Член редакційної ради
Гусєв Володимир Олександрович (нар. 24 грудня 1973 р), докторант Омської академії МВС Росії (м.Київ).
Кандидат юридичних наук. 26 жовтня 2001 року в Омській академії МВС Росії захистив дисертацію на спеціальну тему.
Доцент по кафедрі оперативно-розшукової діяльності органів внутрішніх справ (2008 р.)
Науково-педагогічний стаж - 14 років.
Член редакційної ради журналу «Оперативник (детектив) з 2012 р
З 1991 р по 1995 рік навчався в Омській вищій школі міліції МВС Росії, яку закінчив з відзнакою за спеціальністю «Юриспруденція».
З вересня 1995 по серпень 1998 р служив в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю при УВС Приморського краю (г. Владивосток). У жовтні 1998 р з посади старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу по боротьбі з організованими злочинними формуваннями УБОЗ при УВС Приморського краю вступив до ад'юнктури Омської академії МВС Росії на очну форму навчання. У жовтні 2001 р успішно закінчив навчання в ад'юнктурі і захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, після чого працював викладачем, а потім старшим викладачем кафедри оперативно-розшукової діяльності органів внутрішніх справ Омської академії МВС Росії.
З липня 2005 р проходив службу на посаді заступника начальника кафедри ОРД ОВС Омської академії МВС Росії.
З жовтня 2009 по грудень 2012 року - заступник начальника Далекосхідного юридичного інституту МВС Росії по науковій роботі (м Хабаровськ).
Основна область наукових досліджень - теорія і практика оперативно-розшукової діяльності, проблеми протидії організованій злочинності.
Опублікував понад 80 наукових та навчально-методичних праць з проблем оперативно-розшукової діяльності.
Підготував двох кандидатів юридичних наук, керує двома ад'юнктами і здобувачами.
Нагороджений медаллю «За відзнаку в службі» I, II і III ступеня, медаллю «За доблесть в службі», нагородні знаками «200 років МВС», «За вірність обов'язку».
Основні праці
1. Використання в кримінальному судочинстві оперативно-розшукової інформації та інших матеріалів, отриманих за допомогою осіб, що надають конфіденційне сприяння оперативним підрозділам ОВС // Актуальні проблеми розкриття та розслідування злочинів: межвуз. зб. науч. тр. Омськ: Ома МВС Росії, 2006. Вип. 4.
2. Юридичні процедури в оперативно-розшукової діяльності // Сто років розшуку: історія, сучасність та перспективи: матеріали міжнар. наук.-практ. конф. Одеса: Одеський держуніверситет внутрішніх справ МВС України, 2008.
3. Проблеми вилучення предметів, матеріалів і повідомлень при проведенні оперативно-розшукових заходів // Оперативно-розшукова робота. 2009. № 1.
4. Процедура витребування та надання особі відомостей, отриманих про нього в процесі оперативно-розшукової діяльності // Оперативно-розшукова робота. 2009. № 2.
5. Становлення і перспективи розвитку оперативно-розшукової галузі права // Історія держави і права. 2010. № 14.
6. Представлення результатів оперативно-розшукової діяльності в кримінальне судочинство: проблеми і перспективи правового регулювання // Вісник Далекосхідного юридичного інституту МВС Росії. 2010. № 1 (18).
7. Законодавчий механізм дотримання прав і свобод людини і громадянина під час здійснення оперативно-розшукової діяльності: проблеми і шляхи вирішення // Російський слідчий. 2011. № 15.
8. Права і свободи людини і громадянина, що підлягають дотриманню в оперативно-розшукової діяльності // Оперативник (детектив). 2011. № 3.
9. Дотримання прав і свобод людини і громадянина під час здійснення оперативно-розшукової діяльності: питання теорії і практики: препринт. Хабаровськ: Далекосхідний юридичний інститут МВС Росії, 2011 року.
10. Права органів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність: проблеми реалізації та шляхи їх вирішення: препринт. Хабаровськ: Далекосхідний юридичний інститут МВС Росії, 2011 року.
11. Оскарження дій органів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність // Законність. 2012. № 1.
12. Особливості проведення оперативно-розшукових заходів, які обмежують конституційні права і свободи людини і громадянина, у випадках які не терплять зволікання // Вісник Волгоградської академії МВС Росії. 2012. № 1.
13. Відновлення порушених прав та відшкодування шкоди, завданої громадянинові діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність // Вісник Санкт-Петербурзького університету МВС Росії. 2012. № 1.
14. Підстави і порядок судового розгляду матеріалів про обмеження конституційних прав людини і громадянина при проведенні оперативно-розшукових заходів // Актуальні проблеми теорії і практики оперативно-розшукової діяльності: зб. статей межвуз. наук.-практ. семінару. М .: АУ МВС Росії, 2012.
15. Конституційно-правовий аспект регулювання оперативно-розшукової діяльності: деякі питання правозастосовчої практики // Конституційно-правові проблеми оперативно-розшукової діяльності: зб. матеріалів Всерос. круглого столу (3 нояб. 2011 р.) СПб .: ІД «Петрополіс», 2012.
Вступити в контакт
з В. А. Гусєвим
ви можете по e-mail:
[email protected]