- Олена Володимирівна Пономарьова
- Структура Інституту соціально-гуманітарних наук
- кафедри
- кафедри
- кафедри
Адреса: 454080, м Челябінськ, пр. Леніна, 76
Аудиторія 435 головного корпусу
Телефони: +7 (351) 267-90-29, 267-90-66
сайт: sites.susu.ru/isgn
Група ВК:
директор
Олена Володимирівна Пономарьова
Доктор філологічних наук, професор
Інститут соціально-гуманітарних наук здійснює підготовку фахівців в області PR (public relations) і реклами, універсальних журналістів, філологів, істориків, теологів, мистецтвознавців, психологів і соціологів. Універсальні компетенції в області сучасного гуманітарного знання, вміння активно застосовувати їх на практиці, занурення в наукову і професійне середовище, навчання з використанням сучасної лабораторної бази забезпечують випускникам затребуваність на міжнародному ринку праці і успішну кар'єру.
Випускники інституту зможуть реалізувати себе в таких сферах діяльності, як історія релігії, культури і мистецтва, організація виставкової діяльності; створення, редагування і експертиза текстів; в області теле-, радіо- і інтернет-журналістики, медійному, рекламному та PR-бізнесі; в сферах digital culture, соціально інжинірингу, соціальної аналітики і ін.
Завдяки тісного партнерства з провідними зарубіжними і російськими науковими та освітніми центрами, університетами, а також міжнародними і російськими професійними асоціаціями в Інституті соціально-гуманітарних наук створені умови для розвитку програм академічної мобільності, реалізації амбітних наукових і професійних проектів.
Сучасна лабораторна база дозволяє студентам на новітньому обладнанні, що відповідає світовим стандартам, освоїти основи універсальної журналістки, навчитися медіапланування, проведення креативних PR-кампаній, організації історичних, археологічних, соціологічних досліджень, отримати необхідні навички роботи в сфері соціальної психології, навчитися розбиратися в філософських доктринах і теології. Всі без винятку випускники володіють цифровими технологіями в рамках обраних професій, що є безумовною перевагою на ринку праці.
У ІСГН діють програми елітної і проектної підготовки. Унікальна перевага гуманітаріїв ЮУрГУ - в навчанні з використанням проектного та змішаного навчання на основі сучасних цифрових та дистанційних технологій. З першого курсу студентам надається унікальна можливість брати участь в міждисциплінарних проектах, працювати в контакті з великими роботодавцями-замовниками проектів (в тому числі на майданчику роботодавця), формувати індивідуальну освітню траєкторію навчання, отримати знання відразу в декількох областях, необхідних для реалізації навчальних і наукових проектів , прослухати крім основної програми, сучасні навчальні онлайн-курси.
В ході практичної підготовки використовуються унікальні освітні майданчики: медіалабораторія світового рівня - «360-градусний мультимедійний навчальний ньюсрум», Художній музей, виставковий Зал мистецтв, «Віртуальний філія Державного Російського музею», навчальна лабораторія "Центр психологічного консультування та розвитку особистості", мультимедійна навчальна аудиторія «Емпірична соціологія», музей «Народи і технології Південного Уралу, міжнародна наукова лабораторія міграційних досліджень і багато іншого.
Студенти та аспіранти мають можливість брати участь в наукових конференціях, бути організаторами інноваційних міжнародних наукових проектів з федеральними та зарубіжними партнерами інституту: Інститутом Медіа р Утрехта (Голландія), Інститутом Славістичного Цюріхського університету (Швейцарія), Стенфордським університетом (США), Карлтонському Університетом (Оттава , Канада) та ін.
Щороку в ЮУрГУ організовується міжнародна літня школа для російських і німецьких студентів на актуальні історичні теми у Фрайберг (Німеччина). Студенти факультету журналістики мають можливість щорічно брати участь в школі журналістики і PR в Празі (Чехія).
Викладачі Інституту - провідні російські та зарубіжні вчені та практики, визнані фахівці в міжнародному професійному та академічній спільноті.
В Інституті соціально-гуманітарних наук ЮУрГУ ви отримаєте фундаментальне гуманітарне університетську освіту, яке дозволить побудувати успішну кар'єру.
Структура Інституту соціально-гуманітарних наук
Факультет журналістики
кафедри
- Журналістика та масові комунікації
- Кафедра російської мови та літератури
Історичний факультет
кафедри
- Вітчизняна і зарубіжна історія
- Теологія, культура і мистецтво
Факультет психології
кафедри
- Психологія розвитку і вікове консультування
- Загальна психологія, психодіагностика і психологічне консультування