- Підсумкова атестація випускників - 2018
- Телефони гарячої лінії з проведення державної підсумкової атестації
- Управління освіти і дошкільного виховання адміністрації муніципального освіти «Гвардійський міської...
- МБОУ «СШ № 1 ім. І.Прокопенко гір. Гвардійської »(по робочих днях (понеділок-п'ятниця) з 08.00 до 17.00):
- Терміни і місце подачі заяв на проходження ДПА
Загальний час відповіді одного екзаменованих (включаючи час на підготовку) - 15 хвилин.
Кожне наступне завдання видається після закінчення виконання попереднього завдання. В процесі проведення співбесіди буде вестися аудіозапис.
Підсумкове співбесіда випускники 9 класів будуть проходити в своїх школах. Оцінюватися воно буде по системі «залік» / «незалік».
Загальна кількість балів за всю роботу - 19 балів.
Екзаменуемий отримує залік в разі, якщо за виконання роботи він набрав 10 і більше балів.
Наказ №1025 міністерства освіти і науки РФ від 20.10.2017 «Про проведення моніторингу якості освіти»
Рособрнадзор завершив апробацію усної частини ОГЕ з російської мови 17.10.2017 р пройшла всеукраїнська зустріч з батьками школярів керівника Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки Сергія Кравцова.
У 2019 основний етап підсумкової співбесіди пройде 13 лютого.
Загальна інформація про іспити:
ДПА в формі ОГЕ і (або) ГВЕ включає в себе чотири іспити за такими навчальних предметів: іспити з російської мови та математики, а також іспити за вибором учня, по двом навчальним предметам: фізика, хімія, біологія, література, географія, історія, суспільствознавство, іноземні мови (англійська, французька, німецька та іспанська мови), інформатика.
До ДПА допускаються навчаються, не мають академічної заборгованості, в повному обсязі виконали навчальний план або індивідуальний навчальний план (що мають річні оцінки з усіх навчальних предметів навчального плану за IX клас не нижче задовільних), а також мають результат «залік» за підсумкове співбесіду з російської мови.
Для участі в підсумковому співбесіді з російської мови навчаються подають заяви в освітні організації, в яких навчаються освоюють освітні програми основної загальної освіти, а екстерни - в освітню організацію за вибором екстерна. Зазначені заяви подаються не пізніше ніж за два тижні до початку проведення підсумкового співбесіді з російської мови. Підсумкове співбесіда з російської мови проводиться в освітніх організаціях і (або) в місцях, визначених ОІВ (далі разом - місця проведення підсумкової співбесіди з російської мови).
Перевірка відповідей учасників підсумкової співбесіди з російської мови завершується не пізніше ніж через п'ять календарних днів з дати його проведення. Результатом підсумкової співбесіди з російської мови є «залік» або «незалік».
Повторно допускаються до підсумкового співбесіди з російської мови в додаткові терміни в поточному навчальному році (у другу робочу середу березня і перший робочий понеділок травня) наступні навчаються, екстерни: отримали за підсумковим співбесіди з російської мови незадовільний результат ( «незалік»); що не з'явилися на підсумкове співбесіду з російської мови з поважних причин (хвороба чи інші обставини), підтверджених документально; не завершили підсумкове співбесіду з російської мови з поважних причин (хвороба чи інші обставини), підтверджених документально. Проект демоверсії підсумкової співбесіди вже опублікований.
Які види завдань будуть в квитку?
Квиток структурно розділений на такі частини:
- Читання - учневі запропонують озвучити текст, надрукований в квитку. Зробити це треба з виразом і інтонацією (робити паузи, виділяти в промові коми, двокрапки, тире, знаки питання та оклику; також необхідно тримати темп мови), щоб отримати 2 максимальних балів.
- Переказ - в цьому випадку текст потрібно не просто прочитати, а й постаратися якомога краще запам'ятати, так як наведений публіцистичний уривок доведеться переказати комісії. Більш того - перерахувати головні думки, закладені автором в розповідь, буде недостатньо. Для отримання ще 2 балів їх потрібно доповнити власної аргументацією, яка не виходить за рамки озвученої теми (нести «відсебеньки» не можна - за це бали будуть віднімати);
- Монологічне висловлювання - в третьому завданні у учня буде вибір з кількох тем. Сформульовані теми ФІПІ пропонує доповнити відповідними картинками, щоб візуалізувати інформацію, а також питаннями, навідними на роздуми. Озвучуючи відповідь на питання, школяр повинен розкрити обрану тему, дати відповіді на всі питання і зв'язати їх в цілісний текст, продемонструвавши логіку і заробивши на цьому ще 2 бали.
- Діалог - останнє випробування проводиться у форматі діалогу з екзаменатором. Ця частина квитка вважається найскладнішою, оскільки однозначної відповіді недостатньо. В цілому за неї можна отримати 3 бали.
Максимум балів за співбесіду отримають ті школярі, які продемонструють красиву мову без неправильних наголосів, слів-паразитів і просторіччі. За літературне викладення думок нараховується 2 бали. Незайвим буде показати, що ви можете складати складні пропозиції, вмієте грамотно вести діалог чи монолог з грамотними висновками і аргументами - за такі навички комісія нараховує ще 3 бали. Максимум балів за співбесіду дорівнює 14, а весь процес укладається в чверть години.
Як підготуватися до підсумкового співбесіди?
Побільше читайте вголос - це допоможе вам підготуватися до співбесіди!
Щоб полегшити долю майбутніх випускників середньої школи, ми запропонуємо кілька «Лайфхак» для підготовки до співбесіди:
- велика частина текстів в квитках стосується особистостей, які відіграли ключові ролі в російській історії. Обов'язково почитайте біографії Гагаріна, Ціолковського, Пирогова та інших відомих персон, а також знайдіть спогади учнів, сучасників і друзів відомих вчених, поетів, музикантів. Не забувайте і про сучасних героїв - перегляньте інтернет-джерела на предмет гучних рятувальних операцій МНС або подвигів лікарів. Це один з підступів співбесіди - дев'ятикласники рідко стежать за новинами і часто не мають уявлення, що відбувається в країні;
- відточите навик монологічних висловлювань - беріть будь-які теми для творів з літератури і висловлюйте думки вголос. Спробуйте використовувати диктофон, щоб потім поглянути на себе з боку і видалити з промови слова-паразити;
- ведіть діалоги - обговорюйте цікаві теми з родичами або друзями, особливо якщо ваші позиції по якомусь питанню не збігаються. Намагайтеся говорити правильно і в процесі діалогу обмірковувати докази і аргументи;
- читайте вголос - беріть будь-які тексти, зробивши добірку заготовок з матеріалів газет, журналів, уривків з книг, і читайте їх, дотримуючись рівний ритм і паузи на розділових знаках.
підсумкове співбесіда
ОГЕ (основний державний іспит) - 2018
ОГЕ - це форма державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти. При проведенні ОГЕ використовуються контрольні вимірювальні матеріали стандартизованої форми.
ДПА включає в себе обов'язкові іспити з російської мови та математики (обов'язкові навчальні предмети), а також іспити за вибором учня по двом навчальним предметам з числа навчальних предметів: фізика, хімія, біологія, література, географія, історія, суспільствознавство, іноземні мови (англійська , французький, німецький і іспанський мови), інформатика та інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ).
Загальна кількість іспитів в IX класах не повинно перевищувати чотирьох іспитів.
У 2017-2018 навчальному році підставою для отримання атестата про основну загальну освіту є успішне проходження ДПА-9 з двох обов'язкових для здачі предметів (з російської мови та математики), а також з двох предметів за вибором випускника.
Результати всіх чотирьох іспитів впливають на отримання атестата про основну загальну освіту.
Повторно до здачі ДПА-9 по відповідним навчальним предметам за рішенням державної екзаменаційної комісії Калінінградської області будуть допущені навчаються, отримали на ДПА-9 незадовільні результати не більше ніж по двом навчальним предметам (з числа обов'язкових і предметів за вибором).
Навчаються, що не пройшли ДПА-9 або отримав на ДПА-9 незадовільні результати більш ніж по двом навчальним предметам, або отримала повторно незадовільний результат по одному або двом навчальним предметам на ДПА-9 в додаткові терміни, буде представлено право повторно скласти іспити за відповідними навчальними предметів не раніше 1 вересня 2018 року.
Усна частина ОГЕ з іноземних мов приведена у відповідність з концепцією і технологією проведення усної частини ЄДІ. Усна частина ОГЕ 2018 року відбудеться з трьох завдань:
- читання вголос невеликого тексту науково-популярного характеру;
- участь в умовному діалозі-расспросе (відповіді на поставлені запитання);
- тематичне монологічне висловлювання з вербальної опорою в тексті завдання.
Інформування учасників державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної освіти (ДПА 9) про результати державної підсумкової атестації:
Обробка і перевірка екзаменаційних робіт учасників ДПА 9 займає не більше десяти робочих днів.
Утвержденіерезультатов ДПА 9 (п. 54 Порядку проведення ДПА 9, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки Російської Федерації 25 грудня 2013 року № 1394) здійснюється державною екзаменаційною комісією Калінінградській області (далі - ДЕК ДПА 9) протягом одного робочого дня з моменту отримання результатів перевірки екзаменаційних робіт.
Ознайомлення учасників ДПА 9 з отриманими результатами ДПА з кожного навчального предмету (п. 59 Порядку проведення ДПА 9, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки Російської Федерації 25 грудня 2013 року № 1394) здійснюється не пізніше трьох робочих днів з дня їх затвердження ДЕК ДПА 9.
Ознайомлення учасників ДПА 9 з отриманими результатами ДПА з кожного навчального предмету здійснюється в освітній організації, в якій вони були допущені до ДПА.
Початок іспитів о 10 годині 00 хвилин (за місцевим часом)
Документи, необхідні для входу в пункт проведення іспиту (ППЕ): паспорт.
Підсумкова атестація випускників - 2018
Всі документи, що регламентують порядок організації і проведення державної підсумкової атестації за освітніми програмами основної загальної та середньої загальної освіти в 2018 році тут ...
Телефони гарячої лінії з проведення державної підсумкової атестації
Міністерство освіти Калінінградській області
(По робочих днях (понеділок-п'ятниця) з 09.00 до 18.00):
(4012) 59-29-53 та 59-29-70 - відділ модернізації освіти Міністерства освіти Калінінградській області
8 (495) 104-68-38 - телефон довіри ЄДІ Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки.
8 (495) 984-89-19 - телефон для довідок Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки.
Управління освіти і дошкільного виховання адміністрації муніципального освіти «Гвардійський міської округ»
(По робочих днях (понеділок-п'ятниця) з 08.00 до 17.00:
8 (40159) 3-00-56 - Консультант Управління освіти і дошкільного виховання адміністрації муніципального освіти «Гвардійський міської округ» Москвіна Антоніна Петрівна
МБОУ «СШ № 1 ім. І.Прокопенко гір. Гвардійської »(по робочих днях (понеділок-п'ятниця) з 08.00 до 17.00):
(8-401-59) 3-22-85 - Директор школи Крейзі Галина Петрівна
Терміни і місце подачі заяв на проходження ДПА
Місце подачі заяви на участь в ЗНО, ОГЕ (ГВЕ), підсумковому творі (викладі) для учнів МБОУ "СШ № 1 ім. І.Прокопенко гір. Гвардійське "- МБОУ" СШ № 1 ім. І.Прокопенко гір. Гвардійське "
Реєстрація на Підсумкове твір (переказ) - до 21.11.2017 року.
Терміни подачі заяви для участі в ДПА -2018:
9 класи - до 1 березня 2018 роки;
11 класи - з 15 листопада 2017 по 1 лютого 2018 року.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ДПА
Для участі в ДПА необхідно подати в освітню організацію заяву із зазначенням обраних навчальних предметів до 1 березня (включно).
ДПА за програмами основної загальної освіти включає в себе обов'язкові іспити з російської мови та математики, а також іспити за вибором учня по двом навчальним предметам з числа навчальних предметів: фізика, хімія, біологія, література, географія, історія, суспільствознавство, іноземні мови (англійська , французький, німецький і іспанський мови), інформатика та інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ).
Особам, що вивчав рідну мову з числа мов народів Російської Федерації і літературу народів Російської Федерації на рідній мові з числа мов народів Російської Федерації при отриманні основного загальної освіти, надається право вибрати іспит з рідної мови та / або рідній літературі.
Таким чином, умовою отримання навчаються атестата про основну загальну освіту є успішне проходження ДПА за чотирма навчальних предметів.
Методичні рекомендації з проведення іспиту "Усна частина з російської мови" в 9-х класах oge_po_russkomu_yazyku_ustnaya_chast_obrazcy_kim_dlya_razdela_govorenie
Згода на обробку персональних даних Зразок згоди на обробку перс даних ДПА
Заява на ОГЕ (ГВЕ) Заява на ОГЕ ГВЕ
Мінімальна кількість балів ЄДІ за стобальною шкалою, необхідне для вступу на навчання за програмами бакалаврату та програмами специалітети
Завантажити (PDF, 122KB)
Які види завдань будуть в квитку?Як підготуватися до підсумкового співбесіди?