Весна в Педагогічному інституті ім. В.Г. Бєлінського почалася з щорічного фестивалю художньої самодіяльності викладачів і співробітників «Весняна капель».
Традиційне захід зібрав у четвер, 2 березня, в актовій залі корпусу № 11 чимало гостей.
До початку концертної програми в фойє актового залу була розгорнута виставка виробів. 2017 рік став врожайним на таланти: свою творчість на виставку представили понад 40 майстрів і майстринь вузу - співробітники бібліотеки, Медичного інституту, Інституту військового навчання, Багатопрофільного коледжу, навчального корпусу № 14, управління режиму і безпеки та багато інших. Ікони та картини, вишиті бісером, хрестиком і написані маслом; старовинні праски, осучаснені в техніці декупаж; унікальні моделі військової техніки та авіації з пап'є-маше; орігамі, вишиті рушники, дитячі іграшки та інші шедеври - все це радувало око відвідувачів фестивалю.
У ролі віртуозних ведучих концерту постали перед глядачами викладачі Педагогічного інституту - доцент Валентина Михайлівна Михалева і професор В'ячеслав Олексійович Власов.
Відкрив фестиваль талантів танцювальний колектив факультету педагогіки, психології та соціальних наук.
Пісні, які звучать зі сцени, добре знайомі кожному. Оваціями зустрів зал пісню «Однакові сни» в душевному виконанні викладача кафедри «Фізичне виховання» Олександра Івановича Можарова.
Багато учасників виконували твори з кінофільмів, улюблених усіма. Доцент кафедри «Кримінальне право» Борис Вікторович Миколаїв зімпровізувати за роялем попурі з пісень, а дитячий танцювальний колектив «Альфа», де займаються діти викладачів і співробітників вузу, зворушив глядачів композицією «Темная ночь».
Доцент кафедри «Педагогіка і психологія» Ольга Олександрівна Логінова в проникливою пісні «Молитва матері» до глибини душі пройняла зал.
Пісні під гітару в усі часи були прикрасами концертів. У цей вечір на сцені фестивалю вони прозвучали у виконанні доцента кафедри «Внутрішні хвороби» А.М. Бібарсовой в дуеті з гостею фестивалю М.В. Ульянової і доцента кафедри «Російська мова та методика викладання російської мови» І.Г. Родіонової.
Багато викладачів настільки люблять сцену і творчість, що беруть участь у фестивалі «Весняна капель» щорічно. Серед них і доцент кафедри «Російська мова та методика викладання російської мови» Роман Вікторович Шіршаков. Молодий талановитий виконавець подарував глядачам пісню легендарного Раймонда Паульсена «Танець на барабані».
Справжнім подарунком став виступ організатора фестивалю, заступника начальника управління виховної та соціальної роботи Валентини Миколаївни Морозової і доцента кафедри «Загальна фізика» Олексія Олександровича Кіндаева.
Доцент кафедри «Географія» Наталія Сергіївна Алексєєва разом з глядачами здійснила подорож. «Ах, Самара-містечко» - улюблена, майже народна пісня звучала в унісон з оплесками.
Крім рояля зі сцени звучали звуки труби і синтезатора (старший викладач кафедри «Музика» С.В. Макарова і студент А. Климаш), скрипки (доцент кафедри «Транспортні машини» А.А. Войнов).
Перекладач Інституту міжнародного співробітництва Е.С. Степанова подарувала всім «Небо на долоні», а старший викладач кафедри «Іноземні мови» І. Е. Левина - пісню «Любов-красуня».
Танець «Бум-бум» вже став візитною карткою факультету фізико-математичних і природничих наук, гаслом молодості й запалу.
Під завісу фестивалю з весною всіх привітав інженер-програміст кафедри «Переклад і перекладознавство» Олексій Фомін разом з героями фільму про Мері Поппінс - «Вітер змін» неодмінно принесе всім нам тепле і святковий настрій, про який всі учасники хором заявили в «Пісеньці про хороше настрої ».
За талант і старання все були нагороджені подарунками та сувенірами.
Фестивальний рух очолили Перший проректор ПГУ В.А. Мещеряков, директор Педагогічного інституту О.П. Суріна, голова профкому викладачів та співробітників В.П. Комісарів, організатор фестивалю В.Н. Морозова. Вони не тільки сказали багато теплих слів і привітали всі з наступаючим Міжнародним жіночим днем, але і разом з учасниками заспівали хором.