Карнавал у Венеції 2018. Распісаніе.Тури

У 2018 Цьогорічний карнавал у Венеції триватиме трохи більше двох тижнів - з 27 січня по 13 лютого. Урочисте відкриття Венеціанського карнавалу 2018 року триватиме 27 та 28 січня. Свято венеціанців «La Festa Veneziana» є головною подією цих днів. Музиканти і танцюристи будуть розважати публіку. Початок: 18:00. Місце проведення: район Канареджіо.

З Краснодара і Ростова-на-Дону літатимуть прямі рейси на Верону 27.01.2017, 03.02.2017, 10.02.2017 на 8 днів і 15 днів. Ви можете поєднати відвідування карнавалу з екскурсійним туром, наприклад, Італія Романтика або Міста Мистецтв, або відпочивати і кататися на гірськолижних курортах Італії і придбати екскурсію до Венеції.

Дата: 27 січня, 2018. П'ятниця.

Урочисте відкриття Венеціанського карнавалу 2018 року триватиме 27 та 28 січня. Свято венеціанців «La Festa Veneziana» є головною подією цих днів. Музиканти і танцюристи будуть розважати публіку. Початок: 18:00. Місце проведення: район Канареджіо.

Дата: 28 січня, 2018. Воскресіння.

Другий день свята «La Festa Veneziana». Водний парад є головною подією дня. Барвисто прикрашені човни пропливуть уздовж Великого Каналу районі Каннареджо. Для публіки будуть приготовлені різні розваги, їжа і вино.

Дата: 03 лютого, 2018. П'ятниця.

Початок головного заходу карнавалу (конкурс на кращий карнавальний костюм і кращу маску) на сцені "Gran Teatro" на площі Сан Марко.
Початок фестивалю Festa delle Marie. Фестиваль Марії почнеться з ходи учасниць. Учасниці з супроводжуючими пройдуть від San Piero di Castello по via Garibaldi і Riva degli Schiavoni до площі San Marco. О 16:00 учасниці будуть представлені публіці.

Дата: 04 лютого, 2018. Воскресіння.

Політ Ангела. Дівчина в костюмі Ангела пролетить над площею Сан Марко. Заходи для публіки почнуться вранці о 10:30. Сам «Політ Ангела» (Volo dell'Angelo) відбудеться опівдні. За традицією, що склалася роль Ангела виконуватиме переможниці фестивалю Марії 2017.

Еліза Костантіні (Elisa Costantini) є переможцем конкурсу Марії 2017. Їй 18 років і вона є студенткою. Вона буде виконувати головну роль в Польоті Ангела, який відбудеться 4 лютого 2018.
Місце проведення: площа Сан-Марко.

Дата: 11, лютого 2018. Воскресіння.

12.00. "Політ осла" (пародія на політ ангела в Местре). Площа Piazza Ferretto в передмісті Венеції.
12.00. "Політ орла" на площі Сан Марко (Volo dell'Aquila). Початок свята о 10:30, «Політ Орла» опівдні. Виконавець ролі орла спуститься по канату з дзвіниці на сцену на площі Сан-Марко. Ім'я виконавця буде названо за кілька днів до події.

Гранд-фінал конкурсу на кращий карнавальний костюм. Церемонія нагородження буде проходити на сцені, на площі Сан-Марко. Фіналісти конкурсу постануть перед публікою. Журі назве 2 переможців двох категорій: Кращий карнавальний костюм і найкраща карнавальна маска. Костюми та маски повинні відповідати темі Карнавалу. Початок: 14:30.
Місце проведення: площа Сан-Марко.

Дата: 13, лютого 2018.

Церемонія коронації Марії 2018 року триватиме на сцені на площі Сан-Марко. Марія 2018 року названа з числа 12 претенденток. Учасниці конкурсу прибуде на човні на площу Сан-Марко.
Місце проведення: площі Сан-Марко.

Політ Льва (Svolo del Leon). Прапор із зображенням Золотого Лева (символ Венеції) о 17:00 пролетить над площею Сан Марко. Цей захід є символічним закриттям карнавалу.

Ви теж можете стати учасником конкурсу на кращий карнавальний костюм і кращу карнавальну маску. Участь в конкурсі безкоштовна. Потрібно подати попередньо заявку на участь в конкурсі. Костюми та маски повинні відповідати темі карнавалу.

Про карнавалі:

Щороку понад півмільйона туристів приїжджають до Венеції на карнавальні заходи - в тому числі і для участі в них.

У 2018 Цьогорічний карнавал у Венеції триватиме трохи більше двох тижнів - з 27 січня по 13 лютого

Венеціанський Карнавал, який відроджує традиційний бал-маскарад і є самим яскравим і барвистим подією лютого в Венеціі.Тури на Карнавал в Італію від Ред Тревел

Захід проводиться з 1094 року триває рівно 10 днів і влаштовується в лютому - березні, перед Великим Постом. Довгий час карнавальні костюми представляли собою лише кілька варіацій простих чорних плащів і довгоносих масок, але завдяки Джакомо Казанові з XVIII століття гамма костюмів значно розширилася.

Карнавал у Венеції відкриває старовинне венеціанське видовище - Festa delle Marie, свято, присвячене звільненню венеціанських дівчат, викрадених піратами з Істрії. На площі Сан Марко проходять вистави «Комедії дель Арте» за участю всесвітньо відомих персонажів: Арлекіна, П'єро, Панталоне, і Коломбіни. Далі на публіку обрушуються тонни конфетті. Тільки після цього починається карнавальна хода. Міські вулиці та площі перетворюються в концертні майданчики, повсюдно влаштовуються феєрверки, в старовинних палаццо проходять бал-маскаради.

У 1996 році у Венеціанського карнавалу з'явився власний гімн - його написав П'єр Карден. А в створенні авторських костюмів і постановочних проектів карнавалу останнім часом часто бере участь російський художник Михайло Шемякін. Щорічно Венеціанський карнавал збирає понад півмільйона туристів, які з'їжджаються до Венеції зі всього світу.

Лютий - час проведення карнавалів не тільки у Венеції, але і по всій Італії. Карнавал в Віареджіо - один з найкрасивіших, найбільш пишних і ефектних карнавалів світу. У лютому 1873 р молоді люди з вищого світу, зібравшись в «Кафе справ Казино», вирішили відсвяткувати Масляну. Але як це зробити? І тут виникла ідея використовувати прикрашені платформи. Ці платформи виконувалися з дерева і джуту, створювалися скульпторами і майстрами, які працювали на верфях містечка і будували кораблі.
Аж до першої світової війни святкувався карнавал в Віареджіо. І відновився тільки в 1921 р, коли прикрашені платформи пройшли парадом по двом чудовим бульварах, що простягнувся вздовж пляжів. 1921 року також був роком першого офіційного виконання гімну карнавалу.

1921 року також був роком першого офіційного виконання гімну карнавалу

Карнавал у Венеції спочатку замислювався як місце, де немає ніяких соціальних відмінностей, оскільки за маскою не було видно, хто за нею і звідки він.

Венеціанська маска - найголовніший атрибут карнавалу. Без неї під час святкування не обійтися. Історія її виникнення на подив проста: в період епідемії чуми особа закривали, щоб смерть не впізнала обраного нею людини і пройшла мимо. Маски з довгими носами мали, крім того, ще й медичне призначення: в ніс вставляли тампони, просочені спеціальним дезінфікуючим складом, що дозволяв власнику подібної маски уникнути зараження. Найпопулярнішими масками і до цього дня вважаються:
• Маска moreta (смуглянка) прийшла з французького карнавалу. Вона мала форму овалу і була найчастіше чорного кольору.
• Маска gnaga (в перекладі з італійської gnau - мяу). Кладелец цього костюма повинен був імітувати нявкаючим голосом котячий мову і рухами - котячі повадки. І сам костюм складається з сильно поношеного, розірваного сукні та маски кота.
• Маска mattaccino отримала свою назву від італійських світських карнавальних ранків (mattinate). Ця маска поєднувалася з білим костюмом і червоними черевиками. Зачіска прикрашалася різнокольоровим пір'ям. Носії цієї маски кидалися яйцями, наповненими червоною водою.
• У Кенеціі нерідко використовуються парні маски подружжя. До XVIII ст. маску чоловіка дозволялося носити будь-якому чоловіку, який супроводжує даму, навіть якщо він не був її чоловіком в дійсності.
• Венеціанська баутта являє собою білу атласну маску з різким трикутним профілем і глибокими западинами для очей і широкий чорний плащ з чорною мереживною пелериною. До масці приєднується шматок чорного шовку, який закриває нижню частину обличчя, шию і потилицю. Таке вбрання надає всьому вигляду ряджених таємничий і трохи моторошний відтінок. На голові красується трикутна чорний капелюх, оброблена срібним галуном. Зовнішність завершують білі шовкові панчохи і чорні туфлі з пряжками. Особливість баутти полягає в тому, що костюм виготовлений з тканини двох кольорів: білого і чорного.
• Нще один різновид венеціанського костюма - доміно - білий плащ з чорною маскою.
• Найбільш популярні на Кенеціанском карнавалі костюми Арлекіна, Пульчінели, Паяци, Капітана, Доктора чуми, П'єро, Труффал'діно з Бергамо, офіцера, іспанця, купця Панталоне і інших типів справжньою простонародної Італії янської комедії. У жінок дуже популярна Коломбіна. Пішки і в колясках, стрибаючи і танцюючи, супроводжуючи свою ходу неймовірними вигуками, співом, звуконаслідуванням різним тваринам і птахам - просувається святкова процесія вулицями міста.

Венеціанський карнавал охоплює все місто: різнобарвна святкова юрба заповнює вузькі вулиці і просторі міські площі

PULCINELLA - Пульчинела (італ. Pulcinella, фр. Polichinelle) - персонаж італійської комедії дель арте. Являє південний (або неаполітанський) квартет масок, поряд з Тартальей, Скарамучча і Ковьелло. Маска Пульчинелли зародилася в Неаполі (південна Італія) в останнє десятиліття XVI століття. У ній поєдналися риси першого і другого дзанни: простодушність і придуркуватість, властиві сільському ненажері і телепнем, а також спритність і кмітливість городянина-простолюдина. Однак якщо Бригелла був завжди холостяком, а у Арлекіна дружина з'являється лише в пізніх сценаріях, то Пульчинела майже завжди одружений і обдурять дружиною, що надає також йому риси відсутніх в південному квартеті масок старих Панталоне і Доктора. Поряд з Арлекіном Пульчинела є найпопулярнішою з масок. Дотепник і веселун, він нерідко буває носієм сатиричного початку в уявленнях комедії дель арте.

На вулиці Венеції виходять городяни в костюмах всесвітньо відомих італійських персонажів Commedia dell Arte: Арлекіно, П'єро, Панталоне і багатьох інших.

PIERROT - П'єро (фр. Pierrot, зменшувальна форма імені фр. Pierre [П'єр]) - один з персонажів французького народного ярмаркового театру. Цей персонаж виник в середині XVII століття і являє собою тип спритного слуги, який домагається своєї мети, прикриваючись добродушністю. Виконавець ролі П'єро виступав без маски, з особою, обсипані борошном, носив широку селянську сорочку. Його прототип - Педроліно з італійської комедії дель арте (або комедії масок) - спритний, виверткий, проте часто потрапляє у халепи. Пізніше в характері П'єро стали переважати риси сумного коханця, невдачливого суперника Арлекіна. Традиційний костюм П'єро - біла сорочка з жабо і великими гудзиками, широкі білі панталони, на голові загострена шапочка.

COLOMBINA - Коломби на (італ. Colombina) - традиційний персонаж італійської народної комедії масок - служниця, що бере участь у розвитку інтриги, в різних сценаріях також звана Фантеской, Серветта, Франческіні, Смеральдіна, Мірандоліна і т.д. Велику популярність отримала у французькому театрі. Спочатку, це сільська дурепа, за характером схожа з маскою Арлекіна; підкреслюється її чесність і порядність, а також завжди гарний настрій. У французькому театрі селянські риси Фантескі стерлися, маска набула характеру типовою французької.

У французькому театрі селянські риси Фантескі стерлися, маска набула характеру типовою французької

Гостям Венеції надається велика програма щоденних і щовечірніх розважальних заходів на будь-який смак.

ARLECCHINO - Арлекін (італ. Arlecchino, фр. Arlequin) - персонаж італійської комедії дель арте, другий дзанни; найпопулярніша маска італійського майданного театру. Представляє північний (або венеціанський) квартет масок, поряд з Брігеллой (першим дзанни), Панталоне і Доктором. Арлекін весел і наївний, не так розумний, не так спритний, не так виверткий, як Бригелла, тому легко робить дурниці, але наступні за цим покарання сприймає з посмішкою. Він ледар і шукає будь-яку можливість ухилитися від роботи і подрімати, він ненажера і бабій, але при цьому чемний і скромний. І якщо Бригелла викликає захоплення своєю спритністю, то Арлекін повинен викликати співчуття до його смішним негараздам ​​і дитячим прикрощів.

PANTALONE - Пантано ні (італ. Pantalone, фр. Pantalon) - персонаж-маска італійської комедії дель арте, що носить довгі червоні штани (панталони). Представляє північний (або, венеціанський) квартет масок, поряд з Арлекіном, Брігеллой і Доктором. Прообрази маски Панталоне можна зустріти в античній комедії (πάπος в Греції, Papus і Casnar в Римі), а також в італійській новелі епохи Відродження. Панталоне, як правило, є центром інтриги, і, як правило, завжди залишається жертвою кого-небудь, найчастіше Арлекіна, його слуги. Він хворий і кволий: постійно кульгає, охає, кашляє, чхає, сякається, хворіє животом. Це людина хтивий, аморальний, він пристрасно домагається любові юних красунь, але завжди зазнає невдачі. Його хода - це хода старого, він ходить з трохи кривий спиною. Він розмовляє різким, пронизливим, «старечим» голосом.

GIANDUIA - джандуйо (італ. Gianduia або gianduja) - шоколад, що містить близько 30% пасти з лісових горіхів. Був розроблений в Турині, Італія, компанією Caffarel Sp. в 1852 році. Названий по імені карнавального персонажа-маріонетки джандуйо (GIANDUJA), який уособлює образ корінного жителя П'ємонту - італійської області, де поширені кондитерські вироби з лісових горіхів. GIANDUIA - джандуйо (італ

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР

Але як це зробити?