From the Annual Conference
English | العربية | Español | 简体 中文 | français | Deutsch
Проект Бібліотечна карта світу ІФЛА, представлений рік тому на Всесвітньому бібліотечному і інформаційному конгресі 2017 у Вроцлаві, спрямований на задоволення нагальної потреби бібліотечної спільноти в отриманні статистичної інформації про бібліотеки в різних країнах світу.
Все про бібліотеки
Бібліотечна карта світу зародилася як ініціатива зі збору та візуалізації базової бібліотечної статистики. Сьогодні вона вже вийшла за рамки простого надання даних і більш того, вона перестала бути лише ресурсом для доступу до історій, пов'язаними з Цілями в галузі сталого розвитку ООН (Цур).
Нова функція - Національні сторінки - була офіційно представлена сьогодні на Всесвітньому бібліотечному і інформаційному конгресі 2018 у Куала-Лумпурі. Новинка веб-сайту Бібліотечної Карти Світу надасть користувачам можливість легко отримати повну інформацію про бібліотечній сфері в обраній країні.
Огляд бібліотечного сектору
Кожна Національна сторінка міститиме короткий огляд бібліотечної середовища в тій чи іншій країні, що включає наступні дані: бібліотечна система, моделі управління та фінансування, аспекти розвитку і пріоритети стратегії, а також останні досягнення в бібліотечній галузі. Крім того, Національні сторінки будуть містити детальну інформацію про національні бібліотечних асоціаціях, національних бібліотеках, установах, відповідальних за реаліазацію бібліотечної політики, організаціях, що надають підтримку бібліотекам, а також інформацію про політику і законодавстві в області бібліотек, сфері освіти і плануються заходи.
Залучати і захищати інтереси бібліотек
З метою заповнення нового розділу веб-сайту «КРАЇНИ» основною інформацією, ІФЛА співпрацює з різними контент-партнерами (національними бібліотечними асоціаціями, національними бібліотеками та іншими установами) по всьому світу. Національні сторінки будуть проходити щорічний технічний огляд, а їх зміст буде регулярно оновлюватися.
Внесіть інформацію про вашу національної бібліотечної асоціації та переконайтеся, що інформація на сторінці вашої країни актуальна і відповідає тематиці.
Команда проекту Бібліотечної карти світу сподівається на спільну з вами працювати над створенням національних сторінок , Корисного ресурсу для бібліотечної спільноти, зацікавлених осіб та інших.
Для нас важливі ваша думка і ваша активна участь, які допоможуть додати більше країн на карту і збільшити обсяг даних і доступної інформації, що в свою чергу зробить внесок в наші спільні зусилля з адвокації бібліотек.
Збережіть веб-сайт Бібліотечної Карти Світу в закладках як важливий інструмент захисту інтересів бібліотек!