Гарік Сукачов є одним із початківців рок руху в Росії. Причому, правильніше буде сказати, не в Росії, в СРСР. Його музика і пісні пройшли крізь час, не втративши своєї актуальності і енергетики. Деякі його хіти стали, без перебільшення, народним надбанням, зв'язавши між собою цілі покоління. Ні, напевно, такої людини, хто не знає про бабусю Гарика, яка «курить трубку». І сьогодні, як і не один десяток років назад, можна почути хриплуватий голос Сукачова, все так же заряджений шаленою енергетикою, яка з роками не тільки не вщухає, але начебто навіть набирає обертів, не дивлячись на те, що Гарік скоро розміняє шостий десяток . Хоча, за його словами, він відчуває себе на 30.
Примітно, що Гарік Сукачов закінчив Московський технікум залізничного транспорту і навіть встиг попрацювати в цій сфері. Але внутрішня суть Гаріка була нестримна, і він подався в музику. Напевно, по-іншому і бути не могло. Йому було, що сказати людям.
Свою творчу діяльність поет і рок-музикант почав ще в далекому 1977 році, заснувавши групу «Захід сонця вручну». Потім був проект «Постскриптум (PS)» і «Бригада С». Були у Сукачова і сольні альбоми, які він випускав з 1991 по 2014 роки паралельно з роботою в складі музичних колективів. Були також і спільні роботи з відомими виконавцями. Наприклад, в 1995 році вийшов цілий альбом, записаний разом з Заслуженим артистом РФ Олександром Скляром, лідером групи «Ва-Банк '».
Сучасному ж слухачеві більше за інших знає групу «Недоторканні», яка була організована в 1994 році і стрімко завоювала любов фанатів по всій країні. Фактично, перший склад групи «Недоторканні» народився з останнього складу колективу «Бригада С». В сучасний склад групи крім самого Гаріка входили ще сім різнопланових музикантів: Дмитро Варшавчик, Олексій Осташев, Олена Філіппова, Дмитро Сланський, Олена Шеманкова, Олексій Панкратов, Ярослав Валківська.
Музика будується з звуків таких інструментів як 12-ти струнна електрогітара, мандоліна, флейта, бас-гітара, контрабас, саксофон, скрипка, бубон, труба, акордеон, тромбон, барабан, а також клавішні. Така різноманітність інструментів дозволяє створювати по-справжньому унікальний звук. Це цілий оркестр, динамічні ритми якого занурюють в атмосферу нестримного фана, наповнюючи кожну клітинку організму неймовірною енергією справжнього року.
Сам Гарік Сукачов грає на акустичній і електрогітарі і є автором пісень. Неабияка манера виконання Гарика нікого не залишить байдужим. Кожен його концерт - це рок шоу, яке виробляє ефект бомби, що розірвалася. Те, що відбувається на сцені буквально змушує зірватися з місця і пуститися в танок, вигукуючи завчені напам'ять слова пісень в спробах перекричати звуки музики.
Група «Недоторканні» була постійним учасником найбільших російських музичних фестивалів: «Максидром», «Байк-шоу», «Крила», «Навала». А в червні 1996 року «Недоторканні» брали участь в Московському міжнародному рок-фестивалі «Європа-плюс» на одній сцені з Deep Purple і Status Quo.
Гаріка можна назвати одним з найбільш епатажних виконавців в рок-тусовці. Його харизматична зовнішність, хуліганські манери і бунтарська натура створюють дуже своєрідний навіжений образ, який так подобається фанатам групи. Гарік такий і в житті. Це не просто сценічне амплуа, це філософія, яка відбивається у всьому його творчості і яка так зрозуміла публіці. Це навіть не можна назвати іміджем. Це стиль життя і кожному, хто хоч раз побував на концерті Гаріка Сукачова, перейнявся його творчістю, стає зрозуміло - тут все по-справжньому, ніякої награності. За це його і люблять: за вірність собі, за непохитну спрагу творити і дарувати яскраві емоції всім, до кого досягнуть звуки його шаленої музики і слова його пісень.
Крім сценічної кар'єри, Гарік відомий своїми роботами в кіно. Він знявся в двох десятках фільмів, в яких виявив себе, як блискучий актор. Виявляється, Гарік-актор не гірше Гарика-музиканта вміє заворожити глядача, змусивши його пригорнутися до екрану телевізора. Його персонажі завжди яскраві особистості, в реальність яких так легко повірити, тому що їх грає дійсно талановита людина.
Не дивлячись на те, що група «Недоторканні» розпалася в 2013 році, Гарік продовжує працювати над своїми тепер уже особистими проектами і дає концерти по всьому світу, в тому числі і за океаном. Його творчість зрозуміло людям різного віку, національностей, націй, релігійних переконань. Напевно, тому що в ньому відчувається щирість і відкритість, як і в самому Гарік.
Офіційний сайт групи garik.su .