ГБУДО р Москви "Московська міська об'єднана дитяча школа мистецтв" Кусково "

Опубліковано 02 Feb 2017. Автор: admin

Людство танцювало завжди. Можна сперечатися до хрипоти, який з трьох китів - ПІСНЯ, МАРШ або ТАНЕЦЬ - був першим, але не можна закривати очі на очевидне: на уламках стародавніх вазах, яким багато тисяч років, часто зображені маленькі танцюристи.

Слова не встигало за рухом, часом саме в танці люди висловлювали те, що не могли зробити своєю не надто розвиненою мовою: прохання про дощ, захват від удачі на полюванні і ще багато чого. Танець об'єднував людей завжди, в усі віки - в далекі і близькі. Батьки сучасних дітей, навіть найменших, ледь навчилися стояти, з розчуленням і гордістю помічають, як їх дитя смішно погойдується під звуки музики: ТАНЦУЕТ! Таке передмову до звіту про черговий етап програми «Класична музика - дітям» покликане підкреслити, що на цей раз тема концертів була обрана просто благодатна: «ТАНЦЮВАЛЬНА МУЗИКА». Величезна кількість запропонованих номерів від викладачів ДМШ ДДШ значно перевищувала попит, тому з концертними бригадами вирушили не всі бажаючі. Але всім записалися на ці концерти величезне спасибі: за ентузіазм, підтримку, відгук, «готовність номер 1»!

Отже, маленький звіт. 26 січня в дитячих садах №№ 2027, 2553 і 1 559 виступила концертна бригада п / у Т.В.Струковой і Е.І.Костомаровой. В той же день в сади №№ тисячі тридцять-дев'ять і 1540 вирушила група маленьких артистів п / у А.Н.Панкратьевой. Виступи відбулися в дитячому садку № 1028, виходячи туди А.М.Варламова, прийнявши рішення показати вихованцям духові інструменти, і в саду № тисяча п'ятсот двадцять сім, в який повезла маленьку концертну бригаду Є.В. Карпейчік. Це статистика.

А тепер про те, що відбувалося на сцені і за лаштунками. Учасникам першої бригади довелося найважче: вони дали три концерти поспіль протягом двох з половиною годин. Найцікавіше, що якість гри від того тільки поліпшувався. До третього концерту виконавці вже не хвилювалися абсолютно. Розпочавшись з російської музики у виконанні домри і псалтиря, програма плавно перетікала в іспанське русло, радуючи дітей яскравим звучанням квінтету домр в супроводі фортепіано (Сева Мартинов) і імпровізації на кастаньєти (Т.В.Струкова). Під «Іспанський танець», який виконувала на флейті Аделя Аляутдінова, стало очевидно: діти готові пуститися в танок, що все дружно і зробили в останній номер концерту, під «Вальс» Чайковського з «Дитячого альбому».

Під «Іспанський танець», який виконувала на флейті Аделя Аляутдінова, стало очевидно: діти готові пуститися в танок, що все дружно і зробили в останній номер концерту, під «Вальс» Чайковського з «Дитячого альбому»

У вальсі кружляли все: і діти, і артисти, і вихователі, і Т.В. Струкова з Е.І.Костомаровой. І тільки А.В.Адігамовой потанцювати не вдалося, тому що вона в цей день була черговим концертмейстером і акомпанувала цього феєричного танцю. Учасники концерту отримали маленькі солодкі подаруночки, наділи шуби, шапки і теплі штани і вирушили в наступний сад. Там все повторилося з невеликими варіаціями, тому що зустрічає, приготувала два своїх виступу: запальну КАДРИЛЬ з ложками і чудову чеську ПОЛЬКУ.

Ось такий вийшов ранковий бал серед холодної московської зими. Велике спасибі організаторам і всім учасникам всіх семи концертів.

Т.В.Струкова

Рубрики: Uncategorized