Хімія - як наука про будову, властивості речовин, і їх перетвореннях

Хімія - наука про будову, властивості речовин, їх перетворення і явищах, які супроводжують ці перетворення Хімія - наука про будову, властивості речовин, їх перетворення і явищах, які супроводжують ці перетворення. У хімії, як науки, можна виділити три основні мети. Перша, основна мета хімії - вивчення будови сполук, розвиток теорії будови і властивостей молекул і речовин в цілому.

Знаючи будову певної молекули і її властивості, можна будувати різні теорії про реакційну здатність з'єднання, кінетики, механізми хімічних реакцій і каталітичних явищах. Всі хімічні перетворення здійснюються в тому чи іншому напрямку в залежності від складу і будови молекул, іонів, радикалів і т. Д.

Хімія-це область чудес, в ній приховано щастя людства Хімія-це область чудес, в ній приховано щастя людства   , Найбільші завоювання розуму будуть зроблені саме в цій області , Найбільші завоювання розуму будуть зроблені саме в цій області.

Максим Горький

Знаючи це, можна знаходити різні способи отримання нових продуктів, що мають зовсім інші властивості, ніж вихідна сполука Знаючи це, можна знаходити різні способи отримання нових продуктів, що мають зовсім інші властивості, ніж вихідна сполука. Звідси випливає друге завдання хімії - синтез нових речовин із заданими властивостями. Крім того, важливо знайти способи більш вигідного отримання даних сполук: каталізатори та умови проведення реакцій.

Третє основне напрямок це аналіз. Це завдання в даний час важлива не менше за інших. Це пов'язано зі збільшенням числа різних хімічних об'єктів, нових речовин. Також це необхідно для визначення впливів на навколишнє середовище.

Об'єктами дослідження неорганічної хімії є всі хімічні елементи та їх сполуки. Основним питанням вважається вивчення властивостей хімічних сполук. Крім хімічних властивостей, також цікавлять і фізичні, біологічні та інші властивості з'єднань. Для цього залучають і інші науки.

Так, важливими складовими при вивченні хімії є фізична хімія, біохімія. В даний час ці науки об'єднують цілий ряд інших: квантова хімія, хімічна термодинаміка (термохімія), хімічна кінетика, електрохімія, Так, важливими складовими при вивченні хімії є фізична хімія, біохімія фотохимия, хімія високих енергій, комп'ютерна хімія і ін.

Тільки цей перелік наук хімічного напрямку говорить про різноманітність хімічної форми руху матерії і вплив її на повсякденне життя. Існує безліч напрямків розвитку прикладної хімії, покликаної вирішувати конкретні завдання практичної діяльності людини. Хімічна наука досягла такого високого рівня розвитку, що стала породжувати нові види виробництв і технологій.