- минулий випуск
- Епідемія - Легенда Ксентарона
- Читайте також
- Therion - Beloved Antichrist
- Ager Sonus - Necropolis
- Carpenter Brut - Leather Teeth
- Royal Hunt - Cast in Stone
- Час жнив - Щоб зійшло завтра сонце
- "Чорна Пантера"
- Читайте також
- «Видозмінений вуглець»
- Читайте також
- Shadow of the Colossus
- Miracle of Sound
- Primordial - To Hell or the Hangman
- Жак Ентоні - Молодий король
- «Останнє випробування»
- Концерти березня
- Aurelio Voltaire (дарк-кабаре)
- IAMX (електроніка)
- The Prodigy (електроніка / брейкбіт)
- Wintersun (мелодік-дез-метал)
- Арія (хеві-метал)
За традицією розповідаємо про саму цікаву фантастичну музику минулого місяця. У лютневої добірці - дві грандіозні метал-опери, реп-альбом, натхненний супергеройський бойовиком, пластинки від короля ретровейва і повний запис мюзиклу по Dragonlance.
А ще в цьому випуску ми вперше публікуємо анонси концертів. Найближчим часом нас чекають виступи метал-груп, артиста дарк-кабаре і парочки електронних виконавців. Якщо у вашому місті намічається фантастичний концерт - пишіть нам!
Нагадуємо, що наш список не претендує на всеосяжність і суб'єктивний від початку до кінця. Якщо ви натрапили на цікавий реліз і хочете їм поділитися, обов'язково розкажіть про нього в нашому паблік Вконтакте через «Запропонувати новину» або запостив у себе добірку з хештегом # РадіоМІРФ . А в розділі « аудіозаписи »Ви можете знайти всі наші плейлисти з фантастичною музикою - ми зібрали вже немаленьку колекцію!
минулий випуск
14.02.2018
Два незвичайних вітчизняних проекту за мотивами відомих творів, пара потужних альбомів у жанрі блек-металу, ембієнт Джеремі Соул і співаючий Х'ю Джекман.
Епідемія - Легенда Ксентарона
Жанр: метал-опера
«Легенда Ксентарона» - вже четверта метал-опера колективу, яка продовжує сюжет, розпочатий ще в «Ельфійської рукописи». З нового альбому слухачі більше дізнаються про минуле Деймоса, про прокляття Колдуна і про помсту Ботар-Еля. Платівка радує відмінним звуком, різноманітними партіями запрошених вокалістів (серед яких Нукі з СЛОТ і Хелавіса) і багатоплановим сюжетом, завершальним основні лінії саги. В іншому це все та ж «Епідемія», яка співає про чарівників, драконів і битви, - за це ми її і любимо.
Читайте також
08.02.2018
Ми поговорили про те, які книги читає Юрій Мелісо, як довго група розраховувалася з боргами, а також спробували зрозуміти, чому в Росії останнім часом все так погано з рок-музикою.
Therion - Beloved Antichrist
Жанр: метал-опера
Найграндіозніша робота батьків симфонічного металу. музиканти надихалися «Короткої повістю про антихриста» - це перша частина твору російського філософа Володимира Соловйова «Три розмови». Оцініть масштаб: 29 треків тривалістю о третій годині, 27 персонажів, і кожного озвучує окремий вокаліст. Альбом вийшов неймовірно різноманітним з музичної точки зору: вокальні партії чергуються з хоровими, в треках звучать дзвони і клавесин.
Ager Sonus - Necropolis
Жанр: дарк-ембієнт
У минулому році Ager Sonus порадував любителів похмурої музики яскравим дебютом Book of the Black Earth. Друга платівка Necropolis вийшла нітрохи не гірше, а єгипетська тематика надала їй запам'ятовується звучання. Тягучі, плавні, зачаровують композиції відправляють слухачів по річці Ніл прямо в царство мертвих, де править Анубіс.
Carpenter Brut - Leather Teeth
Жанр: ретровейв
Король ретровейва і електроніки вривається на сцену з новою платівкою. Leather Teeth звучить трохи м'якше попередніх робіт, та й драйву стало трохи менше. Але на загальному рівні це ніяк не позначилося - перед нами все та складна, багатошарова і непередбачувана електроніка з ретро-звучанням. Розмаїття додає і гітара - експеримент з новим інструментом можна вважати успішним! А ще з'явилися треки з вокалом, причому на Cheerleader Effect співає легендарний Гарм з Ulver.
Royal Hunt - Cast in Stone
Жанр: пауер-метал
Royal Hunt - англомовний метал-колектив з Данії - представив вже чотирнадцяту за рахунком платівку. Cast in Stone сподобався профільній пресі, а шведський журнал Sweden Rock Magazine навіть назвав його альбомом місяця. Зі звучанням у Андре Андерсена і його команди все просто чудово: при відмінній технічної складової групі вдалося відмінно передати дух метала 1980-х.
Час жнив - Щоб зійшло завтра сонце
Жанр: симфонічний метал
Це вже третій реліз маловідомої вітчизняної метал-групи, яка пробує себе в симфонічному жанрі - і досить успішно. Над альбомом музиканти працювали з 2012 року. Глибокий оперний вокал Марії Гусєвої укупі з важкими рифами напевно припаде до смаку шанувальникам жанру.
"Чорна Пантера"
Жанр: хіп-хоп / ембієнт / трайбл
Саундтрек до «Чорної пантери» складається з двох платівок. На перший диск увійшли композиції репера Кендрика Ламара і його колег по жанру, натхненні картиною. А на другому шведський композитор і саунд-продюсер Людвіг Горанссон звернувся до барабанів і традиційної музики, щоб відтворити дух Африки.
Читайте також
17.02.2018
У цьому фільмі головна дійова особа не супергерой Т'Чалла, а Ваканда - ідеальне суспільство рівності, прогресу і традицій.
02.03.2018
Пачка спойлерів, якщо ви з якоїсь причини пропустили фільм або не хочете йти в кіно.
«Видозмінений вуглець»
Жанр: індастріал / ембієнт
Джеффа Руссо писав саундтреки для серіалів «Фарго», « Легіон »,« Зоряний шлях: Діскавері », А також для відеоігри What Remains of Edith Finch. Його музика до «видозмінений вуглецю» - це ніякий не ретровейв або електроніка, як можна було б очікувати. Вона швидше нагадує композиції з «Того, що біжить по лезу 2049», тільки звучить не так агресивно. Все спокійно, тихо і розмірено, а жіночий вокал в The Patchwork Man пробирає до мурашок.
Читайте також
21.02.2018
Нове шоу Netflix де в чому відступило від книги Річарда Моргана, але в деяких випадках це навіть плюс. І виглядає серіал дуже добре.
Shadow of the Colossus
У приголомшливому рімейку Shadow of the Colossus залишилася незмінною чудова музика японського композитора Отани Коу. Одні треки занурюють в атмосферу подорожей в далекому світі, а інші змушують швидше битися серце в битві з велетнями. І куди ж тут без хорових аранжувань!
Miracle of Sound
Практично жодна наша добірка не обходиться без свіжих пісень від ірландського музиканта, композитора і гику Гевіна Данна. На початку лютого він записав трек, натхненний многопользовательским рольовим екшеном Monster Hunter World. А під кінець місяця Гевін порадував композицією Giants Fall за мотивами Shadow of the Colossus. Незважаючи на загальну схожість мотивів, треки разюче відрізняються: Place in Nature вийшла динамічною і хльостко, Giants Fall - спокійною і мелодійною.
Primordial - To Hell or the Hangman
В кінці березня металісти Primordal випустять свій новий альбом Exile Amongst the Ruins, а поки підігрівають інтерес атмосферних кліпом на відмінну пісню To Hell or the Hangman. Музиканти присвятили її меру Голуея Джеймсу Линчу, який в 1493 році повісив свого сина Волтера. Уолтер закохався в дівчину і на грунті ревнощів убив кількох іспанських дворян. На вулиці вийшла натовп, яка вимагала правосуддя, і Джеймс Лінч був змушений його зробити. Так з'явився вираз «суд Лінча».
Жак Ентоні - Молодий король
Якщо вам мало Кендрика Ламара і його іноземних колег по цеху, то послухайте вітчизняного репера, який теж надихнувся «Чорної пантерою». Жак Ентоні відомий своєю дебютною платівкою «бездиханне», для запису якої він залучив іншого реп-виконавця - Oxxxymiron'а. Кліп і трек вийшли в кращих традиціях Ламара, хоча приспів залишає бажати кращого.
«Останнє випробування»
Автори популярного фентезі-мюзиклу Антон Круглов і Олена Ханпіра в 2017 році вийшли на краудфандінг, щоб поставити і зняти двогодинну гастрольну версію вистави. «Останнє випробування» спирається на події фентезійного циклу «Сага про Спис», в якому розповідається про честолюбному чарівника Рейстлін. Заради влади і могутності він спускається в саму безодню, щоб битися з богинею пітьми Такхізіс.
Концерти березня
Apocalyptica (інструментальний метал)
- 26 березня, пн: Москва, Crocus City Hall, зустріч VK
- 27 березня, вт: Санкт-Петербург, ДК ім. Ленсовета, зустріч VK
Aurelio Voltaire (дарк-кабаре)
Craddle of Filth (симфонічний блек-метал)
Diablo Swing Orchestra (авангардний метал)
Evanescence (симфонічний рок / метал)
- 12 березня, пн: Москва, Crocus City Hall, зустріч VK
- 15 березня, чт: Санкт-Петербург, ДС «Ювілейний», зустріч VK
IAMX (електроніка)
Moonspell (готик-дум-метал)
- 22 березня, чт: Краснодар, Arena Hall, зустріч VK
- 23 березня, пт: Москва, Arbat Hall, зустріч VK
- 24 березня, сб: Санкт-Петербург, ClubZal, зустріч VK
- 27 березня, вт: Єкатеринбург, «Свобода», зустріч VK
The Prodigy (електроніка / брейкбіт)
- 16-17 березня, пт-сб: Москва, Stadium, зустріч VK
- 18 березня, нд: Санкт-Петербург, СКК Петербурзький, зустріч VK
Wintersun (мелодік-дез-метал)
Аркона (язичницький метал)
- 24 березня, сб: Москва, RED, зустріч VK
- 30 березня, пт: Санкт-Петербург, Аврора, зустріч VK
- 31 березня, сб, Тула, М2, зустріч VK
Арія (хеві-метал)
- 5 березня, пн: Барнаул
- 6 березня, вт: Омськ
- 8 березня, чт: Єкатеринбург
- 10 березня, сб: Тюмень
- 13 березня, вт: Перм
- 15 березня, чт: Іжевськ
- 17 березня, сб: Кіров
- 24 березня, сб: Курган
- 25 березня, нд: Челябінськ
- 31 березня, сб: Санкт-Петербург
Епідемія (пауер-метал)
- 7 березня, ср: Тула
- 10 березня, сб: Твер
- 11 березня, нд: Рязань
- 20 березня, ср: Красноярськ
- 21 березня, чт: Абакан
- 23 березня, пт: Новокузнецьк
- 24 березня, сб: Кемерово
- 25 березня, нд: Барнаул
- 27 березня, вт: Томськ
- 28 березня, ср: Новосибірськ
- 29 березня, чт: Алмати
- 31 березня, пт: Омськ