З часів Радянського Союзу військовий квиток вважається основним документом обліку громадян призовного віку.
Росія як країна-правонаступниця СРСР принципово нічого не змінила в цій процедурі. І зараз вказаний документ видають усім, хто:
- проходив строкову службу;
- навчався в ВУЗах Міноборони;
- на військових кафедрах.
Наявність СБ у цивільного підтверджує його статус (офіцера запасу, або рядового). У документі є обов'язково основні дані стосуються військової служби, досягнень, сімейного стану і т. Д.
Оформлення військового квитка відбувається в точній відповідності з законодавством РФ. Кожна дрібниця строго регламентована і самодіяльність тут неприпустима.
Настільки ж суворі вимоги, що пред'являються до фото на військовий квиток. Саме цій темі присвячена ця стаття.
Для чого необхідний військовий квиток
В даний час служба в лавах ЗС перестала бути обов'язком для всіх чоловіків. Проте неофіційно багато роботодавців, при укладенні трудового контракту, зазвичай віддають перевагу тим, хто раніше віддав борг Батьківщині. Також наявність квитка дозволяє бути впевненим, що в майбутньому у претендента не виникне ніяких непорозумінь з військкоматом.
З'являються також труднощі і при необхідності оформити закордонний паспорт. Військовий квиток в даному випадку входить до переліку обов'язкових документів, і, швидше за все, без нього відправитися за кордон не вийде, якщо громадянину не виповнилося ще 27-ми.
Тому більшість молодих людей прагнуть отримати документ своєчасно. При подачі заяви до військкомату необхідно принести ряд паперів та докласти обов'язково фотографії.
Скільки потрібно знімків? Три штуки. Важливо при цьому простежити, щоб вони відповідали певним стандартом.
Які вимоги до фото пред'являють
Існує ряд нюансів, невиконання яких призведе до того, що вам, швидше за все, доведеться повторно фотографуватися. Як правило, співробітники організацій, що надають подібні послуги, знають всі актуальні вимоги, що ставляться до оформлення знімків. Однак буде незайвим перерахувати їх, оскільки це дозволить відразу ж виявити порушення і уникнути втрати часу.
Отже, на квиток зі вкладишем або на новий документ виготовляються знімки по такому стандарту:
- розмір фотокартки - 3 на 4 сантиметри;
- від верхнього краю до голови відстань становить не більше 4-х міліметрів;
- довжина особи (між підборіддям і верхівкою) - 28 мм;
- знімок робиться виключно на білому тлі;
Читайте також: Розшифровка статті 14Б у військовому квитку
Причому фотографія виконується в чорно-білому форматі, вона не може бути надто темною або занадто світлою. Рівень контрастності слід зберегти максимально природний. Неприпустимо також наявність тіней на обличчі.
Тільки матовий папір годиться для фото на військовий квиток. Куточок повинен бути присутнім справа внизу, але він зовсім не обов'язковий.
Людині при фотографуванні слід:
- сидіти рівно;
- тримати голову прямо (повороти і нахили заборонені);
- погляд чітко фокусувати на об'єктиві;
- вираз обличчя зберігати спокійний і нейтральне.
Якщо громадянин носить окуляри, то для зйомки краще надягти ті, чия оправа не приховуватиме очі. Також заборонені і тоновані лінзи.
Волосся слід зачесати назад, щоб вони не приховували обличчя.
Скільки це коштує? В середньому ціна фото на військовий квиток складає від 250 до 300 рублів.
Скільки потрібно знімків?Скільки це коштує?