Інженери Boeing провели лекцію в Казані

(Казань, 2 березня, «Татар-інформ», Ольга Голижбіна). Інженери компанії Boeing Росія / СНД провели лекцію в казанському інтерактивному науковому центрі «Будинок цікавої науки і техніки». Слухачами семінару стали зовсім юні проектувальники - ерудовані школярі, які цікавляться авіаційним моделюванням і інженерією. Щоб потрапити на урок від Boeing, хлопці повинні були пройти тестування на сайті проекту «Авіація від А до Я».

Щоб потрапити на урок від Boeing, хлопці повинні були пройти тестування на сайті проекту «Авіація від А до Я»

«Сьогодні ми говоримо про історію саме цивільної авіації, основні принципи польоту літака, розповідаємо про те, що з себе представляє авіаційна галузь сьогодні. Насправді мало хто дійсно представляє, наскільки величезна ця система, наскільки великий перелік спеціальностей, зайнятих в авіації. Кожен зможе себе тут знайти: цю ідею ми і представляємо підростаючому поколінню », - розповіла менеджер по роботі зі стратегічними партнерами і взаємодії з урядовими структурами компанії« Boeing Росія / СНД »Тетяна Лебедєва.

Кожен зможе себе тут знайти: цю ідею ми і представляємо підростаючому поколінню », - розповіла менеджер по роботі зі стратегічними партнерами і взаємодії з урядовими структурами компанії« Boeing Росія / СНД »Тетяна Лебедєва

«Я не можу сказати, що це повністю профорієнтаційна ініціатива, але елементи, звичайно, присутні. На заключному уроці ми розповідаємо про розробку, складання літака, простежуючи етапи його створення від ідеї до того моменту, коли він покидає завод-виробник, вступаючи в авіакомпанії. Пояснюємо дітям, яку функцію в усьому цьому виконує пасажир, що відбувається з літаком на станції техобслуговування - в загальному, повний цикл, включаючи диспетчерські та аеропортові служби », - пояснила фахівець.

«Нашої програмі майже три роки, ми запустилися в квітні 2015 року. Уроки для дітей ми проводимо переважно в Москві, ресурси все-таки обмежені - проект повністю волонтерський. У минулому році ми літали на Урал, в невелике місто Верхня Салда, де разом з виробником титану заводом "ВСМПО-АВІСМА" проводили заняття з хлопцями. Рік тому ми вже були в Казані в одному з інженерних ліцеїв міста, - згадала Тетяна Лебедєва. - Сьогодні ми даємо вже третю серію уроків за межами Москви. З Казанню складається відмінна традиція ».

Після відвідин циклу лекцій найактивніші і «Прокачані» хлопці отримають запрошення на дводенний інноваційний турнір між командами школярів і студентів, який пройде в квітні в Москві. Школярі можуть розраховувати на відвідування Міжнародного аерокосмічного салону в Жуковському і польоти на авіатренажер.

До столиці Татарстану делегація Boeing прибула на запрошення Агентства інвестиційного розвитку РТ, керівник якого Талія Мінуллін особисто була присутня на лекціях компанії в Казані.

До столиці Татарстану делегація Boeing прибула на запрошення Агентства інвестиційного розвитку РТ, керівник якого Талія Мінуллін особисто була присутня на лекціях компанії в Казані

«У роботі зі школами нам допомагають наші давні і перевірені партнери - міжрегіональна громадська організація" Досягнення молодих ". "Будинок цікавої науки і техніки" - це чудовий майданчик для нас, - додала Лебедєва. - Без такого директора-ентузіаста, як Дмитро Іванов, нам було б набагато складніше зібрати зацікавлених, захоплених авіацією і інженерією дітей на одному майданчику в Казані ».

- Без такого директора-ентузіаста, як Дмитро Іванов, нам було б набагато складніше зібрати зацікавлених, захоплених авіацією і інженерією дітей на одному майданчику в Казані »

«Справжні інженери сьогодні розповідають нашим дітям про те, як будується літак, звідки пішла авіація і якою вона буде в майбутньому. В якійсь мірі ми проводимо експеримент, спостерігаючи, як реагують на фахівців і їх теми наші школярі, робимо висновки, з якого віку варто починати залучати дітей в авіацію, робітничі професії. На наше переконання, починати потрібно з п'яти до 12 років, - наполіг Дмитро Іванов. - Саме в цьому віці необхідно «зачепити» дитини, вивчити його потенціал і переваги, розкрити таланти і нахили, пробудити в ньому інтерес і бажання пізнавати ».

- Саме в цьому віці необхідно «зачепити» дитини, вивчити його потенціал і переваги, розкрити таланти і нахили, пробудити в ньому інтерес і бажання пізнавати »

«" Будинок цікавої науки і техніки "унікальний тим, що саме тут дитина може спробувати себе, наприклад, в конструюванні, програмуванні або теслярством, тобто в тих областях, про які батьки можуть просто не здогадатися, що не запропонувати, не розповісти про них своїм дитині, - підкреслив він. - У майбутньому такі зацікавлені, захоплені діти вибирають собі правильні, які підходять для них спеціальності ».

- У майбутньому такі зацікавлені, захоплені діти вибирають собі правильні, які підходять для них спеціальності »

«Величезна кількість студентів останніх курсів поняття не мають, для чого вони навчаються взагалі, їм не близька їх спеціальність, і фахівців з них ніколи не вийде, їх ніхто не візьме на роботу. Величезні державні гроші, які витрачаються на навчання таких, хто не визначився хлопців, йдуть в порожню. У той же час всі заводи кричать про брак мотивованих фахівців. А починати турбуватися варто саме з п'яти до 12 років », - уклав директор інтерактивного наукового центру.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.