Художник Володимир Волегов (Vladimir Volegov)

Художник Володимир Волегов (Vladimir Volegov) народився в грудні 1957 року в місті Хабаровську

Художник Володимир Волегов (Vladimir Volegov) народився в грудні 1957 року в місті Хабаровську. У 1959 році сім'я Волегова переїхала в місто Свердловськ (нині Єкатеринбург).

Мама майбутнього художника мріяла, що син стане лікарем, а маленький Володя любив малювати - в школі його почали активно залучати до оформлення наочних посібників, в 13 років він отримав перші гроші за гасло «Хай живе Перше Травня», а через рік почав малювати кіноафіші для кінотеатру.

Після закінчення школи Володимир Волегов вступив до художньої школи в місті Кривий Ріг, потім була армія, одруження, народження двох чудових доньок.

У 1980 році Володимир вступив до Львівського поліграфічного інституту (факультет графіки).

У 1988 році, після розлучення з дружиною, Волегов перебрався в Москву, малював портрети на Арбаті, шаржі, ескізи для сувенірної продукції. Загалом, не гребував будь-якою роботою, за яку платили. Писав, на замовлення, і портрети зірок російського шоу-бізнесу - я не буду перераховувати всіх замовників, але це дійсно кумири публіки тих років (починаючи з Алли Пугачової).

У 1990 році художник виїхав до Європи, багато працював, освоїв комп'ютерну графіку, почав створювати ляльок і писати в стилі «романтичного романтизму» (в більшій мірі для дітей і жінок).

Сьогодні я хочу запропонувати вашій увазі невелику галерею робіт художника Володимира Волегова. Це зворушливі діти і загадкові жінки.

З жінкою так завжди, що не скажеш - все буде дурість. Не можна знайти такого одного слова, щоб описати і розповісти. А краса жінки - це краса вищого порядку. Вона може бути просто зовнішньої, а може бути такою, що ти дивишся на прекрасну незнайомку і нічого не бачиш. Ні гарного обличчя і витонченою фігури, немає кольору очей і довжини ніг, немає навіть обсягу талії та грудей, а просто якийсь страшної сили удар красою. Як весняне сонце або літній бездонне небо. І нічого особливого здається немає, і погляд не відвести ...

І нічого особливого здається немає, і погляд не відвести