Чи робити гравіювання на обручках ? Деякі відповідають на це питання ствердно, а ось деякі - ні. Останні пояснюють своє рішення тим, що гравірування асоціюється з радянськими часами, коли на будь-якому сувенірі намагалися вигравіювати поздоровлення . Напевно, у багатьох і зараз зберігаються подібні подарунки .
Однак ті, хто в наші дні прикрасив свої обручки гравировками, не шкодують про це. Якщо і ви збираєтеся прикрасити свої кільця таким чином, вам доведеться дотримуватися деяких правил.
Перш ніж підете до майстра-гравіровщіка, подумайте, які слова будуть на ваших кільцях. Це повинні придумати саме ви. І заздалегідь.
Фраза або слово, які ви хочете увічнити на своїх коліщатах, повинні бути короткими і легко читаються. Найчастіше це імена, важливі дати або афоризми латинською.
Гравіювання роблять на внутрішній частині кілець. Чому саме всередині? Тому що напис на кільці - це щось інтимне, що не повинні бачити все.
І найважливіше - сім разів відміряй, один відріж. Тобто подумайте, а чи дійсно ви хочете, щоб яка-небудь напис вічно була б на вашому дорогоцінному прикрасі.
Отже, ви твердо вирішили, що гравірування на кільцях бути. Тоді дізнайтеся, яку плату за свою роботу беруть гравери. Ціни в різних майстернях розрізняються: від 700 до 4 тисяч рублів за один знак. Ціна також залежить від того, який шрифт ви оберете для напису. Ще враховується спосіб нанесення напису: вручну або на верстаті.
Для повної впевненості, що гравірування на кільцях стане кращою прикрасою ваших кілець і що майстер виконає її на «відмінно», попросіть у нього показати приклади робіт.
Ну що ж, якщо ви вже вирішили остаточно, передавайте кільця майстру. І чекайте. Чекайте результату, який приведе вас у захват!
Чому саме всередині?