Известия вузів харчова технологія журнал. Известия вищих навчальних закладів. Харчова технологія

  1. Головна - ІВ «Харчова технологія»
  2. Історія журналу - ІВ «Харчова технологія»
  3. Известия вищих навчальних закладів. Харчова технологія
  4. Известия вузів. Харчова технологія
  5. випуски журналу
  6. Редакційна колегія:
  7. Ювілей журналу «Известия вузів. Харчова технологія »- Новини - КубГТУ
  8. Известия вузів. Харчова технологія Випуск
  9. Известия вузів. Харчова технологія Випуск

Головна - ІВ «Харчова технологія»

У грудні 2017 року журналу «Известия вузів. Харчова технологія »виповнюється 60 років!

За роки, що минули з підстави журналу, багато що змінилося не тільки в науці, а й в цілому в нашій країні і в світі. З'явилися нові, електронні засоби інформації, які посіли визначальне місце в сфері опублікування результатів наукових досліджень.

Однак роль друкованих видань продовжує залишатися істотною. Йдучи в ногу з часом, вони випускають електронні версії номерів, відкривають сайти, поширюються на електронних носіях.

Сьогодні чимало вчених і фахівців вважають, що вузівські журнали втратили своє значення, досить друкуватися в галузевих виданнях. Але в світлі змін, що відбуваються в системі вищої освіти Росії журнали, подібні до нашого, повинні не тільки зіграти свою роль як засобу інформаційного обміну, а й сприяти створенню нових, перспективних зв'язків між виробництвом, галузевої і вузівської наукою, активно сприяє підготовці фахівців для харчової промисловості. У числі авторів нашого журналу - вчені провідних вузів Росії: Москви, Санкт-Петербурга, Воронежа, Орла, Калінінграда, Самари, Казані, Кемерово, Владивостока, Астрахані, Ставрополя, П'ятигорська, Махачкали, Нальчика і інших міст Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя . Журнал розповсюджується за передплатою в 40 регіонах РФ. Електронні версії статей представлені на сайті Наукової електронної бібліотеки eLibrary.ru.

Завдяки підтримці вузу-видавця - Кубанського державного технологічного університету, ефективній роботі членів редколегії та працівників редакції журнал продовжує зберігати своє достойне місце у висвітленні результатів досліджень в області харчової технології.

Журнал «Известия вузів. Харчова технологія »продовжує жити і розвиватися, редакція чекає чергових рукописів від нових і вже стали постійними авторів.

В. Г. Лобановглавний редактор журналу «Известия вузів. Харчова технологія », заслужений працівник вищої школи Російської Федерації, доктор технічних наук, професор, президент ФГБОУ ВО« Кубанський державний технологічний університет »

ivpt.kubstu.ru

Історія журналу - ІВ «Харчова технологія»

Науково-технічний журнал «Известия вузів. Харчова технологія »видається в ФГБОУ ВО« Кубанський державний технологічний університет »з 1957 року. За всі ці роки випущено понад 350 номерів журналу, опубліковано в журналі понад 16 тисяч наукових статей.

Журнал «Известия вузів. Харчова технологія »багаторазово сприяв відкриттю при харчових вузах Росії спеціалізованих учених рад, докторантури та аспірантури по харчовим спеціальностями, підготовку докторських і кандидатських дисертацій харчового профілю.

Редколегія журналу «Известия вузів. Харчова технологія », 1972 р

Свого часу багато праці в організацію роботи та розвиток журналу вклали його головні редактори, доктора технічних наук, професора: А. С. Вечір, П. Г. Асман, заслужені діячі науки і техніки І. Ф. Зелікман, А. А. Мержаніан і В. Г. Щербаков, заступники головного редактора, доктора наук, професора: П. С. Єригін, І. М. Аношин, М.І. Даіши, Г. Г. Агабальянц, П. М. Данилюк, В. Н. Стабніков, відповідальні секретарі редакції журналу: Л. Ф. Олейникова, Л. Я. Шібаков, В. Н. Цивільний, Р. Т. Липкина, В . Н. Рубцов, В.А. Бірбасов.

З 2006 р науково-технічний журнал «Известия вузів. Харчова технологія »включено до переліку журналів, рекомендованих Вищою атестаційною комісією при Міністерстві освіти і науки Російської Федерації, для публікування основних наукових результатів дисертаційних робіт, які подаються на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук.

У числі активних авторів журналу науковці провідних вузів Росії з Москви, Санкт-Петербурга, Воронежа, Орла, Калінінграда, Самари, Казані, Кемерово, Владивостока, Астрахані, Ставрополя, П'ятигорська, Махачкали, Нальчика і інших міст Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Журнал розповсюджується за передплатою в 40 регіонах РФ. Електронні версії наукових статей, опублікованих у журналі, представлені на сайті Наукової електронної бібліотеки eLibrary.ru.

Журнал успішно розвивається, редакція чекає нові рукописи наукових статей від нових і вже стали постійними авторів.

ivpt.kubstu.ru

Известия вищих навчальних закладів. Харчова технологія

Науково-технічний журнал «Известия вузів. Харчова технологія »видається в Кубанському державному технологічному університеті з 1957 р по 6 номерів в рік тиражем 300 примірників.

Засновником журналу є Міністерство освіти і науки Російської Федерації та ФГБОУ ВПО «Кубанський державний технологічний університет».

Основним змістом журналу є публікації докторів наук, професорів, кандидатів наук, доцентів, докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня доктора і кандидата технічних наук вузів і науково-дослідних організацій, практичних працівників у галузі первинної переробки сільськогосподарської сировини, харчової технології, обладнання, процесів і апаратів, автоматизації харчових виробництв.

На сторінках журналу публікуються також наукові статті, присвячені оригінальним науково-технічним розробкам в області біохімії і мікробіології, створення нових видів продуктів харчування і їх оцінки, технохімічного контролю виробництва та сертифікації харчових продуктів, екології їжі і охорони навколишнього середовища, економіки і організації харчових підприємств усіх форм власності, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців харчового профілю, навчально-методичної роботи в вузах і інші.

У журналі систематично публікуються рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники в галузі харчової промисловості, друкуються анотації докторських і кандидатських дисертацій харчового профілю, захищених в дисертаційних радах Міністерства освіти та науки.

Крім цього на сторінках журналу поміщається рекламна інформація про нові наукові розробки, відкриття, винаходи вчених і фахівців харчової промисловості.

Науковий авторитет журналу, що сформувався протягом майже півстоліття, обумовлений високою кваліфікацією членів редколегії журналу, в складі якої академіки і члени-кореспонденти Російської академії наук, Російської академії сільськогосподарських наук і інших академій, заслужені діячі науки і техніки, заслужені винахідники РФ, доктора наук і професора, що представляють всі провідні галузі харчової промисловості Росії.

Журнал «Известия вузів. Харчова технологія »широко відомий не тільки в Росії, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя, розповсюджується за передплатою в ряді країн світу.

Журнал включено до переліку видань, рекомендованих ВАК РФ, в яких повинні бути опубліковані основні наукові результати дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата технічних наук.

Журнал має свідоцтво про реєстрацію як засіб масової інформації, є періодичним виданням, видається 6 номерів в рік; входить в міжнародні бібліографічні бази даних Agris, Ulrichsweb, ProQuest.

vsenauki.ru

Известия вузів. Харчова технологія

Журнали Технології харчових виробництв Известия вузів. Харчова технологія

ISSN: 0579-3009

Видавництво: КубГТУ (Кубанський державний технологічний університет)

Рік заснування: 1957

Випусків на рік: 6

Країна Росія

Місто Краснодар

Email редакції: [Email protected]

Журнал входить до переліку ВАК.

випуски журналу

  • 2015 рік: №1
  • 2014 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2013 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2012 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2011 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2010 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2009 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2008 рік: №1, №2-3, №5-6
  • 2007 рік: №1, №2, №3, №4, №5-6
  • 2006 рік: №1, №4, №5, №6, №2-3
  • 2005 рік: №1, №2, №4, №5-6
  • 2004 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2003 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2002 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2001 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 2000 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 1999 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 1998 рік: №1, №4, №2-3, №5-6
  • 1997 рік: №1, №6, №2-3, №4-5
  • 1996 рік: №1-2, №3-4, №5-6
  • 1995 рік: №1-2, №3-4, №5-6
  • 1994 рік: №1-2, №3-4, №5-6
  • 1993: №1-2, №3-4, №5-6
  • 1992 рік: №1, №2, №3-4, №5-6
  • 1991 рік: №1-3, №4-6
  • 1990 рік: №1, №4, №5, №6, №2-3

Про журнал:

Науково-технічний журнал «Известия вузів. Харчова технологія »видається в Кубанському державному технологічному університеті з 1957 р по 6 номерів в рік тиражем 300 примірників. Засновником журналу є Міністерство освіти і науки Російської Федерації та ФГБОУ ВО «Кубанський державний технологічний університет». Основним змістом журналу є публікації докторів наук, професорів, кандидатів наук, доцентів, докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня доктора і кандидата технічних наук вузів і науково-дослідних організацій, практичних працівників у галузі первинної переробки сільськогосподарської сировини, харчової технології, обладнання, процесів і апаратів, автоматизації харчових виробництв. На сторінках журналу публікуються також наукові статті, присвячені оригінальним науково-технічним розробкам в області біохімії і мікробіології, створення нових видів продуктів харчування і їх оцінки, технохімічного контролю виробництва та сертифікації харчових продуктів, екології їжі і охорони навколишнього середовища, економіки і організації харчових підприємств усіх форм власності, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців харчового профілю, навчально-методичної роботи в вузах і інші.

дивитися цілком

Редакційна колегія:

  • Головний редактор - Лобанов Володимир Григорович, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник вищої школи Росії, заслужений діяч науки Кубані і Республіки Адигея, лауреат премії адміністрації Краснодарського краю в галузі освіти і науки, завідувач кафедри біоорганічної хімії та технічної мікробіології, ректор ФГБОУ ВО « Кубанський державний технологічний університет ».
  • Заступник головного редактора з організаційних питань - Росляков Юрій Федорович, доктор технічних наук, професор, почесний працівник вищої професійної освіти Російської Федерації, заслужений діяч науки Кубані, член комісії з присудження премії адміністрації Краснодарського краю в області науки. Професор кафедри технології зернових, хлібних, харчосмакових і субтропічних продуктів ФГБОУ ВО «Кубанський державний технологічний університет».
  • Заступник головного редактора по комерційній діяльності - Назарько Марина Дмитрівна, Доктор біологічних наук, професор, Лауреат премії адміністрації Краснодарського краю в області науки, професор кафедри біоорганічної хімії та технічної мікробіології ФГБОУ ВО «Кубанський державний технологічний університет».
Члени редколегії:
  • Антипова Людмила Василівна, Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки Російської Федерації, почесний працівник вищої професійної освіти Російської Федерації, професор кафедри технології продуктів тваринного походження ФГБОУ ВО «Воронезький державний університет інженерних технологій».
  • Донченко Людмила Володимирівна, Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки Кубані, лауреат премії адміністрації Краснодарського краю в галузі освіти і науки, директор НДІ «Біотехнології та сертифікації якості харчової продукції» ФГБОУ ВПО «Кубанський державний аграрний університет».
  • Калманович Світлана Олександрівна, доктор технічних наук, професор, почесний працівник вищої професійної освіти Росії, заслужений діяч науки Кубані, лауреат премії адміністрації Краснодарського краю в галузі освіти, завідувач кафедри технології жирів, косметики, товарознавства, процесів і апаратів, проректор з наукової та інноваційної діяльності ФГБОУ ВО «Кубанський державний технологічний університет».
  • Кр'стева Ана Петрова, Доктор-інженер, професор, завідувач кафедри технології зернопродуктів Пловдівського Університету харчових технологій (м Пловдив, Болгарія)
  • Ловкіс Зенон Валентинович, доктор технічних наук, професор, директор Науково-практичного центру Національної академії наук Білорусі з продовольства, заслужений діяч науки Республіки Білорусь
  • Мезенова Ольга Яківна, Доктор технічних наук, професор, почесний працівник вищої професійної освіти Російської Федерації, академік Міжнародної Академії Холода, завідувач кафедри харчової біотехнології ФГБОУ ВО «Калінінградський державний технічний університет».
  • Мукатова Марфуга Дюсембаевна, Доктор технічних наук, професор, заслужений працівник рибної промисловості Російської Федерації, професор кафедри харчової біотехнології і технології продуктів харчування ФГБОУ ВПО «Астраханський державний технічний університет».
  • Нечаєв Олексій Петрович, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Російської Федерації, заслужений винахідник СРСР, відмінник вищої професійної освіти Росії, професор кафедри органічної та харчової хімії ФГБОУ ВПО «Московський державний університет харчових виробництв».
  • Остриков Олександр Миколайович, Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки Російської Федерації, почесний працівник вищої професійної освіти Російської Федерації, завідувач кафедри технології жирів, процесів і апаратів хімічних та харчових виробництв ФГБОУ ВО «Воронезький державний університет інженерних технологій».
  • Просеков Олександр Юрійович, Доктор технічних наук, професор, лауреат премії Уряду Російської Федерації.
  • Семенов Геннадій В'ячеславович, Доктор технічних наук, професор кафедри холодильна техніка інституту прикладної біотехнології ФГБОУ ВПО «Московський державний університет харчових виробництв».
  • Храмцов Андрій Георгійович, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки Російської Федерації, почесний професор СевКавГТУ, лауреат премії Уряду Російської Федерації в галузі науки і техніки, професор кафедри прикладної біотехнології ФГАОУ ВО «Північно
  • Кавказький федеральний університет »
  • Шаззо Аслан Юсуфович, Доктор технічних наук, професор, почесний працівник вищої професійної освіти Росії, заслужений діяч науки Кубані і Республіки Адигея, лауреат премії адміністрації Краснодарського краю в галузі освіти і науки, почесний Мукомол Росії, член правління Спілки борошномелів Росії, завідувач кафедри технології зернових , хлібних, харчосмакових і субтропічних продуктів, директор інституту Харчовий і переробної промисловості ФГБОУ ВО «Кубанський державний технологічний університет ».
  • Відповідальний секретар - Бірбасова Анастасія Валеріївна

дивитися цілком

globalf5.com

Ювілей журналу «Известия вузів. Харчова технологія »- Новини - КубГТУ

Ювілей журналу «Известия вузів. Харчова технологія »

У Кубанському державному технологічному університеті відбулося ювілейне засідання редколегії журналу «Известия вузів. Харчова технологія », присвячене 60-річчю видання.

Гостями урочистого заходу стали співробітники КубГТУ, представники гільдії пекарів і кондитерів, краснодарського науково-дослідного інституту зберігання і переробки сільськогосподарської продукції - філії «Північно-Кавказького федерального наукового центру садівництва, виноградарства, виноробства», акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут синтетичного волокна з експериментальним заводом », Північно-Кавказького федерального університету, а також депутати Законодавчих Зборів Краснодарського краю.

В рамках засідання головний редактор журналу, президент КубГТУ професор Володимир Лобанов виступив з доповіддю. Він розповів про процеси його розвитку за роки існування, результати наукових досліджень та прикладних розробках. Було відзначено, що завдяки авторському колективу журнал сформувався як проблемне наукове видання, в якому велика частина статей - актуальні дослідження в галузі харчових технологій, режимів і устаткування, перспективних рішень. Журнал «Известия вузів. Харчова технологія »широко відомий не тільки в Росії, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Поряд з російськими вченими до складу редакційної колегії входять вчені Республіки Білорусь, Болгарії та Німеччини.

«Сьогодні ми відзначаємо шістдесятий ювілей видання. На його сторінках відображені традиції і сучасність. За минулі десятиліття вдалося зберегти наукову спрямованість і високий рівень якості публікацій. Сьогодні журнал є затребуваним і актуальним, входить в міжнародні бази цитування та відповідає найвищим вимогам. Він відкритий для всіх, хто хоче поділитися своїми науковими результатами; активно публікуються роботи вчених провідних російських вузів, а також студентів, магістрантів і аспірантів Інституту харчової та переробної промисловості КубГТУ », - зазначив В. Лобанов.

Президент російської гільдії пекарів і кондитерів Юрій Канцельсон виділив кілька напрямів для розвитку журналу. За його словами, видання необхідно для фахівців і тих, хто тільки починає свою професійну діяльність. В першу чергу, вони отримують затребувану і важливу інформацію про методи наукових досліджень, досягнення в інноваційних технологіях, сільськогосподарської галузі, економіці.

«Важливо приділити особливу увагу рубриках, пов'язаним з найбільш актуальними аспектами для розвитку галузі, технічним врегулюванням і стандартизацією і міжнародним співробітництвом. Бажаю виданню подальшого зростання і успіхів. Його авторитетність відома не тільки в Росії, але і за кордоном », - підкреслив Ю. Канцельсон.

Професор кафедри технології продуктів харчування тваринного походження КубГТУ Геннадій Касьянов від імені постійних авторів зазначив, що журнал є ефективним освітнім інструментом - він допомагає в формуванні наукових позицій навчаються.

В рамках ювілейного засідання для гостей зустрічі відбулася екскурсія по значимих об'єктів Інституту харчової та переробної промисловості КубГТУ. Вони відвідали Державний інжиніринговий центр «Високі технології і продовольча безпека».

kubstu.ru

Известия вузів. Харчова технологія Випуск

+

Облік впливу оподаткування на фінансову оцінку ефективності інвестиційного проекту стр.5-8 Гребенникова В.А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Різні ознаки м'яса деяких видів тварин стр.9-10 Мишанин Ю.Ф., Куц Р.Ю.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Зміна біохімічного складу насіння сої при тривалому зберіганні стр.10-12 КАЛАШНИКОВА С.В., Королькова Н.В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Характеристика стабілізуючих компонентів харчових емульсій стр.13-14 Лівійська С.Л., Леонова І.А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Склад канцерогенних сполук типу поліциклічних ароматичних вуглеводнів в копченому Терпугов стр.14-18 Кім І.М., Кім Г.Н., Кривошеєва Л.В., Хитрово І.А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Хроматографічний аналіз летких компонентів кави, що утворюються при обсмажуванні стр.19-21 Шевцов А.А., Остриков А.Н., Рудаков О.Б., КУЗНЕЦОВА І.В., Зотов А.Н.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Жирнокислотний склад ліпідів тканин і плодів лікарських рослин стр.21-23 Никонович С.Н., Харченко Л.М., Тимофієнко Т.І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Композитні суміші для листкових виробів функціонального призначення стор.24-25 Ільїна О.А., Крилова Є.І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Виробництво екструдованих крекерів підвищеною харчовою і біологічною цінністю стр.25-26 Корячкіна С.Я., Дегтяренко Т.М., Вертяков Ф.Н., Вострикова PM

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Виробництво структурованих багатокомпонентних систем з використанням Непромитий фаршу минтаю стр.27-28 Вільхова Л.Н., Петрова Л.Д.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Особливості технології виробництва молочних структурованих продуктів на основі білково-вуглеводного і рослинної сировини стр.28-29 Остроумов Л.А., Просекова О.Е., Просеков А.Ю.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Розробка технологічного потоку виготовлення комбінованого сиру з сирної маси термокислотні і сичугової коагуляції стр.30-31 Онопрійко В.А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Функціональні продукти на основі рибного фаршу і овочів стр.32-34 Антипова Л.В., Толпигіна І.М., Батищев В.В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Отримання кедрової олії з насіння сосни сибірської екстракцією етиловим спиртом стр.34-37 Хантургаев А. Г., Бадмациренов Б.В., Шіреторова В.Г., Хантургаева Г.І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Ідентифікація поровой адсорбційної моделі для систем фосфоліпідний концентрат - ацетон і частково знежирені фосфоліпіди - ацетон стр.38-44 Лобанов А.А., Константинов Е.Н., коріння Є.П.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Порівняльна оцінка процесу сушіння бурякового жому топковим газами і перегрітою парою стр.44-46 Кретов І.Т., Кравченко В.М., Дранников А. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Удосконалення процесу обсмажування риби стр.46-50 Сердобинцев С.П., Будченко Н.С.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Сучасні способи фізичного впливу на виноград і продукти його переробки стр.50-52 бариші М.Г., Касьянов Г.І., Христюк В.Т., Узун Л.Н.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Теоретичні та прикладні аспекти спектрального аналізу контуру зображення злакових та олійних культур стр.53-58 Шаззо А.Ю., Усатіков С.В., Мацакова Н.В., Чуб А.Н.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Визначення вологості і macлічності сільськогосподарських матеріалів методом ядерної магнітної релаксації стр.58-61 Прудников С.М., Вітюк Б.Я., Звєрєв Л.В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Розробка функціональної моделі центрифугування утфеля I продукту стр.61-63 громковской А.І., послідовно Ю.І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Формалізація технологічного процесу виробництва йогуртних продуктів на базі системного аналізу стр.64-66 Кононов Н.С., Дунченко Н.І., Афанасов Е.Е.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Встановлення грубої фальсифікації коньяку із застосуванням матриці П'ЄЗОСЕНСОР стр.66-69 Кучменко Т.А., Кочетова Ж.Ю., Федорова Е.В., Бондарева Л.М., Шликов Ю.К., Коренман Я.І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Вплив мінерального складу тютюну на його горючість стр.69-71 Пісклов В.П., Кочеткова С.К., Літвякова Е.В., Іващенко Н.П.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Оцінка силового навантаження, викликаної гармонійної хвилею в каналі, на пластину стр.72-73 базік В.В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Економічний механізм формування екологічної безпеки відтворювального комплексу харчової галузі Краснодарського краю стр.74-75 Вукович Т.Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Застосування високомолекулярних поліелектролітів для очищення стічних вод молокопереробних підприємств стр.76-77 Щетіліна І.П., Родіонова Е.С., Нікулін С.С.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Використання винограду у виробництві продуктів харчування підвищеної біологічної цінності стр.77-79 Агєєва Н. М., Марковський М.Г., Зайко Г. М., Гапоненко Ю. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Використання деревної зелені обліпихи при виробництві хлібобулочних виробів стр.80-81 Золотарьова А.М., Боропоева Г.С., Чиркина TM, Павлова А.Б.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Гігроскопічні властивості плодової оболонки насіння соняшнику стр.81-82 Александрова А. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Застосування білків насіння сімейства капустяних для збагачення харчових продуктів стр.83-84 Шульвінская І.В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Соус-майонез підвищеної біологічної цінності стр.84-85 Бухтоярова З.T., Куликов І.А., Бугаєць Н.А., Корнєва OA

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

globalf5.com

Известия вузів. Харчова технологія Випуск

+

Зворотній осмос. Перспективи використання в молочній промисловості стр.5-13 Долніковскіі В. І., Полянський К. К.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Асоціація фосфоліпідів ріпакового масел в чотирихлористий вуглець стр.14-16 Москвіна Е. Н., Миронова А. Н., Данилова Т. А., коріння Е. П., Калманович С. А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Зміна кольоровості кондитерських напівфабрикатів і безалкогольних напоїв, пофарбованих харчовим барвником з плодів шатута стр.16-18 Астані С., Ніязханов Т.Н., Вафо Б. У.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Підвищення ефективності використання зерна рису шляхом застосування водно-теплової обробки стр.19-20 Кузьміна О. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Вплив додавання подрібнених пшеничних висівок на хлібопекарські властивості сортового борошна стр.21-23 Моргун В. А., Ігнатьєва А. Ф., Мовчан Л. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Вплив вологості цукрового тесту, приготованого в вихровому змішувачі, і способу на параметри технологічного процесу стр.23-24 Зубченко А. В., Козлов В. Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Фаршеві вироби з м'яса нестандартної сільськогосподарської птиці стр.25-28 Постнова О. Н., Єсінова Н. І.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

РОЗРОБКА СХЕМИ Шприцевание довгих м'язів свинячі напівтуші стр.28-29 Большаков А. С., Михайлов М. А., Бобреневого І. В.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Структурно-механічні властивості м'яса і ковбасних виробів при підвищених значеннях pH стр.30-31 Криштафович В. І., Коснирева Л. М., Смольського Н. Т., Горбатов А. В., Косий В.Д.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Комплексна оцінка якості вареної ковбаси з концентратом мінеральних речовин стр.32-33 Худайберди А. Ю., Тлегенов Ш. К., П'ятницький Н. Н., Кісманова Г. Н.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Використання аналогів кисло-молочних продуктів на соєвій основі для лікувального і дієтичного харчування стр.34-35 Маслов А. М., Рикунова І. П.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Особливості умов аерації при безперервному способі виробництва оцту, за допомогою іммобілізованих бактерій стр.35-39 Яровенко В. Л., Домбровська В. А., Галкіна Г. В., Патеенко С. К.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Повернення жомопресової води при переробці буряків, ураженої Кагатної гниллю стр.40-42 Гусятинська Н. А., Липец А. А., Навроцький Ю. Б.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Дослідження деяких якісних показників сухого високопористого картоплі стр.43-45 Гришин М. А., Жуков В. В., Погожих М. І., Томашевська Р. Я.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Органолептичний аналіз продуктів харчування стр.46-48 Мітюков А. Д.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Оцінка ефективності нового методу санітарної обробки шкаралупи яєць стр.48-50 Кириленко О. А., Азарова Н. Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Нові напівфабрикати на молочно-білкової оснoвe і їх харчова цінність стр.51-52 Бєляєв М. І., Дейниченко Г. В., Рибаченко А. Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Кінетика структуроутворення молочно-білкового згустку при двоступеневої коагуляції молока стр.53-53 Маслов А. М., Орлов В. В., Синіцина О. А., Фольц Ж. Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Карамель і їхнє ставлення до амінокислот стр.54-55 Бобровник Л. Д., Руденко В. Н.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Мікробіологічне обґрунтування режимів пастеризації газованого виноградного соку стр.55-56 Флауменбаум Б. Л., Осипова Л. А.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

+

Установка для механізації формування ришти тестового напівфабрикату східних солодощів стр.57-58 Меліков А. Г.

Завантажуємо дані з бібліотечної системи ...

globalf5.com