ISTWE-2016: зелений тариф для українців 2000.ua

  1. ISTWE-2016: зелений тариф для українців Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику...
  2. ISTWE-2016: зелений тариф для українців
  3. ISTWE-2016: зелений тариф для українців
  4. ISTWE-2016: зелений тариф для українців
  5. ISTWE-2016: зелений тариф для українців

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

ISTWE-2016: зелений тариф для українців

Завдяки зеленим тарифом українці можуть не платити за електрику і продавати надлишки державі

Тема енергозбереження стає все популярнішим. Якщо раніше використання альтернативних джерел енергії було рідкістю для українців, то зараз над встановленням сонячних батарей замислюються не тільки підприємства, а й власники приватних будинків і навіть мешканці квартир. Ті, яким такий спосіб економії не по кишені, вибирають більш дешевий варіант - біопаливо з переробленого природного сировини.

Завдяки програмі «Зелений тариф», яка діє в Україні з 2009 р, приватна особа або виробництво, використовують альтернативні джерела енергії - будь то сонячна батарея, вітряк або біомаси, можуть не тільки не платити за електрику, а й продавати надлишки державі.

21-23 вересня в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE-2016. Національна академія аграрних наук України та ТОВ СП «Агроинком» зібрали разом як вітчизняних виробників енергозберігаючого обладнання, так і іноземних. Учасники мали можливість показати або продати свою техніку, взяти участь в конференціях, дізнатися про нові способи переробки сировини в біопаливо або виробництва енергозберігаючих і альтернативних установок.

Олег Фельтін: «В Україні бум на сонячну енергію»

На виставці представляла свою продукцію компанія NIK - найбільший виробник систем енергоменеджменту в Східній Європі. Одним з ключових напрямків діяльності NIK є розробка і впровадження установок автономного та резервного енергозбереження. Представник компанії Олег Фельтін розповів журналісту «2000» про обладнання компанії:

«Ми представляємо газові, дизельні, бензинові генератори і сонячні панелі. На сьогоднішній день «Зелений тариф» актуальний для всієї країни і населення. Ще ми представляємо газові генератори американської торгової марки Generak. Наша продукція націлена переважно на приватний сектор ».

Олег Фельтін повідомив, що зараз в Україні бум на сонячну електроенергію. Тільки дозволити собі такі батареї можуть не всі, тому що спочатку потрібно вкласти 10 тис. Дол., Але з часом ця сума повністю окупиться, так як можна не платити за електрику, та ще й продавати його державі. Для приватного будинку досить поставити сонячні панелі потужністю до 30 кВт. Компанія NIK теж планує створити сонячну електростанцію на своєму виробництві електролічильників, тільки їм знадобиться потужність 250 кВт - це 1200 сонячних панелей.

Також до енергозберігаючого обладнання Олег відносить газовий генератор - це міні-електростанція, що працює на газу. Потужність такого обладнання сягає до 400 кВт і головна його перевага в тому, що 1 кВт на природному газі обходиться користувачеві в 3,40 грн. - це майже вдвічі дешевше, ніж використання дизельного палива, і вчетверо дешевше бензину. Ще зручність полягає в тому, що заправка такого генератора відбувається автоматично, через газову трубу, і купувати паливо каністрами не потрібно. Також на відміну від інших генераторів газовий не викидає вихлопи. Для середнього приватного будинку досить придбати обладнання на 8 кВт, якщо ж площа житла перевищує 1000 кв. м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт.

м, тоді знадобиться генератор на 21 кВт

Сергій Баловне: «Наше обладнання заощадить електроенергію навіть на АЕС»

Фірма «Техінпром» представляла обладнання німецької компанії Siemens для промисловості. Хоч їх прилади не виробляють енергію, але допомагають її значно заощадити. Керівник відділу продажів і маркетингу «Техінпрома» Сергій Баловне розповів «2000» про переваги їх продукції:

«Колись у Радянському Союзі ставили звичайні електродвигуни на насос, і він працював на повну потужність. Завдяки нашим частотним перетворювачів, які встановлюються на насоси, можна зменшити потужність двигунів і заощадити електроенергію. Зараз всі українські виробництва використовую такі пристрої - будь то масложирова промисловість, гірничо-збагачувальна або металургія. Навіть на атомних електростанціях застосовуються частотні перетворювачі ».

У виставці взяло участь і ЗАТ «Дослідне конструктрорсько-технологічне бюро теплоенергетичного Приладобудування», основане в 1979 р при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України. Організація представляла високотехнологічні автоматичні прилади власного виробництва для контролю якості зерна, борошна, цукру, рослинних масел і нафтопродуктів, а також енергозберігаюче обладнання. Дані винаходи допомагають оперативно оцінити якість спалювання палива, управляти цим процесом і оптимізувати горіння. Це може на 7% заощадити енергію. Устаткування експлуатується в Україні, Росії та Казахстані.

Доступним альтернативним джерелом тепла, який допоможе повністю відмовитися від газу вважається використання біомас як паливо. Зовні такі брикети або гранули схожі на звичайні дрова, тільки температура спалювання у них в 1,5-2 рази вище, а вологість нижче. Їх роблять з відходів деревообробної та харчової промисловості - тирси, лушпиння круп, соломи, насіння. Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли.

Для виробництва такого палива потрібні спеціальне обладнання, яке спресують і висушить сировину, а для опалення знадобиться встановити твердопаливні котли

Сергій Будников: «Біопаливо економить не тільки електроенергію, але і логістику підприємства»

Устаткування для гранулювання біомаси представляла на виставці компанія ICK Group. Заступник начальника комерційного відділу Будніков Сергій розповів, наскільки вигідніше використовувати біопаливо замість газу:

«Альтернативне паливо заміщається в пропорції 1: 2, куб газу - це два кілограми такого палива. Біомаса ущільнюється в 5 разів при виробництві, тому потрібно в п'ять разів менше машин, щоб перевезти таку сировину. Так що, можна заощадити і на логістиці.

Наша тематика - це виготовлення лінії обладнання для гранулювання. Зараз є багато підприємств з переробки насіння, деревини або торфу. Наприклад, завод з виробництва соняшникової олії може переробляти і спалювати лузгу і таким чином опалювати свої приміщення. У приватних будинках теж можна використовувати біопаливо, але наша компанія націлена на промислових виробників, так як вони споживають в рази більше газу ».

Іван Романчук: «При спалюванні брикети дадуть більше тепла, ніж дрова»

ПП «Брикетуючі технології» з м Бердичева Житомирської обл. теж показало на виставці свою продукцію. Їх обладнання для створення біопалива використовується в Польщі, Молдові, Росії та Вірменії. Представник фірми Іван Романчук розповів, що найчастіше таку техніку купують фермерські господарства та пилорами. Але вона недешева, тому зараз в Україні використовується 300 подібних установок. Устаткування дозволяє робити як великі брикети, так і маленькі гранули. Перші підійдуть замість дров, їх можна спалювати в звичайних котлах, другі використовуються в промисловості, для них потрібні спеціальні печі з автоматичним завантаженням палива.

На виставку приїхало багато підприємців, власників невеликих виробництв, а також рекламників і представників видавництв з усієї України, щоб запропонувати свої послуги.

«2000» дізналися, що питання енергозбереження дуже важливий як для маленьких підприємств, так і для великих заводів:

«Мене цікавить енергозберігаюча галузь. У мене своє виробництво, яке я хочу якось удосконалити, і, звичайно, заощадити. Зараз ці поняття дуже тісно пов'язані », - Микола, бізнесмен з Чернівців.

«У нас своє невелике молочне виробництво, тому нам цікаві такі виставки, щоб розвиватися», - Світлана, підприємець.

«Ми приїхали із Запоріжжя, щоб поспілкуватися з Інститутом олійних культур, і ось уже три години не можемо їх знайти. Так що поки просто задовольняємо свою цікавість », - Олександр, підприємець.

Захід відвідали представники Пологівського маслоекстракцеонного заводу, який випускає соняшникову олію ТМ «Славія» та «Смачна крапля». На виставці вони цікавилися альтернативними джерелами енергії.

Закарлюка Олег: «Наше підприємство йде вперед в усіх напрямках»

«Поки що просто розглядаємо і спілкуємося, але ми б сюди не приїхали, якби не хотіли щось придбати. Зараз шукаємо сучасні турбіни по виробленню електроенергії і нове маслоекстракцеонное обладнання. У нас дуже багато цікавих розробок, тому ми бажаємо модернізуватися і йти вперед в усіх напрямках. Як кажуть, не пасти задніх », - повідомив голова правління ПрАТ« Пологівський маслоекстракцеонний завод », Закарлюка Олег.

В Україні ISTWE єдине професійний захід для представників ринку енергозберігаючого обладнання. Виставка допомагає не тільки розвивати цю сферу і покращувати технології, а й знайомить з альтернативними джерелами енергії все більше українських підприємств і виробництв.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...