEL - The European Foundation for Quality in E-learning)
- Російська асоціація бізнес-освіти (РАБО)
- УМО по утворенню в області менеджменту, фінансів, обліку і світової економіки, маркетингу та прикладної інформатики
- Центрально- та Східно-європейська асоціація розвитку менеджменту (CEEMAN - Central and East European Management Development Association)
- Європейська мережа дистанційного та електронного навчання EDEN (European Distance and E-learning Network)
Членство в цих організаціях - підтвердження нашої висококваліфікованої праці і компетентності. Професорсько-викладацький склад Інституту регулярно відвідує конференції, що проводяться асоціаціями. У роботі цих конференцій беруть участь представники провідних російських компаній. Викладачі Інституту в постійному контакті з ними і, в тому числі завдяки цьому, пропонують студентам найактуальніші знання. Партнерство з асоціаціями дає можливість студентам і слухачам брати участь в конференціях асоціацій, що відкриває широкі можливості: вихід безпосередньо на потенційних роботодавців, зустрічі з висококласними фахівцями для спільних проектів, наукових робіт. Участь в таких заходах розширить не тільки професійний кругозір, але і бізнес-зв'язку.
Примітки
- ↑ Свідоцтво про державну реєстрацію програми для ЕОМ № 2010612833 Глобальна Електронна навчальне середовище (ГЕСО) у Федеральній службі з інтелектуальної власності, патентам і товарним знакам (Роспатент)