І все-таки Палац Щастя! або «Блакитний устриці" не буде

26 вересня 2008

У питанні, піднятому нами два номери назад (№ 33 від 20 серпня), в статті «Замість Палацу щастя - бар« Блакитна устриця »?», Як виявилося, рано ще ставити крапку. До нашої радості.

В обласному управлінні юстиції, на чиєму балансі знаходиться будівля по вул. імені газети «Луганська правда», в якому колись укладала шлюби вся область, як ми пам'ятаємо, визнали, що наші весілля - не наша справа, і якщо вони щось і роблять з підвідомчим будівлею, то звітувати перед громадськістю не збираються. Перетерпить громадськість.

Позиція «агресивної оборони», яку зайняли чиновники, посіяла в нас самі тривожні думки. Ми вже були готові бити в усі дзвони, коли ...

Знайшлися люди, які, побачивши з боку всю абсурдність ситуації, негайно втрутилися. Ще б не втрутитися! Адже, як виявилося, над Палацом щастя дійсно висіла загроза бути проданим - але два роки тому, якраз перед тим, як він був закритий. І такі плани на нього будував наш шановний міськрада. Але спільними зусиллями небайдужих людей була ініційована передача будівлі на баланс міністерства юстиції, яка закрила доступ до нього для без міри «господарських» міських чиновників, а потім - і розробка проекту повної реконструкції Палацу щастя. І, схоже, головна заслуга в цьому належить ні кому іншому, як народному депутату Віктору Тихонову.

Ще головою обласної ради він, як потужний двигун, «витягнув» буксував в паперових завалах проблему старіючого будівлі. Міністерство юстиції, яке мало прийняти його на баланс, могло б ще років зо збиратися це зробити - але завдяки йому зібралося швидше. І тепер Тихонов, навіть не як голова благодійного фонду «Благовіст», а просто як народний депутат продовжує курирувати питання Палацу щастя.

Вельми неприємно, якщо справа, в яке вклав багато сил, і вклав зовсім безрезультатно, раптом постає в досить спотвореному світлі, і там, де варто було б чекати захоплення, зустрічаєш недовіру! І це тільки тому, що хтось просто не хоче розповісти все, як є ...

Зустрівшись з журналістом «Вечірнього Луганська», Віктор Миколайович в три хвилини прояснив порядком спотворену картину.

«Тепер Палацу вже нічого не загрожує, - запевнив він. Звичайно, у деяких були плани на нього, і чималі. Адже частина будівлі була продана, ще давно - тепер там аптека. А колись там був магазин, де продавалися весільні костюми та сукні для наречених. Ще ми з майбутньою дружиною ходили туди, і побралися в цьому Палаці ... Тепер ми розглядаємо питання, щоб і цю захоплену частину будівлі повернути, і знову зробити там весільний магазин ».

Подивившись на ці фотознімки, можна уявити, в якому поганому стані знаходилася будівля в 2006 році. Поки в основній частині проходили урочисті церемонії, в технічній, яка була прихована від очей, обвалилися стелі і гнилі труби ... А газовий котел взагалі створював загрозу вибуху. Тут видно, як виглядав Палац з двору.

На планах реконструкції ми бачимо, що будівля набуде нового вигляду. У первісному задумі воно було більш суворим і величним. Тепер, вирішена в теплих, пастельних тонах, з округлими формами, воно буде створювати атмосферу камерності і затишку. А раніше замислювався напис на декоративних елементах фронтону - «Палац одруження» - була змінена на звичний нам «Палац щастя».

Газета «Вечірній Луганськ» №35 (399) від 3 вересня 2008 року.

З питань реклами звертатися: E-mail: [email protected] , star - okozhko @ mail. ru

тел / факс: 8 (0642) 50-60-25, 8 097 96 20 575

Віталій Дорофєєв