Календар: 22-28 листопада

Найбільш важливі події культурного життя Петербурга цього тижня: найцікавіші, на погляд оглядачів «Культурної столиці», нові виставки, концерти, театральні та кінопрем'єри.

Найбільш важливі події культурного життя Петербурга цього тижня: найцікавіші, на погляд оглядачів «Культурної столиці», нові виставки, концерти, театральні та кінопрем'єри.

Понеділка, 22 листопада

У Малому залі філармонії сольний концерт дає видатне сопрано сучасності Вероніка Джиоєва. Співачок з настільки яскравим і багатоплановим вокалом сьогодні в Росії днем ​​з вогнем не знайти. Тому якщо ще кілька років тому Джіоєвим можна було мало не кожен день чути в рідній Маріїнці, то сьогодні її шанувальникам доводиться розриватися між Москвою (де вона тільки що чудово заспівала прем'єру моцартовского «Дон Жуана»), Новосибірськом і європейськими сценами. У програмі цьогорічного петербурзького ангажементу: французька вокальна лірика Сен-Санса, Деліба і Форе плюс класичні російські романси. Початок о 19.00.


00

театр « За Чорною річкою »І фестиваль« Арт-околиця »запрошують на творчий вечір народної артистки Росії Ірини Соколової, чиє ім'я звучить для петербурзьких театралів паролем і чий авторитет в театральному середовищі незаперечний. Бембі, Маленький принц, Тімм і незалежна Кішка з легендарного ТЮГу Зиновія Корогодського - все це вона, Соколова - вийде до публіки в компанії своїх колег по тій знаменитій трупі: Миколи Іванова, Наталії Боровкова, Ігоря Шибанова. Початок о 19.00.
театр «   За Чорною річкою   »І фестиваль« Арт-околиця »запрошують на творчий вечір народної артистки Росії Ірини Соколової, чиє ім'я звучить для петербурзьких театралів паролем і чий авторитет в театральному середовищі незаперечний

під Палаці Білосільських-Білозерських нову програму «Унтернаціонал» представить, на щастя, який зачастив до Петербурга сучасний акин і нью-скоморох Псой Короленко. Встраиванием єврейського пісенного політичного фольклору XX століття в сучасний контекст Короленка займеться в компанії радикального панк-шансоньє з Берліна Деніела Кана, талліннського клезмера Тимура Фішеля і ансамблів «Форшпіл» (Рига) і «Кле Земер» (Петербург). Початок о 19.00.


У кіноцентрі « Вітчизна »Починається показ дебютного фільму Дмитра Мамулії« Інше небо ». Картина чудова, зокрема, тим, що головну роль в ній зіграв Хабіб Буфарес, зірка фільму «Кускус та барабулька».
У кіноцентрі «   Вітчизна   »Починається показ дебютного фільму Дмитра Мамулії«   Інше небо   »

В будинку кіно можна подивитися новий фільм Тодда Солондза « Життя у воєнні часи »(« Life During Wartime »), вільне авторське продовження нашумілої свого часу кінострічки« Щастя ».



Вівторок 23 листопада

«Русское горі» - недавній і аж ніяк не найвдаліший спектакль керівника московського театру «Школа сучасної п'єси» Йосипа Райхельгауза. Автор спробував поєднати проблеми дня сьогоднішнього з нестаріючими образами грибоедовской комедії «Горе від розуму», взявши в соратники композитора Сергія Нікітіна і поета-сатирика Вадима Жука. Вийшло кілька прямолінійно і з розмаху: Чацький в фіналі перетворюється в емігрує з СРСР Бродського, а дим вітчизни зображений безперервним курінням акторів. Залишається сподіватися, що протипожежна сигналізація нової будівлі театру « буф », Де буде показаний спектакль, виявиться досить толерантна до московських курцям. Початок о 19.00.



Середа 24 листопада

У Великому залі філармонії виступає Олексій Айгі - син національного чуваської поета-класика Геннадія Айгі, обдарований скрипаль і чудовий композитор, широкої громадськості відомий, головним чином, як автор саундтреків до серіалу «Каменська», кінофільмів «Країна глухих» і «Мій зведений брат Франкенштейн». У Петербург Айги-молодший зі своїм ансамблем «4'33" »привезе програму шедеврів музики ХХ століття - Френк Заппа, Курт Вайль, Ерік Саті, Джон Кейдж. Втім, не обійдеться і без творів самого керівника ансамблю. Спеціальний гість програми - кларнетист, композитор і саунд-продюсер Бориса Гребенщикова і Земфіри Андрій Самсонов. Початок о 19.00.


В магазині " Порядок слів »В рамках свого антропологічного семінару соціолог Ілля Утєхін покаже класичну документальну кінокартину Роберта Флаерті« Нанук з Півночі »(« Nanook of the North »). Початок о 19.30.
В магазині    Порядок слів   »В рамках свого антропологічного семінару соціолог Ілля Утєхін покаже класичну документальну кінокартину Роберта Флаерті« Нанук з Півночі »(« Nanook of the North »)

В клубі " Китайський льотчик Джао Да »- подвійний концерт. Спочатку похмурі дівчини «Лемондей» родом з Красноярська, з мінімальним набором інструментів (акустична гітара, синтезатор), аутичними текстами і повною відсутністю чарівності (хоча це, скоріше, їх перевага). Далі інфантильні американці Fol Chen (на фото) - ансамбль, майстерно сплітаються телеграфні синтезаторні звучки в спокійний танцювальний синтіпоп, в якому беруть участь також гітари, ксилофон і розслаблений жіночий вокал. Діапазон тем пісень - від гімну дешевим мотелів до науково-фантастичних опусів. Початок о 20.00.


Фільм-катастрофа « Некерований »(« Unstoppable ») Тоні Скотта з'являється на екранах кінотеатрів. У ролі хорошого хлопця знову Дензел Вашингтон. Дія розгортається на залізниці.
Фільм-катастрофа «   Некерований   »(« Unstoppable ») Тоні Скотта з'являється на екранах кінотеатрів

У « Росфото »Починається демонстрація інсталяцій легендарного ударника Володимира Тарасова - цим жанром він зайнявся ще на початку 1970-х під впливом Іллі Кабакова та до сих пір« збігає »від застоїв в музичній діяльності на територію арту, в звукові ігри. Інсталяції побудовані на поєднанні відеоряду та гри на ударних: центральний проект «In Between» присвячений Новоорлеанський джазу, в інших основою є звук барабанів, а також екзотичного стародавнього карійон - полого валуна, який знаходиться неподалік від Баку і колись використовувався для передачі звукових сигналів .


В Молодіжному театрі на Фонтанці відкривається фестиваль сучасного французького танцю FranceDanse. Хіп-хоп-спектакль «Одіссея» поставлений хореографами з французького міста Шамбері, а танцювати буде трупа Gust Life з російського Мурманська. Початок о 20.00.
В   Молодіжному театрі на Фонтанці   відкривається фестиваль сучасного французького танцю FranceDanse

Фільмом «Біжи, сестра, біжи» ( «Sisko tahtoisin jaada») режисера Марії Пюкке в кіноцентрі « Вітчизна »Завершується традиційна щорічна« Тиждень кіно Фінляндії »в Петербурзі.


У Пам'ятному залі Монумента героїчним захисникам Ленінграда відкривається виставка «П'ятнадцять республік, п'ятнадцять сестер?», присвячена радянському міфу про культурну єдність на території СРСР. Документи, листи на різних мовах, особисті речі свідчать, що найбільша близькість була можлива тільки в умовах боротьби проти фашистського захоплення.
У Пам'ятному залі   Монумента героїчним захисникам Ленінграда   відкривається виставка «П'ятнадцять республік, п'ятнадцять сестер

ЦВЗ « манеж »Представляє виставку сучасних петербурзьких ювелірів, присвячену 150-річчю від дня народження Михайла Перхіна, одного з найкращих майстрів прославленої фірми Карла Фаберже. Саме він був автором серії великодніх яєць, шедеврів ювелірного справи, які зробили ім'я торговій марці Фаберже, - і виставка пропонує порівняти спадщину талановитого самоучки з роботами професіоналів, які претендують на звання продовжувачів його традиції.
ЦВЗ «   манеж   »Представляє виставку сучасних петербурзьких ювелірів, присвячену 150-річчю від дня народження Михайла Перхіна, одного з найкращих майстрів прославленої фірми Карла Фаберже


Четвер 25 листопада

В будинку кіно починається фестиваль «Нове британське кіно». Серед іншого можна буде побачити свіжий фільм Шейна Медоуза «Ле Донк і Швидкість-се-зе» ( «Le Donk & Scor-Zay-Zee»).


У Концертному залі Маріїнського театру титулований британський органіст Кевін Бойєр зіграє «Мистецтво фуги» - бахівський opus magnum, що звучить в Петербурзі не частіше разу на десятиліття. Початок о 19.00.
У Концертному залі   Маріїнського театру   титулований британський органіст Кевін Бойєр зіграє «Мистецтво фуги» - бахівський opus magnum, що звучить в Петербурзі не частіше разу на десятиліття

Один з головних фігурантів британських таблоїдів (роман з моделлю Кейт Мосс, захоплення наркотиками) музикант Піт Доерті виступить в залі « космонавт ». Крім співу і музики Доерті малює і пише - за перемогу в поетичному конкурсі в 16 років він навіть був нагороджений поїздкою в Росію. Велике видавництво готує до випуску двадцять томів його юнацьких щоденників. Він встиг взяти участь у двох успішних британських групах: The Libertines і The Babyshambles, але в Росію приїжджає з сольником. Альбом «Grace / Wastelands» він записав спільно з гітаристом Blur Гремом Коксон. Тут Доерті заявляє про себе як про спадкоємця британського романтизму - від поетичних метафор в тексті до сильної негативної харизми. Початок о 20.00.


У Малому залі філармонії з сольним концертом (Лист, Вагнер, Вольф) виступає Олеся Петрова. На останньому конкурсі Чайковського ця співачка з потенціалом суперзірки взяла другу премію, але вже дуже скоро Петрова може стати першою не тільки в Росії, але і в світі. Таких обдарованих меццо-сопрано в нашій країні не з'являлося з часів Олени Образцової. Варто ловити момент і слухати Петрову в рідному місті співачкою зацікавився Великий театр, і особисто Теодор Курентзіс, а це значить, що її чекає світова кар'єра. Початок о 19.00.
У Малому залі   філармонії   з сольним концертом (Лист, Вагнер, Вольф) виступає Олеся Петрова

«Коляда-театр» з Єкатеринбурга - один з найцікавіших і своєрідних театральних колективів Росії. Товариство з обмеженою відповідальністю, організоване драматургом Миколою Колядою, не тільки примудряється багато років протистояти економічним бурям і чиновницькому свавіллю. «Коляда-театр» створив свій театральний стиль - і художньо заможний, і дуже доброзичливий до масового глядача, що, здавалося б, нелегко поєднати. Дуже сумну комедію про провінційному театральному закулісся «Курка» (це старий кіносценарій самого Коляди) екатерінбуржци зіграють на новонародженому фестивалі театру « буф », І їм не позаздриш. На спектакль організатори гастролей продають квитки в партер своїх аеродромних підмостків. За день монтувань і прогонів перебудувати камерну виставу під таку велику сцену - завдання непросте, але цим же буде займатися «Коляда-театр», а він справлявся і не з такими переробками. Початок о 19.00.


У кінопрокат виходить американський ремейк гучної шведської підліткової драми з вампірами « Впусти мене »(« Let Me In »). Для важливості прокатники приписали до назви слово «Сага».
У кінопрокат виходить американський ремейк гучної шведської підліткової драми з вампірами «   Впусти мене   »(« Let Me In »)

Молодий режисер Ксенія Митрофанова насмілилася зазіхнути на п'єсу Жана Жене «Служниці» і випускає прем'єру в « притулку комедіанта ». У Росії ця п'єса надійно приватизована Театром Романа Віктюка: інфернальний шепіт, подзвученний мікрофонами, Даліда з динаміків, важка чоловіча пластика і виразний еротичний підтекст. Митрофанову більше хвилює соціально-філософський аспект п'єси: в казус Мадам і її невірних служниць, як у краплі води, відбивається нова історія Європи, і режисер поміщає дію п'єси в трагічну крапку цієї історії - дні нацистської окупації Парижа. П'єсу одночасно розігрують два склади акторів - чоловічий (як заповідав Жене) і жіночий. Пластичне рішення обіцяє не вдарити в бруд обличчям перед віктюківських зразком: над виставою в якості хореографа трудиться відомий фахівець з сучасного танцю Тетяна Тарабанова. Вистава гратимуть три вечори поспіль, аж до суботи, початок о 19.00.
Молодий режисер Ксенія Митрофанова насмілилася зазіхнути на п'єсу Жана Жене «Служниці» і випускає прем'єру в «   притулку комедіанта   »

Возз'єднуватися з природою і вихваляти язичницькі божества арт-фолк-гурт «Ва-та-га» вважає за краще автентичними піснями Російської Півночі, але під осучаснені ритми, змішуючи всі доступні етнічні інструменти (від карельської скрипки до африканської перкусії) і тим самим домагаючись справжньою психоделіки. Концерт фольклористів в клубі Fish Fabrique Nouvelle розпочнеться о 20.00.


00

У просторі «Котушки» лофт-проекту « поверхи »Триває показ програми фестивалю сучасного французького танцю FranceDanse. Моновистава «Прес» - соло в поступово звужується просторі - представить хореограф з Тулузи П'єр Рігаль. Початок о 20.00.
У просторі «Котушки» лофт-проекту «   поверхи   »Триває показ програми фестивалю сучасного французького танцю FranceDanse

Російська драма з грайливою назвою « Не скажу »Виходить на екрани кінотеатрів. В якості режисера виступив відомий петербурзький театральний актор Ігор Копилов, а в головних ролях зайнята подружжя - Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв.


Черговий казковий мультфільм від студії Діснея стає доступний зацікавленим кіноглядачам. Називається - « Рапунцель заплутана історія »(« Tangled »).
Черговий казковий мультфільм від студії Діснея стає доступний зацікавленим кіноглядачам


П'ятниця 26 листопада

У Концертному залі Маріїнського театру дебютує в Росії Арктичний філармонічний оркестр. Єдиний в світі симфонічний колектив, який базується за полярним колом, був створений лише кілька років тому, але за останні сезони зумів домогтися такого блискучого якості гри, що могли б позаздрити багато оркестри з «великої землі». Пост головного диригента Арктичного філармонічного займає видатний тромбоніст Крістіан Ліндберг. Але не потрібно думати, що всі успіхи колективу - справа рук славетного керівника. Оркестр рясно фінансується норвезьким міністерством культури: на Півночі, як і на Заході, на відміну від нас, прекрасно розуміють, у що варто вкладати гроші платників податків. Початок о 19.00.


00

В обмежений прокат виходить картина Матьє Амальрік « турне »(« Tourn? E »), яка взяла на Каннському кінофестивалі приз за кращу режисуру. Подивитися фільм можна в кіноцентрі « Вітчизна ».
В обмежений прокат виходить картина Матьє Амальрік «   турне   »(« Tourn

Вистава «Замкнена двері» за п'єсою Павла Пряжка - оригінальне і цікаве видовище. Тему скорботної нечутливості і бездумності обивателя, стертого і расчеловеченного соціальними ритуалами суспільства споживання, драматург розкриває в жанрі помилкового детектива, нагнітаючи саспенс на порожньому місці і обіцяючи сенсаційний відповідь на фактично незаданій питання. Постановка молодого режисера Дмитра Волкострелова грішить ілюстративністю, зате у постановника наявні почуття стилю і почуття гумору. Сцени, які розігруються в реальному часі, винахідливо чергуються з проектованої на екран відеозаписом. Прем'єру вистави-переможця лабораторії «ON.Театр» зіграють на «Відкритої сцені» (Народна вулиця, 1). Початок о 19.00.


музей Ахматової показує привезену з Московського будинку фотографії виставку П'єра Була, французького класика, яка дружила з фотоапаратом 60 з 74 років життя. Він знімав все, крім війни і злиднів, і вважав себе не художником, що створює мистецтво, а фоторабочім, який повинен використовувати об'єктив найкращим чином. Найзнаменитіші репортажі Була присвячені американській військовій академії Вест-Пойнт, палестинцям і ізраїльтянам, французької моді, північноафриканців в Парижі, дегустації вин - і назва виставки відповідне: «Мозаїка».
музей Ахматової   показує привезену з Московського будинку фотографії виставку П'єра Була, французького класика, яка дружила з фотоапаратом 60 з 74 років життя

В будинку кіно запланована «Ніч російського кіно». Покажуть фільми « Як я провів цього літа »,« Кішечка »і« Дім Сонця ». Початок о 23.50.
В   будинку кіно   запланована «Ніч російського кіно»

У галереї Anna Nova відкривається виставка відомого Митька Олександра Флоренського «Картини, намальовані в подорожах. 2005-2010 »: види десятків місць в Росії, Грузії, Фінляндії, Швеції, Данії, Норвегії, Італії та Ізраїлі написані в традиційному для художника стилі міцно збитого примітивізму. Вся грандіозна серія з чотирьох сотень картин складається в досить одноманітне подорож, де навпроти Пізанської вежі пам'ятник Сталіну, а за кутом гельсінкська порт.


Вся грандіозна серія з чотирьох сотень картин складається в досить одноманітне подорож, де навпроти Пізанської вежі пам'ятник Сталіну, а за кутом гельсінкська порт

сцена Александрінського театру бачила багато, але такого ще не знала. Хореограф Борис Ейфман представляє свій добре знайомий спектакль «Чайковський», але в постановці з артистами Національного балету Кореї. До численних бід і страждань ейфмановского Чайковського додасться ще одна плутанина: дивиться Петро Ілліч в дзеркало - а там кореєць відбивається. Початок о 19.00.
сцена   Александрінського театру   бачила багато, але такого ще не знала

Ще одна подія цієї бурхливої ​​в театральному відношенні петербурзької тижні - відкриття «Дуелі», вже другого за рахунком чеховського фестивалю театру « Балтійський дім ». Стартує він з візиту Ярославського театру ім. Федора Волкова, колективу, який в останні роки під керівництвом нового директора Бориса Мездріча активно розвивається. Правда, спектакль «Три сестри» в постановці головного режисера театру Сергія Пускепаліса не відноситься до числа безумовних успіхів. Пісні і танці, еротичні ескапади, явище народу дружини Вершиніна (виявляється, її звали Клара Наумівна), іронічні зниження колізій п'єси - всього багато і не все до місця. Початок о 19.00.


спілка художників представляє традиційний огляд досягнень міського арт-господарства «Осінь-2010»: кілометри шпагату для більш ніж тисячі творів, музичний супровід хітами Чайковського, Моцарта і Вівальді, пряма трансляція церемонії відкриття в інтернеті.
спілка художників   представляє традиційний огляд досягнень міського арт-господарства «Осінь-2010»: кілометри шпагату для більш ніж тисячі творів, музичний супровід хітами Чайковського, Моцарта і Вівальді, пряма трансляція церемонії відкриття в інтернеті


Субота 27 листопада

Учасник вельмишановне хіп-хоп-формації Wu-Tang Clan, Method Man приїжджає в «ГлавClub» (Кременчуцька вулиця, 2) в компанії з андеграундним репером Redman родом з бурхливих хіп-хоп-дев'яностих. Разом вони брали участь і в фільмі «Стирчаки», зйомки в якому, мабуть, несильно порушили режим життя цих активних пропагандистів веселощів. Початок о 20.00.


00

Мабель з «Містера Ікса», Еліза з «Моєї прекрасної леді», Атуева з «Весілля Кречинського», Дезі з «Бала в Савойї» - народна артистка Росії Зоя Виноградова відзначає свій ювілей на рідній сцені Театру музичної комедії . Початок о 19.00.
Мабель з «Містера Ікса», Еліза з «Моєї прекрасної леді», Атуева з «Весілля Кречинського», Дезі з «Бала в Савойї» - народна артистка Росії Зоя Виноградова відзначає свій ювілей на рідній сцені   Театру музичної комедії

Фестиваль електронних мистецтв «Електромеханіка» в четвертий раз пройде в Центрі сучасного мистецтва ім. Сергія Курьохіна . Експериментальну танцювальну музику на цей раз умістили в один вечір, але менш значущою «Електромеханіка» від цього не стала: тут зібрані всі відтінки електроніки - від іменитого австрійця Fennesz (на фото) до якогось ембієнту з Крайньої Півночі. Початок о 19.00.


Історія народження нового спектаклю БДТ «Мерсі» Досить драматична. З одного боку, самє ЦІМ проектом увінчався конкурс на кращий Сучасний п'єсу для Великої сцени БДТ. Увінчався дивно и некрасиво: начебто переміг В'ячеслав Дурненков, но п'єсу Чомусь заступників Ігорю шприц. З Іншого боку, режисер Володимир Золотар получил запрошення на Цю постановку в розпал конфлікту в Ніжегородському ТЮГу, головрежем которого ВІН є, - и Конфлікт, пам'ятається, запалав после цього з новою силою. Ось з такого сміття Золотарьов ніні нужно виростити на легендарній сцені Щось хоча б относительно Запашний. Обнадіює, що режисер поставився до п'єси шприц (мелодрама про сучасну молодь!) Творчо, без фанатизму, а спектакль свій присвячує французької кінокласики і, зокрема, Марселю Карне. Початок о 19.00, в неділю 28 листопада - в той же час.
Історія народження нового спектаклю   БДТ   «Мерсі» Досить драматична

З чисто балканської мегаломанією взявся за справу сербський режисер Любиша Рістіч, запрошений випустити прем'єру в Театрі ім. Комиссаржевской . До великих справ Рістічем не звикати: він відомий у себе в країні політик, лідер партії «Об'єднаних югославських лівих» (щось на зразок наших комуністів). «Tosca» Рістічем - це і знаменита драма Віктора Сарду, і не менш знаменита опера Пуччіні (обіцяють трошки співати), а понад те - хореодрами (обіцяють багато танцювати, за що відповідальна сербська постановниця пластики Нада Кокотович). А крім любовних пристрастей режисера хвилюють політичні перипетії та проблематика історії мистецтв. Прем'єра пройде в обидва дні вікенду, початок о 19.00.

Нада Кокотович і Любиша Рістіч


Нада Кокотович і Любиша Рістіч

Жіночий ансамбль ВІА «Тетяна» грає концерт на великій сцені Fish Fabrique Nouvelle . Сім красунь в вінтажних сукнях виконують музику 1930-60-х років, Леоніда Утьосова і Анну Герман, при цьому примудряючись створити свої унікальні версії шлягерів і не даючи приводу співчувати оригіналам. Початок о 21.00.
Жіночий ансамбль ВІА «Тетяна» грає концерт на великій сцені   Fish Fabrique Nouvelle

щорічний проект ЦВЗ «Манеж» «Широким планом» - персональні виставки вибраних митців Петербурга. Черга нарешті дійшла до блискучого тандема Михайла Гаврічкова і Надії Еверлінг. Їх тема на цей раз - місто: саркастичний лубок у нього, а у неї - сумна іронія в найтоншому за кольором циклі про спальний район.
щорічний проект   ЦВЗ «Манеж»   «Широким планом» - персональні виставки вибраних митців Петербурга

«Третя голова» Марселя Еме - сатирична комедія, таврувальна недбайливих служителів Феміди. Саме з головної ролі музиканта ВАЛОР в п'єсі Еме почалася славна акторська кар'єра Валентина Гафта. театр «Російська антреприза» ім. Андрія Миронова вирішив зробити Гафтові подарунок, воскресивши для російської сцени забуту п'єсу. Режисер Юрій Цуркану зазвичай посилив ліричну лінію комедії, а ВАЛОР зіграв талановитий Сергій Дьячков. Гафт вже дивився, і кажуть, йому сподобалося. Всі інші можуть споглядати прем'єру 27 і 28 листопада в 19.00.


00

На фестивалі сучасного французького танцю FranceDanse в приміщенні Молодіжного театру на Фонтанці будуть продемонстровані «дует в порожнечі» і сальса під Стравінського. Відомий хореограф Емманюель Гат представляє свої балети «Зимові варіації» і «Весна священна». Початок о 20.00.
На фестивалі сучасного французького танцю FranceDanse в приміщенні   Молодіжного театру на Фонтанці   будуть продемонстровані «дует в порожнечі» і сальса під Стравінського

У галереї Navicula Artis відкривається виставка «Літня практика»: три петербурзькі художниці - Ірина Васильєва, Тетяна Сергєєва і Юлія Сопина - показують свої свіжі роботи, створені влітку, коли більшість нормальних громадян відпочивали, сховавшись від спеки.


Давні спроби хореографа Сергія Грицая вийти з гетто постановника танців в драматичних опусах і зайнятися пластичним театром нарешті увінчалися. Прем'єрою вистави «Муму» в театрі « комедіанти ». Німота Герасима підказала режисерові Михайлу Левшин жанр пластичної драми, а жанр підказав Грицая. Прем'єру грають в суботу та неділю, початок о 18.00.
Давні спроби хореографа Сергія Грицая вийти з гетто постановника танців в драматичних опусах і зайнятися пластичним театром нарешті увінчалися


Неділя 28 листопада

У Великому залі філармонії маестро Олександр Дмитрієв (на фото) продіріжірует Восьмий симфонією Густава Малера. Цей концерт - один з головних матчів неоголошеного змагання «Філармонія проти Маріїнки», не перший сезон триває між двома головними музичними інституціями міста. Малерівська Восьма ідеально підходить для демонстрації потужності її виконавців. До сих пір подужати партитуру так званої «Симфонії тисячі учасників», що вимагає велетенського оркестру, трьох хорів і співаків-солістів в кількості восьми штук здатний був тільки Валерій Гергієв. У його розпорядженні сили всього Маріїнського мегаконцерна. Філармонії доводиться шукати допомоги на стороні, скликаючи хори, інструменталістів та співаків з усього міста. Початок о 19.00.


00

«Блондинка» - назва п'єси Олександра Володіна, яку в рамках лабораторії «ON.Театр» поставила молодий режисер Катерина Максимова. Головний образ, втілений актрисою Наталією Бурмістровою, вийшов дуже сучасним. Початок прем'єрного показу на «Відкритої сцені» (Народна вулиця, 1) о 19.30.
«Блондинка» - назва п'єси Олександра Володіна, яку в рамках лабораторії «ON

У « батьківщині »Йде фестиваль японського кіно. Особливо рекомендується до перегляду фільм про школярів, які вирощують свиню, - « Клас, в якому було порося »(« Buta ga ita ky? Shitsu »). Початок сеансу о 19.15.



Над матеріалом працювали: Оксана Булах (сучасна музика), Софія Димова (класична музика), Ольга Лузіна (виставки), Андрій Пронін (драматичний театр), Інна Скляревская (балет і сучасний танець), Василь Степанов (кіно).

Кількість сімволів после анонса означає рейтинг очікувань Оглядач: за п'ятібальною шкалою.

Фото: philharmonia.spb.ru, prachtig-zen.livejournal.com, Werc Werk Works, «Школа сучасної п'єси», aigui433.com (Володимир Максимов), classicalgeektheatre.blogspot.com, «Росфото», Solar Films, «Нове британське кіно », exposay.com, vvp-tm.livejournal.com (Вадим Балакін),« Наше кіно », mariinsky.ru, onteatr.ru, Anna Nova, volkovteatr.ru, hiphopproduction.com, fennesz.com, Театр ім. В.Ф. Коміссаржевської, «Російська антреприза» ім. Андрія Миронова, арт-центр «Пушкінська, 10», «Сокур і партнери».

«Фонтанка.ру»

« Tourn?
« Buta ga ita ky?