Натисніть для збільшення
«Геометрія осені»
Переможець в номінації «Фотоісторія дикої природи» Костянтин Толоконников (Воронеж)
Знімок зроблений у Воронезькій області. «У школі я дуже любив геометрію, а пізніше обожнював креслення. Ці уроки не пройшли даром - коли я захопився фотографією, став помічати геометрію у всьому, що бачу », - коментує роботу автор.
Ліс Воронезької області нагадує мозаїку. Це пов'язано з особливостями рельєфу і розташування: область знаходиться на межі лісостепу і степу. Тут є знамениті природні ландшафти: Хреновскую бор, подарований Катериною II графу Орлову; Шипов ліс, який названий за часів татарського ярма ( «шип» по-татарськи - «височина на рівному місці»); Теллермановская гай, що вважається одним з найдавніших лісових масивів європейської частини Росії.
Майже 200 тисяч робіт було прислано за кілька місяців на Перший всеросійський фотоконкурс Російського географічного товариства «Найкрасивіша країна». Найменшому учаснику конкурсу всього чотири роки, а найстаршому 98 років. З 25 тисяч конкурсантів планувалося вибрати одного переможця і вручити йому 500 тисяч рублів, а також сертифікат на участь в одній з експедицій РГО. Однак в ході анонімного голосування журі за кращі роботи виявилося вибрано 11 переможців - по одному в 11 номінаціях конкурсу. І винагороду отримав кожен. Приз глядацьких симпатій дістався учасниці з Сімферополя.
Конкурс стане щорічним, в ньому можуть брати участь і професіонали, і аматори різного віку.
Фото: Костянтин Толоконников
Матеріал опублікований в журналі «Навколо світу» № 1, січень 2016