Господиня «Красного мосту»

Гендиректор «Регіонінвест» Нінель Комина все життя мріяла про музейну роботу.

Незабаром в обласному центрі з'явиться перша приватна галерея.

Розташовуватися вона буде на Набережній Шостий Армії, поруч з пішохідним мостом, офіційна назва якого «Червоний міст». Таке ж ім'я буде носити і нова галерея.

Зробити таку благу справу для жителів міста вирішила Нінель Комина, гендиректор холдингу «Регіонінвест», заслужений підприємець Російської Федерації. Причому - на свої власні гроші. Будівництво будівлі для майбутнього храму мистецтва вже йде повним ходом.

Мрія стає реальністю

- Я з 17 років почала збирати книги про мистецтво, - розповідає Нінель Анатоліївна. - У родині мені прищеплювали любов до живопису і декоративно-прикладного мистецтва. Часто відвідувала виставки, отримуючи від цього величезне задоволення.

Крім того, я все життя мріяла працювати в музеї на будь-якій посаді. Все одно ким, хоча б бабусею-доглядачем. Однак можливості такої не було, доводилося гроші заробляти. Тепер, можливо, перестану займатися тужливим і дуже важким для жінки справою - бізнесом - і присвячу себе тому, що люблю.

Справа, за яку вона береться, теж далеко не просте. Якщо міська влада пішла їй назустріч і знайшли можливість виділити місце для галереї, то обласні всіляко перешкоджають будівництву. Так, наприклад, після покупки Нінель Анатоліївною напіврозваленого будинку, до якого довгі роки нікому не було ніякого діла, раптом з'ясувалося, що це - пам'ятник архітектури. І робити з ним нічого не можна. Категорично. А той факт, що стара Деревяга розвалювалася на очах, нікого не турбував.

Тепер же на цьому місці будується нове приміщення, вигляд якого в точності повторює зовнішність попередника в його кращі роки. Правда, саме ця обставина трохи засмучує Нінель Анатоліївну. Адже її галерея замислюється як музей сучасного мистецтва, і архітектура будівлі повинна відповідати новітнім тенденціям. Краще, коли зовнішній вигляд будівлі і його зміст (художні твори, які побачать відвідувачі) відповідали один одному.

Однак новаторський вид галереї міг би зруйнувати загальне враження від цієї частини міста, тому рішення департаменту культури було однозначним - тут повинен стояти двоповерховий дерев'яний будинок без особливої ​​вишуканості.

А що, власне, там буде?

У галереї «Червоний міст» будуть виставлятися картини сучасних художників. Потрібно дати їм можливість показувати свої творіння і отримувати зворотний зв'язок від публіки, - вважає Нінель Анатоліївна.

Приватна галерея відкриється в цій будівлі на Набережній VI Армії.

Дивно, але факт - сама галерея «Червоний міст» як збори картин виникла задовго до появи будівлі, де вони будуть розміщуватися. Вона існує вже більше двох років і зараз в її колекції близько 1000 картин. Через відсутність власного будинку твори мистецтва демонструються в різних місцях - в офісі компанії «Регіонінвест», «Севергазбанк» і «Променергобанк».

Вже склався коло вологодських художників, з якими налагоджено постійну співпрацю: Микола Баскаков і Джанна Тутунджан, Наталя і Сергій Лаврентьєви, Олександр Пестерев, Михайло Копьев, Володимир Корбаков. Але не тільки місцеві художники мають можливість виставляти свої роботи в цій галереї. У колекції є картини пітерського художника Андрія Геннадьева, що проживає зараз в Фінляндії, і Михайла Шемякіна, громадянина США.

Експозиційні зали галереї загальною площею близько 800 кв. метрів розмістяться на першому, другому поверхах і в мансардної частини будівлі. А відвідувачі виставок зможуть посидіти в затишному кафе на першому поверсі. Крім того, Нінель Комина планує виділити місце для кабінету, обладнаного сучасною технікою, де будь-який бажаючий зміг би отримати теоретичні знання про мистецтво. Можливо, туди стануть приходити учні шкіл мистецтв і студенти.

Чи немає зайвого квитка?

Як обіцяє Комина, ціни на квиток в галерею будуть символічними. Всі пільги, покладені різним категоріям громадян при відвідуванні обласної картинної галереї, збережуться і тут. «Отримання прибутку не є нашою метою. Ми просто робимо те, що нам подобається », - пояснює жінка.

З огляду на високий художній рівень майстрів, які проживають в нашому місті, в Вологді має бути щонайменше 5-6 виставкових центрів. Однак поки у нас працюють тільки обласна картинна галерея та кілька художніх салонів, основна мета яких не стільки експонування художніх творів, скільки їх продаж.

Нінель Анатоліївна вважає, що нинішній стан суспільства дозволяє нам знову повернутися до справжніх цінностей - мистецтву, культурі ... І її галерея - одна з віх цього шляху.

Через завантажений графік у вас немає часу на прибирання в квартирі і вас це дуже турбує? Не переживайте, а заходите на сайт www.kmk-cleaning.ru, де перед вами відкриється компанія КМК , Яка займається професійним прибиранням за найдоступнішими цінами. Читайте більше інформації, дізнавайтеся вартість наших послуг і ми будемо раді вам допомогти. Ми вас чекаємо!

А що, власне, там буде?
Чи немає зайвого квитка?
Через завантажений графік у вас немає часу на прибирання в квартирі і вас це дуже турбує?